Славутко люксове карбюраторне 1.2L

Автор Toris, 28 Лютого 2018, 11:32:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

igo61

Краще пікапа бортового під переробку в теслу.
Славута важкувата, у тавра труднощі з розміщенням батарей.
Мій наступний проєкт має бути пікапом.
Якщо є бажання, гроші і немає можливості (переробка доволі важка для непідготовленої людини), можна звернутися до "Козаків" з Дніпра. Хлопці гарно працюють.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Romka

Цитата: KOT від 09 Серпня 2022, 07:06:553 машини обслуговувати, 3 заміни масла на рік, заміна гуми та інше
А ще цивілки оформити...теж 3  :lol:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Може краще з закордону замовити готовий електрокар без геморою, заправка 10 квт і 100 км пробігу, посадка висока як в бусі, тільки вузька на 4 чоловіка.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igo61

Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

KOT

Цитата: Toris від 09 Серпня 2022, 09:29:11Час від часу відвідують думки знову купити славутку, тавруху чи пікапчик та зробити з неї теслу для пересування містом.
я збирався Ліфа придбать, але щось пішло не так, чи то коштів не вистачило, чи розуму, а може й ну його)) Але зараз попит на нього став великий і цінник на мій погляд забагато.

Перероблювати авто під електричку я не бачу сенсу. Тільки якщо це як хоббі. Хоча я мабудь забагато награвся з славутою, та вклав в неї багато свого часу. Зараз можу витратити десь 20-40 годин на рік на обслуговування авто. И це коли вже хочется відволіктись від основної роботи.
Та й не можу я довірити робити мою машину комусь. То ще треба знайти людину, яка використовує молоток замість зьйомника для шарових, та не має динамометричного ключа. Раніше я й сам так робив, зараз я краще куплю інструмент та сам зроблю. Бо мені інколи в кайф. А коли не в кайф, то хай собі стоїть чекає мого настрою  :-D

Цитата: Romka від 09 Серпня 2022, 11:07:43А ще цивілки оформити...теж 3
Та треба продавать таврона, але чомусь не можу)) (двигун їде та масло не жре, ходовку перебрав, щеплення нове, гбо4. Та ще й розминка на м'язи рук та ніг.) Можливо фінанси змусять.
Хоча якщо честно то я подивився скільки витрачаю на машини вже якось не по собі. Та ще й паливо подорожчало.
Десь пару місяців назад вірішив проїхатись на марштрутці, 3 зупинки, не в час пік. То після того для себе вирішив, що моя дружина мусить іздити на машині. Тому треба працювати та заробляти, я можу й пішки походити, але щоб вона пішки - ні не хочу!.
Цитата: igo61 від 09 Серпня 2022, 14:16:46Ціна зупиняє і сервіс
Так а сервіс чого? Тут як подивитись, ходовка так, буде дорожче, але не сказав би що набагато. В таврона вічно щось підкручувати треба, то замок в дверях промити, бо конструкція така, що там весь бруд з дороги зібрався, то глушат, то трос зчеплення. Якось кожні 10 тищ, щось та робишь. Зараз взагалі не зміг нормальний замок на ляду знайти, то збирав з 2х. Про митсубіші, до речі катався на такій, з виду як іграшка, та смішна якась. Але їде досить не погано та тихо, хоча вібри нема зовсім, як цеберко звучить зовні.
Цитата: igo61 від 09 Серпня 2022, 10:14:06Якщо є бажання, гроші і немає можливості (переробка доволі важка для непідготовленої людини), можна звернутися до "Козаків" з Дніпра. Хлопці гарно працюють.
Я б сказав що переробка в них дорогувато, та й  будете їздити з тим самим комфортом а в зимку навіть с трохи гіршим.

Володимир

Цитата: KOT від 09 Серпня 2022, 15:57:49
Цитата: Toris від 09 Серпня 2022, 09:29:11Час від часу відвідують думки знову купити славутку, тавруху чи пікапчик та зробити з неї теслу для пересування містом.
я збирався Ліфа придбать, але щось пішло не так, чи то коштів не вистачило, чи розуму, а може й ну його)) Але зараз попит на нього став великий і цінник на мій погляд забагато.
Брат купив собі неробочий міцубіші як на фото вище, поремонтував і катається, йому на роботу в день мінімум треба 50 км проїхати, то навіть на автобусі не покатаєшся. Один підприємець що має магазин з будматеріалами купив рено кенгу електричний, то каже що заправка 20 грн на 120км пробігу, на обслуговування витратив 300 грн щоби замінити літру масла.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion