Slavuta 1.2 by Twister

Автор Юра, 06 Вересня 2009, 12:29:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юра

Вчора завершив класти вібру.. поклав в тих місцях де рідної не було.. на арках поклав в 2 слої(нижній рубероїд верхній СТП м2) правда не вистачило 1 листа повністю тому треба докупити ше 1 і заодно заклею середину від куліси до моторного щитка!
Фото що получилось:





Також сьоні поїхав в епіцентр за терафомом купив ~4м.кв товщина 8мм попав на 160грн + клей 88 =45грн
В меен зараз ще знят карти дверей такшо їхати було ужос як страшно без шумки  :/ тепер поняв шо сток шумка і карти дверей ше дійсно роблять наші мащинки тихими :D
П.С. сам їду відпочивати в Східницю.. колись бачив там одноклубників мб хтось теж планує відпишіться))
тому: шумка, короткохідна куліса, розпорка ричагів, \"пластикова стеля\" буде ставитись/робитись аж в серпні.. такшо
Далі буде....

Юра

Цитата: Мазур СергейМолодец:)давай дерзай:)расскажешь потом как ощущения после шумки:)
СПС обов\"язково :)
Цитата: булат
Цитата: Twisterа замість шумки куплю терафом в тому ж епіецнтрі, який проклею на 88 клей
если я не ошибаюсь, то терафом это что то крупнозернистое. оно больше теплоизоляция. мне кажется лучше полифом или изолон
На стендах в епіцентрі іменно терафом представлений як шумоізоляція... а поліфон як шумотеплоізоляція+має вже клеючу основу і дорожче зараза приблизно в 2 рази  :|
нарахунок ізолону я хз)

Юра

Ітак після довгих відпочинків знову взявся за роботу:
всі шви щоб точно не було зазорів добре замалював грунтівкою, доклеїв задні арки СТПшкою:

Після того почав обклеювати шумку 88 клеєм і тут стався непрорахований фейл :oops 88клей коли намазати на рубероїд, то рубероїд починає через якийсь час топитись :shock тому треба шумку швидко на це все покласти і тримати поки не висохне...
Але коли висихає тоді все добре, тримає нормально, але до металу набагато краще... Оскікльки щумка була груба (8мм) то форму сама тримати не хотіла тому як намазав клеєм на згині поприкладав напильники і т.д., що поважче і так лишив на ніч, на другий день прийшов все трималось чотко!
Однієї банки келю вистачило тільки на задні арки+на задню частину підлоги, тому для переду прикупив ше одну, коротше кажучи фотки(правда я вже поклав стандартну шумку зверху:


Ітак машинка помаленько збиралась, дещо обклеювалось антискрипом..

Паралельно зняв стару кришу:



Почистив дах від ворсу і частково де відтерся після декабіту клей..,
наклеїв СТП м1 пішло 1.5листа :roll :

Також купив Алюфом 5мм(можна було тулити 8мм спокійно)  :( на саомклеючій основі~65грн 1.25кв.м


ніяк немає часу поставити новий дах..
далі буде

Александр.

:o  зачем на рубероид 88 клей мазать.......чуть его феном нагрел, он липнет не хуже клея... то є збочення...
Полировка стекол под линзы, фары \"под ключ\", готовые комплекты для самостоятельной установки.Ксенон, линзы.
068-458-32-83,  [email protected], Александр.
группа [url]http://vk.com/public52258265[/u

Юра

як бачиш на фото я не всю машин заклеїв рубероїдом а тік малі кусочки
і я не знав що таке буде творитись..) ліпше не пожалів би гривень 50 і купив би ізолон або поліфом з самоклеючою основою!

Александр.

Цитата: Twisterізолон або поліфом з самоклеючою основою!
или так.  :)
Полировка стекол под линзы, фары \"под ключ\", готовые комплекты для самостоятельной установки.Ксенон, линзы.
068-458-32-83,  [email protected], Александр.
группа [url]http://vk.com/public52258265[/u

АнтохА

Twister закатывай СТПху лучше, квадратиков в итоге не должно быть. я взял 3 подшипника 6002 и присобачил их на ручку, получилась отличная закатывалка, или ручкой отвертки тоже нормально

ЯРОСЛАВ

нормально так зашумился. завибрился.

Юрій

Молодець!  :cool:  

Які враження?

Юра

Всім дякую, Антон я ше потім всюди докатав просто на фото так...

На рахунок вражень то хз машина ше стоїсть без стелі.. і взід пласмаса вся озібрана і арки ше голі... але зараз найбільше чути двигун якшо їхати по місті... на некст рік буду шумити щиток, отоді і буде результат..

Юра

Після довгого перериву продовжу бортовик далі :oops

Шумка:
обклеїв трошки задні арки з внутрішньої сторони М1 всі \"вікна\" акуратно заклеїв шумоізоляцією на самоклеючій основі товщиною в 4мм
фоток вже не робив тільки лишилось це:

зібрав все до купи і тепер можу сказати своє враження про бюджетну шумоізоляцію:

Перше враження: що мотор тепер стоїть в салоні :D, на хорошій дорозі і трасі результат хороший тепер при швидкості 100 ще можна спокійно говорити і тебе почують пасажири, нема такого гулу від коліс але мучає звук мотору %)
А от на бруківці ями і т.д. як було так і залишилось чути грохіт пластмаси, дзвін тяг з дверей і т.д. ужасно короч %) Єжине радує що на хорошій дорозі можна спокійно їхати.. можливо варто було все закатати віброю від СТП+шумка але тоді бюджет шумки буде 1\\5 бюджету машини а результат не настільки і ліпший, тому як на бюджет в ~500грн :oops результат тішить :angel
п.с.: цього літа буду робити віброшумку на татовому логані то скажу так:
в топку ці займання сексаом з рубероїдом, закуплю вібри від СТП
а шумку як і перед цим в епіцентрі..

Стеля:
питання на рахунок того як залагодити пошкодження завдане при перевезенні не вирішилось і прийшлось так і ставити
Забув сфоткати як виглядала стокова тому викладаю фото зроблене Number One:



Поставлена стеля, правда плафон ще не підключений тому і нормально не поставлений..
плафон від Ланоса ручки від якогось Опеля..




скоро далі буде

arhangel

как ру4ки стали, пому4атся пришлось?

Юра

arhangel всього навсього одну дирку пересверлити 8)
на днях кину фотки для тебе..

Ursusbear

Ух... сил и времени и денег и души вложено не мало... Пускай оправдывает столь солидное вложение!
Труд очень большое и стоит многого! Спасибо за детальный фотоотчет )
Продолжай в том же духе!
Шо ти там шукаєш Валер'ян Валер'янович? Может гайка от болта куда закатілась? (c) О.Подерв'янський

Андрій

Машинка клас, а ти на ній в політех їздиш, хотілося б в живу побачити,а дах з якої машини.