Отдам мухобойку

Автор KOT, 03 Листопада 2020, 09:27:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

У мене стояла мухобійка від попереднього власника. Коли ставив сітчасту решітку радіатора, то зняв. Вигляд одразу став якийсь небойовий... З мухобійкою вигляд хоч і "колгоспніший", але авто має якусь виразну індивідуальність, особливо, якщо стоять штатні помаранчеві повороти у блок-фарах.

У мене зараз без мухобійки та з прозорим пластиком поворотів блок-фар - вигляд ну взагалі без індивідуальності, просто обтічна мильниця...

Sergik32

мухобойка дає + в розході палива, на швидкостях вище 160км/год трошки під'їдає більше
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

KOT

У меня побило камнями перед капота, вот я его подкрасил и решил сверху мухобойку, чтоб не видно было. Но на синей машине мне очень не понравилось. На светлых более/менее. В общем снял, на вкус и цвет как говорится...
Вот может ВКБ с новой почты заберет, хоть кому-то этот пластик пригодится.

ВКБ

КОТ, дякую, забрав! Доїхала ціла. Буде жити. Пластик доволі не тонкий, бо думав геть шелупонь. На моїй сірій миші буде супер. Особливо як пофарбую і поновлю молдінги і т,п., підварю. Але всіплю вже зараз..як час буде. Мені з мухобойками славутки подобаються, і з декоративним спойлерком на банажнику. Авто непродавабєльнє так як мотоконкурентнопрактичне.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.