БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Taras

программатор EXTRA-PIC с программой PICPgm Programmer моргает показывает что пишит и сверяет но в его настройках я не разобрался  

с WINPIC800 не могу настроить порты DATA И CLOCK
Sens 1.3 Микас 7.6 Метан II поколение

Володимир

Цитата: Taras_Yaltaс WINPIC800 не могу настроить порты DATA И CLOCK
Тут допомогти незможу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Taras

а твоим программатором как прошить 18f2520
Sens 1.3 Микас 7.6 Метан II поколение

Володимир

Цитата: Taras_Yaltaа твоим программатором как прошить 18f2520
На сайті БК є інструкція з малюнками настройки, тупо тисну кнопку \"Програмувати все\" і чекаю закінчення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Taras

Sens 1.3 Микас 7.6 Метан II поколение

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Taras

это для PIC16F870 а для 18А2520 какие ноги подключать
Sens 1.3 Микас 7.6 Метан II поколение

Володимир

Цитата: Taras_Yaltaэто для PIC16F870 а для 18А2520 какие ноги подключать
На малюнку є і назви виводів і номера.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Taras

понял спасибо буду завтра пробывать
Sens 1.3 Микас 7.6 Метан II поколение

Володимир

На сайті БК оновилась інструкція користувача БК (Повна версія), з урахуванням всіх останніх змін. Шляхом оптимізації коду вдалося вивільнити трохи пам\"яті контролера щоби реалізувати додаткові функції. Якщо в когось є ще якісь думки на рахунок додаткових можливостей БК, то тажіть, може ще реалізую, бо моя фантазія поки що закінчилась.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Павел

Закуплені деталі, програматор зібраний давно, раніше збирав МПСЗ.
Залишилось зробити друк. плату та зібрати.

Володимир

Цитата: PashaZTЗакуплені деталі, програматор зібраний давно, раніше збирав МПСЗ.
Залишилось зробити друк. плату та зібрати.
Саме важче почати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серега

здравствуйтуе собрал себе такой бк  это вещь! Спасибо огромное Владимиру за предоставление такого устройства, хотелось бы конечно научиться хоть чему то в этих микроконтролерных делах, вообщем есть предложение управлять шим оборотами печки с него датчики то все вроде есть, поставил версию 1.11 халявну не показывает расход средний на 100 км это потому что халявна или я что то сделал не так? У меня микас 10.3 с какой то прошивкой которая вроде как эмулирует фазовый впрыск моментальный расход при этом первые пять минут показывает 0.4 литра потом литр как положено на холостых
мой станочек
forum.easyelectronics.ru/viewtopic.php?f=16&t=6765

Володимир

Цитата: loginsergiomyздравствуйтуе собрал себе такой бк  это вещь! Спасибо огромное Владимиру за предоставление такого устройства, хотелось бы конечно научиться хоть чему то в этих микроконтролерных делах, вообщем есть предложение управлять шим оборотами печки с него датчики то все вроде есть,
Є в планах зробити блок керування пічкою, з монітором і крутілкою як в магнітолі. З плавним регулюванням обертів пічки та крокові двигуни від дисководів для керування заслонками та краником пічки.
Цитата: loginsergiomyпоставил версию 1.11 халявну не показывает расход средний на 100 км это потому что халявна или я что то сделал не так?
Обнули лічильники, бо в тебе зараз в пам\"яті мікроконтролера бензин порахований той що портатив, а шлях більший за 4.2 млрд., сам розумієш, що витрата получається настільки мізерна що на екран виводиться нуль.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Якщо комусь потрібно виготовити даний БК чи потрібен контролер з прошивкою пишіть в личку, записуйтесь в чергу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion