Slavuta 1.4 карб 2004 г.

Автор Данил, 23 Серпня 2010, 00:25:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олег

Спойлер норм, полку ковролином обтяни. материала на 50 грн, зато вид будет бомба!
Славута 1.2 Taxi

Данил

та до полки всё руки не дойдут=)

Kritik

ну шо ж...
1.4 в тебе нема і не буде)))
з ВАЗ 76 поршнями в тебе 1.35л. :)

лавка ззаду - чьотка! главне шо висока і на рівні криші, таким чином потоки повітря з криші попадає прямо на спойлер і він дійсно працює і притискає машину.... тому до 1.35 можна додати ше 0,05л в переводі на потужність це 0,25 к.с :D
і повторюю це риальне лавко яке працює і шось дає в плані аеродинаміки, а не то говно шо ми ліпимо собі на багажніки, це я про тебе Лёшка і про себе

більше нема шо сказати....

і до речі це не заниження ти зробив а реально вернув машину в сток стан....
заниження в Лёшка
-2 витки вроді.... оце заниження :)

колись найду час і собі таке зроблю))))

ну раз є шльом, значить можна йти в гонки.....
але в гонки з 1.35 сток двіжком не підеш.... треба шось робити.....
цікавить?
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Лёшка

ну да у меня говно тачка говно вкус и всё такое и говно занижение не делайте себе это говно и я говно

я не писал никогда что мой чпойлер работает я его для понту и потому что мне нравится поставил

YUKON

B@ndit - ООООО ет нормальная машинка(если ТАЗика вжарил то даже, пускай мааааленькая но пулька)!

Kritik

Лёшка
це був стеб))))

і ти напевно не помітив прихованого тексту після свого 1 виділеного ніку :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Олег

Цитата: Kritikну раз є шльом, значить можна йти в гонки.....
але в гонки з 1.35 сток двіжком не підеш.... треба шось робити.....
цікавить?
Вчера был на Турбофлае в Кривом Роге. Скажу одно со славуты гоночную машину не сделаешь((((((
Были ВАЗ 2108 - двиг форс до 1,8 крутится 10000 оборотов, когда летит рядом стоять страшно...
Какие могут быть варианты с ЗАЗ двиглом???
Славута 1.2 Taxi

Лёшка

есть в Донецке ЗАЗ двигло которое уже крутится до 8500 об и оно может дать больше , идёт продолжение его построения.........

Kritik

http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?id=2576
тавра яка буде крутитися до 9000+
і починає їхати тільки з 4500 десь )))

правда ВАЗ двіжок :)

МеМЗ до рівня форсированих ВАЗ двіжків не доведеш.... але з 1.3 можна вижати стільки шо любу більш-менш стокову 1.5-1.6 даже інжекторну і даже тіпа тюнінговану 09-099-2110 і т.д.... з всякими прямотоками і нульовиками, ти об\"їдеш :)
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Андрей

На вкус и цвет все фломики разные ,  лично я приверженец низких  машинок, и маленьких спойлерков, но раз тебе нравится твоя тачко как она есть,  то файно. С бортовичком.

Даниил

у славуты колеса маленькие, я на своей максимум 120 разгонялся и дальше страшно, такое чувство что сейчас ветер сдует машинку, а на высокой скорости возле фур так вообще жесть.
p.s. Машина неплохая
Славута - машина капризная, но если с ней подружиться, она станет лучшим другом.

Kritik

Цитувати виділенея на своей максимум 120 разгонялся и дальше страшно
розвал/балансіровка коліс

Цитувати виділенетакое чувство что сейчас ветер сдует машинку, а на высокой скорости возле фур так вообще жесть.
по жоще аморти і пружини і буде всьо зашебісь :)
в мене на 140 від фур ні одного покачування нема
і нічо нікуда не здуває і не злітає :)
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Данил

Цитата: YUKONB@ndit - ООООО ет нормальная машинка(если ТАЗика вжарил то даже, пускай мааааленькая но пулька)!
я жарю на своём тазике ланосов и стоковую класику и стоковые девятки был прицидент с двух литровым бмв 1994-1993 года с абсолюно нормальным двиглом. но не исключение что за рулём валенок=)
Цитата: Kritikну шо ж...
1.4 в тебе нема і не буде)))
з ВАЗ 76 поршнями в тебе 1.35л. :)

лавка ззаду - чьотка! главне шо висока і на рівні криші, таким чином потоки повітря з криші попадає прямо на спойлер і він дійсно працює і притискає машину.... тому до 1.35 можна додати ше 0,05л в переводі на потужність це 0,25 к.с :D
і повторюю це риальне лавко яке працює і шось дає в плані аеродинаміки, а не то говно шо ми ліпимо собі на багажніки, це я про тебе Лёшка і про себе

більше нема шо сказати....

і до речі це не заниження ти зробив а реально вернув машину в сток стан....
заниження в Лёшка
-2 витки вроді.... оце заниження :)

колись найду час і собі таке зроблю))))

ну раз є шльом, значить можна йти в гонки.....
але в гонки з 1.35 сток двіжком не підеш.... треба шось робити.....
цікавить?
шо ты имел в виду под (цыкавить?) канеш цікавить!!!

Предупреждение за оверпостинг. LonelyWolf

Kritik

ну ти ж вроді хотів шось з двіжком робити...
почитав теми з ссилок які я давав? шось вже вибрав для себе? будеш шось робити?
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Василий

не хватает твоей машине ТОНИРОВАНЫХ СТЕКОЛ!!!! :)