Дворник плохо очищает лобовое стекло

Автор phoenix3120071, 01 Грудня 2021, 20:55:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepankarcev

Цитата: vladishtm від 01 Грудня 2021, 23:55:45
Какой вариант -бескаркасный или каркасный лучше, кто пробовал, сравнивал? Продаваны утверждают, что бескаркасный лучше обеспечивает прилегание.
Есть мнение что бескаркасные лучше зимой. Меньше обледенение, проще чистить.
Я с ним, наверное, соглашусь.
А вот насчёт прилегания... Мне кажется что каркасные лучше прилегают. Надо купить бескаркасный хотя бы на перед, посмотреть как будет с прилеганием (а задний всё равно менять надо, разваливается уже)

Toris

Колись як купив славутку, то за порадою водіїв на роботі купив безкаркасну щітку, дівчата у магазині дала бренд Alca. То з тією щіткою так і продав славутку через 4 роки. Здається, один раз поміняв гуму, але то неточно. Попідгинав, де погано прилягала. Нормально працювала.

Володимир

Цитата: ВКБ від 02 Грудня 2021, 11:03:33
Товсті полоски вигнути і теж піде, папу спроб і норм. Мотр редуктор потужний, вистачає Пружина теж норм до скла притуляє весь кронштейн. Замок дійсно знизу має бути.
Старий каркас шарнірний, сама краща конструкція, і все одно як нову вставити полоску тт підігнути під кривизну скла.
У нас в вертикальному та боковому положенні кривизна скла різна, саме краще щітка тре на рідному каркасі з позначкою АП (Автоприпобр).
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 02 Грудня 2021, 13:20:46
Цитата: ВКБ від 02 Грудня 2021, 11:03:33
Товсті полоски вигнути і теж піде, папу спроб і норм. Мотр редуктор потужний, вистачає Пружина теж норм до скла притуляє весь кронштейн. Замок дійсно знизу має бути.
Старий каркас шарнірний, сама краща конструкція, і все одно як нову вставити полоску тт підігнути під кривизну скла.
У нас в вертикальному та боковому положенні кривизна скла різна, саме краще щітка тре на рідному каркасі з позначкою АП (Автоприпобр).
Я вигинаю по найбільший кривізні, так щоб кінець не задирався бо ніяка сила його не може притиснути. А коли зігнуто добряче тотсепедину прогинає як арку центральна сила важеля і його пружиною, бо даве то по середині, і кінці піддаються, виходе що тре вмією щіткою.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

В мене полоски рівні без згинів, то витирає всю площу вікна. При виборі каркасної щітки також слід звертати увагу і на плечі каркасу, бо також є різні і в різних місцях получається і різний прижим і різна гнучкість.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Різна гнучеість виходе, яка вигинається і виправляється. То тобі повезло і гумова щітка не притиснута вусиками в Т-пазах і має трохи рух при перегинах і зміні довжини хорди. А буває і каркас норм, але переклеп. Тобто має триматись у вусиках металевих і проковзувати якщо її пробувати витягати. Тобто має бути жива
Ну якщо не тре, то в назалку загнути
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

dj_doom

Цитата: vladishtm від 02 Грудня 2021, 12:19:53
Цитата: dj_doom від 02 Грудня 2021, 08:09:58Користуюсь двірниками Alca вже декілька років, досить гарні.
Цитата: Володимир від 02 Грудня 2021, 09:58:28Також використовую Alca, єдине що раджу при заміні резинки використовувати стальні полоски оригінальні що були із щіткою,
На https://dok.ua.... що я навів вище, таких навіть нема.  B)  Ось наприклад комплект за дві довжиною по 500 https://www.avtoradosti.com.ua/p/124679.html


завжди купую все потрібне на деталі.зп.юа, там вони є зазвичай.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: dj_doom від 02 Грудня 2021, 16:24:33завжди купую все потрібне на деталі.зп.юа, там вони є зазвичай.
Так яка всетаки довжина Alca краще 500 чи 530? І якісь вони там дуже дешеві  :psih: таких цін вже не повинно існувати  :-D Отзиви конєшно там.....
:lol: як наче прорізні щітки.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

dj_doom

Цитата: vladishtm від 02 Грудня 2021, 18:46:59
Цитата: dj_doom від 02 Грудня 2021, 16:24:33завжди купую все потрібне на деталі.зп.юа, там вони є зазвичай.
Так яка всетаки довжина Alca краще 500 чи 530? І якісь вони там дуже дешеві  :psih: таких цін вже не повинно існувати  :-D Отзиви конєшно там.....
:lol: як наче прорізні щітки.


купував таке - https://detali.zp.ua/catalog/51724-shetka_stekloochist_Alca_530_mm_1sht/

порівнював з Алка, яке бачив, якщо правильно пам'ятаю, в Епіцентрі, то вигляд один в одну був.




Romka

51 безкаркасна китайська щітка з Метро ідеально чистила не один рік.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: vladishtm від 01 Грудня 2021, 23:55:45Какой вариант -бескаркасный или каркасный лучше, кто пробовал, сравнивал?
Ни тот, ни другой. Лучше всего гибридный.

Володимир

На рахунок двірника від алки я збрехав, насправді в мене двірник від аврори https://detali.zp.ua/ua/catalog/95641-shetka_stekloochist_AURORA_530_mm_1sht/ але стальні пластинки від рідного двірника автоприбор, вони тоньші і м"якіші, дозволяють огортати кривизну скла, в результаті нижні кутики скла також чисті.


Гумки на заміну беру від Carwey https://detali.zp.ua/ua/catalog/98623-rezinka_dvornikov_600_mm_Carwey_k_t_2_sht_shetki_stekloochist_stalnoj_karkas/ вони досить тонкі та еластичні, добре чистять скло.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Мені здається каркасни при всяких (поганих кривих) можна краще "прилягти" вигинаючи каркаси під себе (а вони всеж трохи пружинні. Можливо на каркасному буде більше снігу кататися, та скільки тієї зими або мати два варіанти, (не дарма ж деякі продавани про "всепогодність"  :-D нахвалюють) міняти в велики снігопад на бескаркасні, якщо вже потрібно дуже їхати.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Моя  каркасна без вигинів абсолютно рівна. Головне щоби отой глухий кінець що на фото був з середини, бо інакше кінець щітки не буде мати еластичності, зимою буде примерзати.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion