Вентилятор отопителя салона. Проблемы и решения

Автор Иван Караянов, 08 Серпня 2008, 18:13:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Ромео від 27 Серпня 2015, 19:40:38
Володя, маєш на увазі масу під торпедою чи на самому перемикачі електродвигуна? Там фіг розберешся де саме під торпедою маса від двигуна, все зашито в загальний жгут...
Чесно кажучи в мене версія із підгорянням контактної групи замка запалювання...
З лівої сторони пічки на одній шпильці кріплення пічки прикручено кілька проводів для маси.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ромео

Зрозуміло. Вололя, ти часом не знаєш, замок запалювання розбірний, є можливість перевірити і при необхідності почистити контакти?

Володимир

Цитата: Ромео від 28 Серпня 2015, 11:39:47
Зрозуміло. Вололя, ти часом не знаєш, замок запалювання розбірний, є можливість перевірити і при необхідності почистити контакти?
Контактна група зверху повинна зніматись з залізяки.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ромео

Почистив "масу"  - результат - 0.
Зняв переключатель швидкостей електромотора, буду його дивитися... Одного не можу зрозуміти,чому все тухне, навіть ЕБУ відключається (але стартеркруте) а запобіжник цілий і не ушкоджений... Значить версію про коротке замикання вдвигуні можнат відкинути?

Dimarik

Цитата: Ромео від 29 Серпня 2015, 23:18:34
Почистив "масу"  - результат - 0.
Зняв переключатель швидкостей електромотора, буду його дивитися... Одного не можу зрозуміти,чому все тухне, навіть ЕБУ відключається (але стартеркруте) а запобіжник цілий і не ушкоджений... Значить версію про коротке замикання вдвигуні можнат відкинути?

Перевір контактну групу замка запалення. Треба контакти попіджимати.

Володимир

Цитата: Ромео від 29 Серпня 2015, 23:18:34
Почистив "масу"  - результат - 0.
Зняв переключатель швидкостей електромотора, буду його дивитися... Одного не можу зрозуміти,чому все тухне, навіть ЕБУ відключається (але стартеркруте) а запобіжник цілий і не ушкоджений... Значить версію про коротке замикання вдвигуні можнат відкинути?
А маса між двигуном і кузовом що каже? При включенні фар все працює?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ромео

Так, все працює відмінно, до того моменту, доки не увімкнеш двигун пічки. Тоді контакт 15/2 замка запалювання (ЗЗ) зникає і знестрюмляється вся машина. Таку саму проблему знайшов на оргії, це розповсюджена хвороба... Виходи 2: Або купити новий ЗЗ або вскрити існуючий і поставити пластикову прокладку... Проблема в штирьках, які бігають по дорожкам... З понеділка займуся ЗЗ, спробую вскрити і розібратися у суті проблеми, хоча її вже на оргії розжували в дрібницях..

Ромео

Проблема вирішена, тему можно закривати.

Roman2592

Підкажіть будь ласка що може бути таке, повертаю ключ, заводжу машину, вмикаю пічку або щотки , і глохне мотор, якщо проїхатися трохи, то починає вмикатися, достатньо навіть повернути ключ, загоряється панель, вмикаю щотки і знову гасне


Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Roman2592

Цитата: Володимир від 23 Жовтня 2019, 10:01:39
Думаю варто почати з мас на кузов.
Маси повірив, прочистив підтягнув, виявив цікаву інформацію коли ключ вкладаю в зз легко і повертаю то не робить, а коли із зусиллям вкласти ключ, сильніше вкладаю, то все починає працювати

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion