Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

о дааа, ліве дзеркало то дрибіжить гарно, вже подумую його піною за...бошити, бо нічого не дає та піджимка гайки А я маю подушки волговські, вони правда не мякі особо. но поки ще рідні стоять.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 07 Червня 2017, 12:43:49
о дааа, ліве дзеркало то дрибіжить гарно, вже подумую його піною за...бошити, бо нічого не дає та піджимка гайки
В мене ті що типу повний люкс, хопухи, в них дзеркальний елемент окремо від корпусу.
Цитата: Sergik32 від 07 Червня 2017, 12:43:49
А я маю подушки волговські, вони правда не мякі особо. но поки ще рідні стоять.
Волговські не мають упорівпо краям, буде трохи мотор літати під капотом, і машина сіпається.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#557
42600 км.

Тріс черговий тосольний бачок, але тріс так, що рідина попала в жгут проводів що йде до мікаса і зробила на коврику калюжу. З рідними бачками я вирішив більше не зв"язуватись, бо живуть вони в мене максимум 3 роки, то купив бачка від шкоди октавії. Ціна питання з доставкою 210 грн. Залишилось спаяти якогось адаптера на датчик, бо в ньому нема геркона як в таврійському, а тільки два контакти купаються в тосолі. Бачок трохи вищий за рідний, пробка знаходиться вище підкапотного, тому хто надумає ставити на таврію, то може не влізти, так як на славуті вищий капот.








Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

ВОлодю !!!! Ремпект і уважуха !!!!!!  :clap: :clap: :clap:
СУПЕР !

А бачок разом з пробкою ?
Дай ссилку  де брав .
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: ZaVa від 23 Червня 2017, 20:23:24
А бачок разом з пробкою ?
З пробкою і навіть з фішкою на датчик.
Цитата: ZaVa від 23 Червня 2017, 20:23:24
Дай ссилку  де брав .
Питай в цих пацанів https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/bachok-tosola-shkoda-oktaviya-tur-skoda-octavia-oktavya-IDmYnuO.html вони займаються запчастинами до шкоди, брав в них.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

ВОлодю, датчик вмонтований всередині ? Там геркон, чи що там за датчик ? Якщо геркон, то нормально замкнений чи розімкнутий ?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: ZaVa від 24 Червня 2017, 19:56:49
ВОлодю, датчик вмонтований всередині ? Там геркон, чи що там за датчик ? Якщо геркон, то нормально замкнений чи розімкнутий ?
В якості датчика два металічних електроди з нержавійочої сталі, якщо вони занурені в тосол, то електричне коло замикається. Тому потрібно паяти адаптера щоби лампочка горіла при відсутності тосолу, а не при його наявності.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#562
Так як в процесі монтування АКБ він постійно зачіпав за гідрокоректор лівої фари, в місці вставляння штифта пластмаса отримала тріщину і тосол успішно витік. Рідного на заміну гідрокоректора не знайшов, тому був куплений і успішно встановлений від ВАЗ-2108.



Частина що має бути в салоні трохи інша, тому довелось трохи пошаманити щоби гідрокоректор не виглядав в машині інородно.









Трубки до циліндриків трохи коротші ніж рідні, протянути їх під радіатором не вдалось, розмістив над радіатором. Якщо хтось надумає собі на машину брати, то підійде тільки на люкс, в стандарті трубки довгі, то не дістануть точно.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Григорий

Років 5 назад такі поставив і їх вистачило на місяців 6 максимум, після поставив електро з опеля і попав в десятку, при знятті АКБ коректор витягую з гнізда, акумулятор знімається дуже-дуже рідко.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Володимир

Цитата: Григорий від 02 Липня 2017, 16:02:44
Років 5 назад такі поставив і їх вистачило на місяців 6 максимум, після поставив електро з опеля і попав в десятку, при знятті АКБ коректор витягую з гнізда, акумулятор знімається дуже-дуже рідко.
Час покаже, негативних відгуків за них в магазині не було, пишуть що ходять довго і нудно.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Григорий

Будуть ходити якщо не будеш ними регулювати фари, я перед покупкою також таке читав.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Володимир

Цитата: Григорий від 02 Липня 2017, 20:35:59
Будуть ходити якщо не будеш ними регулювати фари, я перед покупкою також таке читав.
Я рідними жодного разу не користувався. Недавно вирішив перевірити настройку фар, то вийшло що вони в мене світять на половину положеного шляху, коли вже настроїв фари по книжці і вони в мене світили чогось далі ніж треба, то замітив що треба коректора.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Только купили авто был дохлый аккум хотели с Зугули поставить а он больше и сломали корректор на фаре когда его туда засовывали, всё равно он мне ненужен был снял его и забросил подальше, в салоне  где был корректор чуть рассверлил и вставил 52mm тахометр.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Sergik32

Серіжка, покажи що за тахометр на 52мм.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Серёга

Цитата: Sergik32 від 03 Липня 2017, 08:14:53
Серіжка, покажи що за тахометр на 52мм.

Сначала купил такой китайский он врал страшно и подсветка была синедиодная яркая слепящая, потом всё таки нашел оригинал показывает он точно и подсветка неоновая синяя ненапрягала впринципе но я её отключил.



Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!