Флудильня 2020

Автор Vitaliy., 01 Січня 2020, 20:05:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Валерий

Всім привіт, хто напряму через друзів, знайомих,  родичів знає захворівших ковідом, вони є , а то я ще не чув, пропагадна не разується, ім не вірю
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Валерий від 21 Квітня 2020, 16:00:06
Всім привіт, хто напряму через друзів, знайомих,  родичів знає захворівших ковідом, вони є , а то я ще не чув, пропагадна не разується, ім не вірю
В мене на роботі працівниця захворіла, вже місяць в лікарні, давно виздоровіла, але додому не випускають бо тести дають позитивний результат. Чесно кажучи ми тут всі вже давно перехворіли в легкій формі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Цитата: Володимир від 21 Квітня 2020, 17:34:11
Цитата: Валерий від 21 Квітня 2020, 16:00:06
Всім привіт, хто напряму через друзів, знайомих,  родичів знає захворівших ковідом, вони є , а то я ще не чув, пропагадна не разується, ім не вірю
В мене на роботі працівниця захворіла, вже місяць в лікарні, давно виздоровіла, але додому не випускають бо тести дають позитивний результат. Чесно кажучи ми тут всі вже давно перехворіли в легкій формі.
Цитата: Володимир від 21 Квітня 2020, 17:34:11
Цитата: Валерий від 21 Квітня 2020, 16:00:06
Всім привіт, хто напряму через друзів, знайомих,  родичів знає захворівших ковідом, вони є , а то я ще не чув, пропагадна не разується, ім не вірю
В мене на роботі працівниця захворіла, вже місяць в лікарні, давно виздоровіла, але додому не випускають бо тести дають позитивний результат. Чесно кажучи ми тут всі вже давно перехворіли в легкій формі.
діагностує державна лабораторія, (недержавні не допускають) тре десь показники брати, щоб залякувати людей і пподовжувати карантин. :(
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Володимир

Цитата: Валерий від 22 Квітня 2020, 12:57:55
Цитата: Володимир від 21 Квітня 2020, 17:34:11
Цитата: Валерий від 21 Квітня 2020, 16:00:06
Всім привіт, хто напряму через друзів, знайомих,  родичів знає захворівших ковідом, вони є , а то я ще не чув, пропагадна не разується, ім не вірю
В мене на роботі працівниця захворіла, вже місяць в лікарні, давно виздоровіла, але додому не випускають бо тести дають позитивний результат. Чесно кажучи ми тут всі вже давно перехворіли в легкій формі.
Цитата: Володимир від 21 Квітня 2020, 17:34:11
Цитата: Валерий від 21 Квітня 2020, 16:00:06
Всім привіт, хто напряму через друзів, знайомих,  родичів знає захворівших ковідом, вони є , а то я ще не чув, пропагадна не разується, ім не вірю
В мене на роботі працівниця захворіла, вже місяць в лікарні, давно виздоровіла, але додому не випускають бо тести дають позитивний результат. Чесно кажучи ми тут всі вже давно перехворіли в легкій формі.
діагностує державна лабораторія, (недержавні не допускають) тре десь показники брати, щоб залякувати людей і пподовжувати карантин. :(
З тим вірусом кому як повезе, в мене через вихідні була температура та після температури повна втрата нюху і смаку, зі смаків відрізняв тільки солене, солодке і трохи кисле без будь яких відтінків, тижні через два почали пробиватись якісь запахи. Зараз я після 5 тижнів від хвороби відчуваю тільки запахи що пахнуть, а те що смердить ні. Тобто я не відчуваю запаху диму, хлору, побутового газу і т.д. Днями їв чіпси, то ті що зі смаком бекону, то відчував що вони тільки солені, смаку ароматизатора не відчув, а ті що сметана з цибулею, то відчув смак повністю.

В жінки після того як пройшла температура, то зупинився жолудок, днів 5 взагалі нічого не могла їсти, казала що їй настільки було погано, що думала що помре, син обійшовся тільки температурою. В якості лікування пили мефенамінку, десь в серпні минулого року робили щеплення від дифтерії і правця. Може щось з цього і допомогло так легко відбутись.

Жінки начальник з ще одним своїм знайомим, 2-3 тижні в реанімації пролежав на штучній вентиляції легень.

По статистиці скажу так, у нас в колективі 12 чоловік, то двоє були з пневмонією, на вірус не тестувались
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Йоханий бабай, то ти прокоронився з сім'єю по взрослому. Слава Богу що вичухались, імунітет ще сильний.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 22 Квітня 2020, 15:41:53
Йоханий бабай, то ти прокоронився з сім'єю по взрослому. Слава Богу що вичухались, імунітет ще сильний.
Та так, можна сказати що відбулись легким переляком, але жінка не хоче вірити що ми тим перехворіли.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Вова , а коли хворіли?
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Володимир

Цитата: Валерий від 23 Квітня 2020, 12:45:21
Вова , а коли хворіли?
З 20 по 22 березня була температура, потім навіть до 36,6 не дотягувала.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей


\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Vitaliy.

Сергей, гляди чтоб не прилетело  :-D от сам догадаешся кого  ;)
Если что, то это без издёвки  :happy:
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Сергей

Цитата: Vitaliy. від 25 Квітня 2020, 23:08:31
Сергей, гляди чтоб не прилетело  :-D от сам догадаешся кого  ;)
Если что, то это без издёвки  :happy:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 08 Лютого 2020, 22:28:13
Уж не знаю, смеяться или плакать  :facepalm:
Spoiler
Смеяться тут не с чего. Вот так легко и просто доводят людей до состояния шакалов. Проблема в тех регионах с поставкой угля и  хорошей наживой на этом. А зимы там еще лютые. По этой теме
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=EQ7VBLlRaiA БИТВА за УГОЛЬ о проблеме с поставкой угля в Казахстан
[close]
похожее из Туркменистана.
Spoiler
Есть и за 2017г
Spoiler
Боюсь, что если у кого то будет выбор между замершей семьей и небитым Зилом то вряд ли выберут второе.
Это шоб понимать, что такое выбирать сучью власть и к чему ведет выбор тупости.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Sergik32 від 21 Квітня 2020, 15:34:00
от голова
Ха.! А за какой класс задачка? Можно ж простым методом тыка  ?  :-D Например так
Видим что х+х+у=13  а+а+у=17
Из этого следует что (13-2х)=(17-2а)
Умножение на двойку всегда дает чет. результат. 
Диапазон произведений а должен быть меньше 13 иначе слева пойдет минус а по факту у нас  плюс.
Т.е. слева это  могут быть варианты 2*6, 2*5, 2*4....
Диапазон произведений должен быть меньше 17 по той же причине  т.е это могут быть варианты 2*8, 2*7, 2*6, 2....
А также поскольку 13 не равно 17 значит "х" не равняется "а".
Приняв все это во внимание  :wacko:  начинаем проверять предположения проверяя наш выбор условием х+а=12.

6+8, 6+7, 5+8 = дают больше сумму  12 значит они отпали а также те предположения которые  дадут сумму меньше 12 - тоже отпали
Остается всего то три варианта  :yahoo: и можно было для сокращения просто начать с них  B)
5+7= 12 и подтверждают  (х+а=12)  13-2*5=17-2*7
4+8 = 12 тоже но они не подтверждают (х+а=12)  13-2*4=17-2*8
6+6 = 12 но не берм поскольку выше определили что "х" не равняется "а".
Из трех только один остался.  :thank_you:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2