Поворотники

Автор Артём, 25 Вересня 2014, 10:54:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Romka від 23 Грудня 2021, 11:39:13
ІМХО підрульовий перемикач підгорів, а реле клаца бо для ввімкнення реле треба мало струму, а для засвічування - ламп багато.
Якщо мало струму то реле має клацати з частотою у два рази швидшою.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Так не сказано з якою частотою клацає  :dunno:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Клацає звичайно, потім наче здихає. Схоже що повільніше наче стало.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 23 Грудня 2021, 14:38:32
Клацає звичайно, потім наче здихає. Схоже що повільніше наче стало.
А в тебе релюшка заводська чи вже на щось замінив?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 23 Грудня 2021, 15:55:36
Цитата: ВКБ від 23 Грудня 2021, 14:38:32
Клацає звичайно, потім наче здихає. Схоже що повільніше наче стало.
А в тебе релюшка заводська чи вже на щось замінив?
Замінив на роціцьку
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 23 Грудня 2021, 17:07:37
Цитата: Володимир від 23 Грудня 2021, 15:55:36
Цитата: ВКБ від 23 Грудня 2021, 14:38:32
Клацає звичайно, потім наче здихає. Схоже що повільніше наче стало.
А в тебе релюшка заводська чи вже на щось замінив?
Замінив на роціцьку
Значить вона без контролю нагрузки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Перещупав, схоже перемикач зносився. Як раз він таи ще з 2007р. Велике йому дякую, норм прощолкав. Куплю заміну.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Розібрав перемикач поворотника, там все доволі надійно. Протер трохи брудик на контакту рухомому підпружиненому, пропшикав селіконом. Поки хай працює. Зносу так щоб викинути в смітник немає, тому хай їзде далі. Доволі надійний, пластично-пружний матеріал корпусу і защілок (якісний капрон), поворотів шунт і дальній мідний підпружинені, тому неконтакт лише по бруду може бути.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 28 Грудня 2021, 09:30:06Доволі надійний,
Ага,  :dunno: а в мене чомусь лопнула частина корпусу, що держить возвратну пружинку. І тепер поворотники автоматом не скидаються, я виключаю сам. Якщо чесно, може і краще  :dunno:, бо по наших дорогах коли на перехрестях повертав і треба ще й  об"їхати яму (крутнути руля в інший бік повороту  фактично ще не завершивши тільки но розпочатий поворот), а поворотник виключався - то тепер моде і краще.   B)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Цитата: vladishtm від 28 Грудня 2021, 17:32:20
Цитата: ВКБ від 28 Грудня 2021, 09:30:06Доволі надійний,
Ага,  :dunno: а в мене чомусь лопнула частина корпусу, що держить возвратну пружинку. І тепер поворотники автоматом не скидаються, я виключаю сам. Якщо чесно, може і краще  :dunno:, бо по наших дорогах коли на перехрестях повертав і треба ще й  об"їхати яму (крутнути руля в інший бік повороту  фактично ще не завершивши тільки но розпочатий поворот), а поворотник виключався - то тепер моде і краще.   B)
Підпаяти язичек пробував? Вживити вушко металеве. Я моду їх 10к купити, аое рідні якісніше як не крути.
У мене у молодшого автомат іграшковий за 900грн тріснув спусковий гочек, все круто, кульками 6мм гате, магазин в все таке. Я розібрав і вживив накаоений кусок металу, короче 6тигранник 3мм, підігнув. Норм. Досі арбайтен, спусковий теж черний метаоевий і норм виглядає.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Так, добавлю і я трохи . Знедавна почалось таке.... не завжди вмикаються поворотники (і правий і лівий і контролька в панелі і аварійка теж). Поклацаю декілька разів перемикачем поворортників -може включиться, але так само може і не включиться. Така сама реакція була і на замок запалення і на вимикач аварійки.... Ну доліз до блоку реле під торпедою посмикав-постукав -наче покращило, та все рівно не завжди. Добре, почав з простішого, купив нове реле поворотів, поставив. Все включаеться, все працює, авто обійшов по кругу не раз - всі лампочки світять
АЛЕ, і в цьому питання, (бо якась містика  :psih:  )
При виключенному запаленні все штатно, а от включаю запалення і реле повороників начинає КЛАЦАТИ (наче з нормальною частотою), але нічого ні де не світить. При тому ж включеному запаленні іповороти і аварійка робить , все наче вірно але частота наче трохи вище. :psih:
ЩО воно таке  :wallbash: може хтось вже стикався?? Ось схема (червоний аварійка, зелений повороти). По ній  дійсно  бачимо що через замок запалення, живлення "+" зразу піде на реле. Та нагрузки ж немає?. Старе реле так же НЕ спрацьовувало  :dunno: . Все б нічого але реле при включенному запаленні постійно клацає, значить жити йому менше, та й на мозги давить.

Spoiler
[close]
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Здається, це дохне кнопка аварійки.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Romka від 06 Грудня 2023, 13:01:54Здається, це дохне кнопка аварійки.
A "дохне" це коротить чи йде в обрив? Бо по факту все зараз робить як надо, тільки реле лишне клацає. Я якби грівшу на реле, може воно без контролю, але ж частоту воно міняє. Та й поведінка схеми саме після заміни реле інша. Це збиває з пантелику. Просто не хочеться ще якесь гімно куплять не впевнившись. А лазити зараз погода не дуже "розполагає".
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Контакти йдуть або в обрив, або збільшується опір контакту. Здається колись у мене було. Не згадаю точно. А налізувати схему зараз ніколи.
Спробуйте розібрати кнопку та прочистити, змастити силіконом контакти, щоб не купляти.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

romuald

Колись купив кацапське реле поворотів...то воно дійсно трохи частіше моргало. А якщо стояти з увімкненою аварійною (при цьому напруга бортової мережі 12,6 В а не 14,4) то воно моргало все частіше і тоді просто все світилось, без моргань. То я відремонтував старе, а нове десь валяється.