Просто Славута -> ВАЗ-21114-НІМФА -> FIAT Doblo Турбо Каблучок

Автор gray-black, 21 Листопада 2014, 03:29:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: vol4ok7 від 14 Листопада 2019, 19:48:32
Цитата: Romka від 14 Листопада 2019, 14:10:49
От хітрий і коварний враг! :( Візме нас в економіческий і сирєвий плен, скатіна!
Да слов нет ....Маразм крепчает... :-D :-D :-D
Ні щоб подивитись на прайс нових Грант і Лоханів, і зрозуміти що хитрий і коварний ворог...не такій вже й дешевий, а як одним оком побачити прайс на Весла...дик і ну її ту ладью на радіаторі, хоча авто з жіночім половим органом тож не панацея.
Тоді вживаний електро братан по концерну найкращий (Ліф).
Але, як неяк, людина зробила свій вибір купила 10-ку, гарну...тому Сергій Миколайович, я Вас вітаю. Дай боже щоб возила-катала і проблем не мала. Ну і тебе радувала! :drinks:

gray-black

всім дякую за привітання!!!
пробіг 80808,невспів зафотати :nea:
помалу починаю доводити до толку,порвана ліва подушка двигуна,замінили,двірники під заміну,більший поводок в смітник,викинули з товаришем доміки ззаду,-5 см,перемазали всі петлі і замки дверей,водійська чуть люфтить,в інших нема,взяв ксенонові лампи в лінзи на ближній,блоки є,думаю туманки чи дхо ставити в бампер.незнаю чи газ ставити,лякають всі мене малим розходом...

posted image
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

ще заїхав на <трясучку>,вся ходовка в доброму стані,чуть правий супорт люфтить і яйця стабілізатора,але міняти рановато :yahoo:
машинка мені подобається,ямки ковтає,м'якше їде,комфортно їхати 100-ку,2500 оборотів,страшно резва ,але передбачувана,непогані гальма,якось так...
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Toris

#1248
Цитата: gray-black від 14 Листопада 2019, 21:35:33думаю туманки чи дхо ставити в бампер.незнаю чи газ ставити,лякають всі мене малим розходом...
1. ПТФ (виробник м.Кіржач) - в штатні нижні ніші.
2. Пропан - ставити.

Sergik32

не особо там малий розхід, хіба тіко по трасі при 90км на год і довго їхати то може в 6 і влізеш, а по місту чи короткими переїздячками то в 10-ку легко став газірофку
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Romka

Це добре! Але думаю таки ГБО себе оправдає. Ну, якщо  8 000 в рік накатуещ, то за два роки окупиться. Якщо більше, то ще швидше. Але якщо  1000 км в рік, то... мабуть ні.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Цитата: Romka від 15 Листопада 2019, 12:20:52Ну, якщо  8 000 в рік накатуещ, то за два роки окупиться. Якщо більше, то ще швидше. Але якщо  1000 км в рік, то... мабуть ні.
На славутці він відкатував у середньому понад 40000 км/рік [(240 000 - 23 500)/5], так що амортизація НОВОГО обладнання закінчиться за квартал і настане бажана економія.

До речі, я робив собі все офіційно (2 покоління) і в сервісцентрі МВС переоформлення обійшлось в 402 грн.

gray-black

#1254
пробіг 81 000
вчоза замінив всі фільтри,масла в двигуні і кпп
сьогодні пройшла бойове хрещення,оцінка 5 із 5-ти,загрузив під зав'язку,проїхав 114 км,з них 30 км по бруківці і вибитому асфальті на 2-й передачі,середній розхід 8 літрів 95-го,розігнав пусту до 180 км/год,їде і хоче :mitsu: зустрів товариша


відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Славик


gray-black

#1256
встановив ксенон в монолінзи на ближній,бо на галогені зовсім паршиво видно,особливо коли зустрічна іде,купив лампи за 170 грн. 4300к,металічний цоколь,блоки підігнав товариш що славку забрав,древні,але переходять любого китайця,світло суперрр :yahoo:


tiny image host
host image online

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Валерий

З новим коником! Хай вірою і правдою служе!
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Сергій Миколайович, нажаль даж з ксеноном ті лінзи не світять, ставив кумові в 10 кісєнон на ближнє світло, усьо плохо. Треба його піднімать і трохи розводити по сторонах, бо...боль.
А от колір авто мені дуж подобається!

gray-black

Цитата: YUKON від 16 Листопада 2019, 23:38:50
Сергій Миколайович, нажаль даж з ксеноном ті лінзи не світять, ставив кумові в 10 кісєнон на ближнє світло, усьо плохо. Треба його піднімать і трохи розводити по сторонах, бо...боль.
А от колір авто мені дуж подобається!
незнаю незнаю,світло мені подобається,колір згоден-їй іде :happy:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились