Slavuta 1.2 by Twister

Автор Юра, 06 Вересня 2009, 12:29:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Юра

Ursusbear
дякую.. ну сил багато то точно..
а от грошей поки :D  небагато 8)

Андрій ZAZ 2009 si
дякую
в політех їжджу, правда час від часу, якщо хочеш можем домовитись якось підійдеш глянеш
криша від нашого авто, купити можна тут:
http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?id=4364&p=13
обговорення тут:
http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?id=636&p=15

arhangel

а где дырку сверлил - в ру4ке?

Юра

arhangel, так в ручці... завтра зафотаю для тебе

Розкажу що було за період Осінь/Зима
Після того як зібрав машину після шумки повилазили косяки..
перестала працювати сигналка, радіо, і салонна лампочка
цілу осінь так і їздив... зимою заїхав до електрика, зразу домовився за встановелння ЦЗ на передні двері, електрик все зробив  8-) сигналку і т.д.

також одногрупник відламав ручки відкривання дверей (зовнішню металеву  ]:->  геракакл йомайо.. :D ) була успішно замінена на нову

цілу зиму машина їздила супер без ніяких примх, і тут одного разу в 10-ти градусний мороз ввечері під\"їхавши до гаража лишивши машину заведеною пішов відкривати двері, і почув що включився вентилятор охолодження :shock я щось спочатку здивувався але відкрив гараж заїхав машиною заглушив і побачив що валить пара з під капоту %) відкрив капот, все залите тосолом весь гараж залило тосолом, все в парі  *CRAZY* :D .. тріснув один з патрубків :confused через кілька днів все помінялось і їздилось гуд, було залито 1л норм тосолу і 2л в простій пластиковій плящці.. через якись час замітив що почав червоніти розширювальний бачок  %)  от зараз повністю там все червоного кольору.. я так поняв хреновий тосол залив??  *SCRATCH*
на цих вихідних думаю промити всю систему охолодження і залити новий тосол..

п.с. далі буде, є багато що розказати, тік натхнення і часу немає, зараз знову сесія  *WALL*

Андрей

Тосол хреновый, ну и систему надо промывать перед каждой заменой. Я шоб вымыть систему от всякого гавна, которое лили предыдущие хозяева раз семь заливал и сливал воду, потом выдул все и зали нормального антифриза. теперь все гут.

Юра

ANDRE-2010, тільки водою? щи ще якоюсь присадкою?

Max 55

можно на воде покататься пару дней (на дистилированной), когда сразу зальешь воду и машина на хх будет пахать - никакого толку, а вот когда покатаешься увидишь, что вода окрасится в цвет остатка тосола и лить нужно не бодягу-тосол

Юра

Фотка для arhangel

там видно дирку стандартну від ручки..

обезшумка дверей та перетяжка боковин
заклеїв дирки в дверях:


обезшумка карт:



на саму карту дверей дав смужку вібри М1 і квадратик повище..
обклеював спленом 4мм коли наклеїв ізолоном 5мм не дуже хотілось защолкуватись назад на кліпси..але защолкнулось..
також обклеїв дирки антискрипом тому що кліпси обшивки диринчали..


також вирішив обшити шкірою або замінником хорошої якості зайорзані стандартні боковини.. 8)
ось що получилось:



комусь подобаєтсья, хтось каже негарно тому що нізчим не контрастує  *TIRED*   а мені подобається..  *PARDON*

Зібрав все до купи почав опускати скло на передніх дверях і воно опустившись до половини впелось в щось :boxed
прийшлось знову все розбирати  %)  розібрав поки тільки ліву дверкуполазити по форумі подивитись як він в кого поставлений і переставити, щоб все було гуд..

Юрий

Який эфект від того шо обклеїв карти? Бо хочу собі також зробити.

arhangel

ручка интересная
а в центральной части карту необклеивал шумкой потому что незащелкнулись бы защелки или почему?
главное что б самому салон нравился!

Юра

dotzenko78380 хз як ефект, але єдине зняв карту дверей щоб подивитись що там з ЦЗ і зараз їжджу без неї, то і двігло чути набагато голосніше і шум від коліс бо в нас якраз була дощова погода.. від непривички дивився чи точно в мене двері закриті нормально *SCRATCH* ! Так що як на мене ефект буде полюбе.. головне \"вікна\" в дверях заклей *THUMBSUP* !

arhangel 15грн/шт на опелівському шроті.. *PARDON*
ага та і + там ітак оббивка роль шумки відіграє)
ну так але і треба і слухати думку інших, щоб не зробити рагулізм) 8)

Юра

блін киньте хтось фото як в вас стоїсть ц.з. спереді *WALL*

Nemetsss

Цитата: Twisterблін киньте хтось фото як в вас стоїсть ц.з. спереді *WALL*
http://s3.images.drive2.ru/car.journal.photos/x1/4400/000/000/24e/aaa/88cdb8eab7fad9be-large.jpg
подойдет

Юра

Nemetsss, дякую, не глючить? ато тяга 100500 раз вигнута :D

Андрій

В мене взагалі щось зі самими дверними замками було,бо центральний не закривав або не відкривав,насервісі щось поковиряли підрівняли і пахали,хоча я потім всеодно моторчики пеставляв,вже місяця 4чтири все гуд)))))))))

Nemetsss

Цитата: TwisterNemetsss, дякую, не глючить? ато тяга 100500 раз вигнута :D
Работают без проблем, даже зимой не подмерзают.