Замки на капот!

Автор XrYsT, 09 Грудня 2008, 23:04:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Олександр 1968


Володимир

Цитата: Ivan1988 від 09 Квітня 2021, 18:59:32
Снял я этот замок. Промыл, смазал. Дефектов не заметил, пружина работает. Поставил назад, отрегулировать как мог, сместил по горизонтали максимум на сторону водителя, а по вертикали вниз. Стало чуть лучше. Теперь капот не закрывается под собственным весом, а легоньким нажатием одним пальчиком. Но открывается тоже так нежно. Если открыть сидя в машине и выходить, то колебаний авто во время выхода с машины достаточно чтобы капот сам закрылся.

Цитувати виділенеС открытым капотом попробуйте сымитировать работу замка на открывание и посмотрите как он ходит.
Нормально ходит, без заеданий
Опусти максимально вниз, в мене щоби закрити капот треба добре натиснути рукою по середині.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеОпусти максимально вниз, в мене щоби закрити капот треба добре натиснути рукою по середині.
Уже и так максимально вниз опустил. Разве что корпус замка пилить.



Володимир

Цитата: Ivan1988 від 11 Квітня 2021, 15:45:22
Цитувати виділенеОпусти максимально вниз, в мене щоби закрити капот треба добре натиснути рукою по середині.
Уже и так максимально вниз опустил. Разве что корпус замка пилить.
Тоді в тебе щось з капотом, або проблема в резинових деталях, тобто на крилах біля дверей мають бути упорні резинки, та можливо просів чи відсутній ущільнювач моторного щита. А може і капот вигнутий, на швидкості краї капота не теліпаються?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 12 Квітня 2021, 09:22:52та можливо просів чи відсутній ущільнювач моторного щита. А може і капот вигнутий,
стопудово, !  :-D https://youtu.be/xm_ATEX6rNU?list=PL0CbVYjWStSKBGLdmghct1XRiIcQooult&t=130
Spoiler
[close]
:rolleyes: весна....
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Ivan1988

Цитувати виділенеТоді в тебе щось з капотом, або проблема в резинових деталях, тобто на крилах біля дверей мають бути упорні резинки, та можливо просів чи відсутній ущільнювач моторного щита. А може і капот вигнутий, на швидкості краї капота не теліпаються?
Визуально капот ровный, резинки на крыльях есть, не продавленные. Капот в закрытом положении касаться их, но на скорости 100 и выше края капота чуть телипаются. Уплотнитель капота в нормальном состоянии, хотя в запасе есть новый, впринципе могу поменять, но думаю не в нем дело.

vladishtm

#51
Цитата: Ivan1988 від 12 Квітня 2021, 12:43:45100 и выше края капота чуть телипаются.
края, те что ближе к стеклу? интересно, надо у себя понаблюдать. Вроде ничего такого не замечал и капот открывается и закрывается нормально....тьху3раза.
"100 и выше" это ж по хорошему асфальту очевидно. Может трос тяги сильно натянут? может как то не правильно изогнут и тянет? Именно толкатель и пружина обеспечивают отсутствие   самопроизвольного закрытия (при прав. отрег. положении капота)
ПС ....счас посмотрел.... может тот паз для толкателя (в капоте левый узкий) у тебя раздолбался и толкатель в него по факту уже проваливается и не отжимает капот вверх?
Цитата: Ivan1988 від 11 Квітня 2021, 15:45:22Уже и так максимально вниз опустил
- вот это как раз надо наоборот (толкатель и пруж. толкает капот вверх всегда)
Цитата: Ivan1988 від 09 Квітня 2021, 15:29:14а второй одновременно тянуть за крышку капота вверх. Иначе капот под собственным весом закрывает замок.
- подтверждение что толкатель не подпирает вверх нормально
Из книжек
Spoiler
по Фучаджи "Постоянно подпружиненная защелка удерживает капот за фиксатор, а постоянно поджатый (при закрытом капоте) толкатель давит на капот вверх[/b]
Установка капота и регулировка его запирания. Для правильной установки
капота и его запирания предусмотрены две регулировки.1. Между капотом и крылом должен быть зазор, по высоте равный
5,5±2 мм (см. рис. 146), и зазор, по ширине равный 6,7 мм. Зазор по высоте в задней части капота обеспечивается резиновыми фиксаторами 16,
а в передней части положением петель на панели 7 облицовки радиатора.Для регулировки зазоров необходимо ослабить гайки крепления петель
на облицовке панели радиатора, и, перемещая капот в увеличенных отверстиях — зазорах Д панели 7 облицовки радиатора, установить равномерный
зазор по высоте 5,5 мм. Допускается неравномерность зазоров по ширине для каждой стороны капота не более 2 мм.
2. Между задней частью капота и нижней частью проема стекла (в центральном сечении капота) должен быть зазор 80 мм. Для регулировки
этого зазора необходимо ослабить гайки крепления петель к капоту и, перемещая капот в увеличенных отверстиях Г петель б, установить в центральном сечении капота зазор 80 мм так, чтобы задние углы капота имели одинаковый зазор с крышей.
После регулировки зазоров капота необходимо отрегулировать положение замка. Замок 3 (см. рис. 147) в результате увеличенных отверстий
в корпусе следует закрепить гайками так, чтобы направляющий штырь 8 корпуса входил в центр фиксатора на капоте.
Проверка правильности работы замка и привода. Капот, приподнятый вверх на 0,25...0,35 м и опущенный вниз, должен автоматически запираться замком. Замок должен запирать капот также при нажатии руками на наружную панель в задней части капота. В закрытом положении капот должен быть плотно прижат к резиновому уплотнителю и двум фиксаторам.
Если замок плохо запирает капот или в запертом положении капот не плотно прижат к уплотнителю и фиксаторам, надо провести дополнительную регулировку, ослабив гайки крепления замка и соответственно переместив его вверх или вниз"

