Прошивки на Мікас (Обговорення прошивок і ЕБК Мікас)

Автор Володимир, 22 Травня 2011, 17:59:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Max 55

Цитата: Evgen911А где взять саму мамку которую туда вставить?
Ну ты же Серёгу знаешь из Днепродзержинска, через него можно договорится, какие хочешь мамки и папки достанет

Евгений

Толком не знаю. И пересылать одну фиговину как-то неправильно.

Володимир

Цитата: Max 55только двух режимку врятли ломанным лоадырём зашьёшь
При заливанні прошивки (тільки калібровок), зверни увагу по яких адресах йде запис, наскільки я пам\"ятаю від 50000 адреси і до кінця файлу, по адресу >70000 здається запис йшов.
Цитата: Max 55да и зачем она, лучше лямбду выключи и катайся - без неё лучше...
Для експерименту, або можна зробити дворежимку на різний бензин.
Цитата: Max 55П.С на Сенсах с Микас 7.6 без лямбды расход отличный  :cool:
Хочеш сказати якщо не чіпати паливоподачу і тільки підняти кути запалювання то з відключенням лямбди розхід впаде.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ромео

Народ, кто скажет на Windows 7 чиплодырь будет работать, а то как-то стрёмно эксперименты ставить?

Евгений

Цитата: РомеоНарод, кто скажет на Windows 7 чиплодырь будет работать, а то как-то стрёмно эксперименты ставить?
у меня не работает
1.2 Li  М 10.3 chip ГБО 4 143000км

Ромео

Хреновато!   ХРюшку ноут у меня не воспринимает!  :|

Max 55

Цитата: Володимир
Цитата: Max 55только двух режимку врятли ломанным лоадырём зашьёшь
При заливанні прошивки (тільки калібровок), зверни увагу по яких адресах йде запис, наскільки я пам\"ятаю від 50000 адреси і до кінця файлу, по адресу >70000 здається запис йшов.
Цитата: Max 55да и зачем она, лучше лямбду выключи и катайся - без неё лучше...
Для експерименту, або можна зробити дворежимку на різний бензин.
Цитата: Max 55П.С на Сенсах с Микас 7.6 без лямбды расход отличный  :cool:
Хочеш сказати якщо не чіпати паливоподачу і тільки підняти кути запалювання то з відключенням лямбди розхід впаде.
Да, я топливоподачу не трогаю, иначе хавать будет больше, я долго катался на 92 бензине, теперь на 95 и намного лучше и расход меньше, свечи не красные, заправка у нас примерно на 4 бала по качеству по 5 бальной шкале

Володимир

Цитата: Max 55я долго катался на 92 бензине, теперь на 95 и намного лучше и расход меньше, свечи не красные, заправка у нас примерно на 4 бала по качеству по 5 бальной шкале
І що така велика економія що на ту саму суму виходить більше кілометрів?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Евгений

Что-то мне кажется что если лямбду отключить, то расход только увеличится.

mirvlad56

Спасибо Evgen911 за адаптер та консультации. Все работает. Никаких проблем. Очень просто и надежно. Только немного терпения

Володимир

Для любителів халяви, останній варіант прошивки в моєму виконанні для мікас 10.3+ (11.0.0), двигун 1.2 літра, в порівнянні з попередніми версіями в варіанті з ДК є замітна економія бензину (приблизно 10% при основній їзді по трасі). Також зменшено час та оберти при прогріві двигуна.

Прошивка дворежимна, перший режим з ДК, другий з відключеним ДК.
http://bk-ukraine.narod.ru/tmp/MIKAS_11.0.0-AEC_02.32.096_Apr12_2007_T4.arj

Мої параметри настройки:
ХХ=800-820
G0XX=50 (виставлено по ДК де KLZ близький до одиниці)
G0B=145
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romkaот молодець, для двигуна 1,2?
Так.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

mirvlad56

Спасибі Володимир за труди. Тільки поясніть початківцю в чому різниця з відключеним та включеним ДК. А також чекаю також прошивку на мікас 10.3. двиг. 1,2

Евгений

Цитата: mirvlad56Спасибі Володимир за труди. Тільки поясніть початківцю в чому різниця з відключеним та включеним ДК. А також чекаю також прошивку на мікас 10.3. двиг. 1,2
Скопируй калибровки с 10.3+ в 10.3 с помощью программы Володимира.
Насчет ДК мнения очень расходчивы, мое ИМХО не отключать.