[close]
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 12 Квітня 2021, 12:43:45
Цитувати виділенеТоді в тебе щось з капотом, або проблема в резинових деталях, тобто на крилах біля дверей мають бути упорні резинки, та можливо просів чи відсутній ущільнювач моторного щита. А може і капот вигнутий, на швидкості краї капота не теліпаються?
Визуально капот ровный, резинки на крыльях есть, не продавленные. Капот в закрытом положении касаться их, но на скорости 100 и выше края капота чуть телипаются. Уплотнитель капота в нормальном состоянии, хотя в запасе есть новый, впринципе могу поменять, но думаю не в нем дело.
Якщо теліпаються, то він або вигнутий, або замок недотягує вниз, можливо в самому капоті місце зачепляння язичка треба підігнути, якщо немає ходу замка.

Я в себе під замок підставляв великі товсті шайби з внутрішнім діаметром 10-12 мм, тому що коли зятягуєш гайки, болти вдавлюють в отвори замка свої головки, тому реально опустити замок максимально вниз неможливо.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенекрая, те что ближе к стеклу? интересно, надо у себя понаблюдать. Вроде ничего такого не замечал и капот открывается и закрывается нормально....тьху3раза.
Ну да
Цитувати виділене"100 и выше" это ж по хорошему асфальту очевидно.
Естественно, "Большая стройка" от Зе рулит

Цитувати виділенеможет тот паз для толкателя (в капоте левый узкий) у тебя раздолбался и толкатель в него по факту уже проваливается и не отжимает капот вверх?
Цитувати виділенеЯкщо теліпаються, то він або вигнутий, або замок недотягує вниз, можливо в самому капоті місце зачепляння язичка треба підігнути, якщо немає ходу замка.
Ви всі праві, але почнемо з початку.  :popcorm:
Їздив сьогодні на природу з компанією друзів та подруг, добре відпочили  :drinks:  :dancer:. Приїхав додому, відкрив форуму й почитав коментарі vladishtm та Володимира  :wacko:. Спробував відразу перевірити. Спочатку теорію Володимира. Відкрив капота, став перед ним. Не вистачало рук помічника  :clap:. Вирішив сам. Став у карколомній позі технічної камасутри, а саме: стою на правій нозі, ліву ногу підняв до верхнього лівого кута капота, лівої рукою тримаю верхній центр капота і тягну назад, а правою рукою верхній правий кут капота штовхаю від себе  :facepalm:. Потім навпаки. Таким чином підігнув капота, навіть щось хруснуло  :wallbash:. Опустив капот, закриваєтся тепер краще, трохи з більшим зусиллям, або кинувши з висоти 5 см. І края капота тепер сильніше прижимаються до гумових накладок на крилах, думаю на швидкості не буде тепер їх теліпати  :mitsu:. Але при відкритті все залишилося як і було, капот може сам закритися поки виходиш з автомобіля.
Далі перевірив теорію Vladishtm. Заміряв штангельциркулем діаметр підпружиненого штовхача, та ширину паза в самому капоті. І виявилося, що та дірочка в капоті вже давно не дівчинка  :ok:, тому щоб її трохи приблизити до первозданного виду, взяв бородок і молоток та влупив декілька раз по перегородці між отворами в сторону водія  :gvozd: (мабуть тверезий я би так не зробив). І вуаля. Капот тепер закривається і відкривається як треба  B).
Так що дякую Vladishtm та Володимиру за допомогу. З цим форумом та добрими людьми набагато легше володіти таким звіром як Славута ))

vladishtm

Цитата: Ivan1988 від 12 Квітня 2021, 18:20:08Став у карколомній позі технічної камасутри,
А можна ж було подружку добре вмовити
Цитата: Ivan1988 від 12 Квітня 2021, 18:20:08Їздив сьогодні на природу з компанією друзів та подруг,
і удвох поїхати додому -ну щоб капот допомогла рихтувати.... "Эх молодежЬ!"  :rolleyes:

Цитата: Ivan1988 від 12 Квітня 2021, 18:20:08І виявилося, що та дірочка в капоті вже давно не дівчинка 
Так всіх нас час не милуе,... :(
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Ivan1988

Цитувати виділенеА можна ж було подружку добре вмовити
і удвох поїхати додому -ну щоб капот допомогла рихтувати.... "Эх молодежЬ!"  :rolleyes:

В компанії була також моя дружина, наврядчи їй би сподобалась така ідея ))

vladishtm

Цитата: Ivan1988 від 12 Квітня 2021, 20:33:28В компанії була також моя дружина, наврядчи їй би сподобалась така ідея ))
А я подумав, що ти ще козакуеш  :dunno:  Ну сімейні узи - то святе!
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

От уже шоб закончить по капоту (боковые зазоры из Фучаджи). "2" - переднее крыло
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Це для таврії, фучаджі нічого не знав в той час про таку машину як славута.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 13 Квітня 2021, 16:17:34
Це для таврії, фучаджі нічого не знав в той час про таку машину як славута.
Так, Дійсно  розміри, відстані,  і лінії по крилу відрізняються.  Але я все рівно свою продивився (головне ж напрямок думок - а остальне макітра докумекає), трохи поправив-вировняв решітку радіатора (в мене горизонтальні полоси) по бамперу, та передок капота по решітці. До речі в процессі правок, спробував чуть вище (буквально на 5мм-6мм) задрати передній лівий край - і замок почав погано і  з"явилось слабина зліва на упор перед вікном. Зменшив на 2,5мм-3мм... все чікі пікі і ровненько.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2