Red Sport Kar

Автор Жулик, 16 Лютого 2015, 11:01:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Sergik32 від 22 Червня 2015, 12:11:36
гарно промасляний мотор і рівномірно покритий пилюкою дає велюровий підкапотний простір, а велюр це солідність, навіть у французів дорогі авто йшли з велюровим салоном, а тут без грошивих влаженій маємо такий дорогий вєСч
А тут ще в додаток рівненько розмазане г-но! Красата і миливидність! Саліднасті в 3 рази більше!

Sergik32

а шо це за акція така, усім г...о роздають, то вже на весну на городи тра, зараз уже не сезон
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

#152
От потому і раздають, бо не сізон! Хотя для своїх, писав же, нічого не жалько, друзів попрошу, приїдимо, допоможемо!  ;D ;D ;D
Жулегу не жалко, норм хлопець! Чи норм хлопцб такого добра жалько? Та ні!
а якшо сурьезно, то мити Слав треба! Реально треба! Двігло повинне бути чисте! А ле не мить так я ти мив водою, а бензом, або є прискалка для двіжков, вона потім не дуже обільно змивається водою! Да і видон у двига інший, гааарний! До речі я мив двіг на Акценті тою прискалкою, єхвект вооо!  ;D

Sergik32

воно то так, але знов всі посторонні звуки з движка буде чути, а так благородний бархатний звук МеМЗовича
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 22 Червня 2015, 12:24:29
воно то так, але знов всі посторонні звуки з движка буде чути, а так благородний бархатний звук МеМЗовича
От не треба з нашого двіжка українського робити якого житка - Мемзович - цеш тре, додумався!  ;D ;D ;D

Жулик

#155
Не гані Каломбо тему каже)
От взять в авео моє двігло шо там мить? Темпаче з щіткой і відром бензу  ???, там кришку витер і все, все остане шланги, провода їх мить? Ті проводки і без тих маніпуляцій іпуть мозг. В авео можна на норм сумму помить... Навіть окуратно...

в мене хресний на СТО праціє то він мені ще до того як я камутатор спалив казав: не мий, не мий, дешевше буде.
А я баран взяв і помив. У него тоже тачка не лаховсяка і він теж не мие і я не мию.

І знаете шо? А ніче, ніче не ламаеться і все хорошо і охлождається і катається і не пещіть.

А вообще то взагалі масло текти не повіно просто пилючка і все яку мона і сухою трапушкою протєтерь ...

YUKON

Слав! Ну шоти порівнюєш х з пальцем? Авео у 100 разів тихнологічніше авто, тай от іменно в Авео масло не повинно текти! А от славута це машина 1972 года ізобретєнія і в 1978 пройшла держ випробування! Тоді про твоє авео даж не чули, ну чули даж про прародітеля Авео, Опеля Кадета! Двігло ТавроСлавути і повинно мокріти, потіти маслом! А ти як хазяїн повинен його вимити! От і все! Ну хочеш, то діло інше! Твоє як кажуть внутрішне, але все ж таки двігло повинно бути чисте отаке, як було в мене! Див бортивик побачиш!

Жулик

в мене і в славуте було сухе  :P :P :P

Sergik32

а у мене мокрувате знизу, бо всі 4 сальники соплять, машина 6 років стояла і тут  я купив і почав їздити, от сальникам це і не сподобалось. час від часу протираю де видно от і все, мити не хочу бо ще заллю нахрен все і вашпє обідиться
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

100500 підтримую...

Жулик

такс с 3го раза главный ревизор розвальщик  :D пропустил спорт кар на розвал.
Для этого было зделано:
Поменяно шаровые, одна увы ремонтная но слава богу зажалась;
Поменяли болты на другую сторону на аморте;
Болты шаровых тоже поменяли.

Все тачур выехал с ровными колесами...

После этого было поварено переднее сиденее, ибо оно развалилось совсем  ???.

И системой тыка причем попавши с первого раза на нужный провод, было полимонтировано датчик температуры ОЖ.

Пока ред спорт кар катается, вроде ниче не отпадает)



Жулик

#161
Ну во первых тачур пережил первую дальнюю поездку а это 170км в одну сторону, тоесть 340км )))
И что самое интересное нече не отпало, проехала без ексцесов  :D, что очень радует, ну и ощющение что все же мы не зря ее чутьчуть ипем.

После такой красивой поездки было решено поменять масло (оно там походу с завода не менялось  :D)  и оно черное как сажа  :-[, было решено менять на хоть какоето лижбы новое  :D.

Взор пал на
 
Дешево сердито, поддержали отечественного производителя и самое главное оно новое  :D

Фильтр какойто толи VCO толи VSO, тоже вроде Харьков, кстати старый стоял MANN  :D :D :D :P.

Так же владелец прикупил прикуривалку, он не курит просто музыку тре с флехи слухать)


Еще на фото видно реле, оно куплено для фафабибикалок, их мы решили не покупать, откуртили в селе от тачек донаров, одна басистая от волги  8), а для полноко кайфа режущая слух от масквича комба  8).

Так как в самом руле отломан контакт и это будет целая трабла его зделать по людски, решили вывисти кнопку отдельную на фафабиби  :).

Думаю смесь фафа с волги и биби с москвича будет прикольный  :D :D :D.

Так же было намучено бачек омывателя от неизвестного транспорта, но моторчик в нем встроен он качает а бачек подходящий по размеру, его нужно будет тоже вткнуть  :P.

Короче робота кипит, вроде сегодня сделается гинералка и страховка  ::)

Жулик

потихоньку соберается салон, бардачки уголки пластик, решьоточки, короче по салону возрождаем конхворт  :D.
Спасибо КемелчиГу за хвары, теперь светит как в нормальной машине, теперь можно ехать даже ночью  :D.

Хвар был установлен

Но тут возникла сразу трабла, решетка стала короткой  :o, че делать, от славуты и от таврии новой она че длинее?  ???
Че делать?
А кстати фвар был выставлен на заборе, и стал вапче светить  :D :D :D

Спасибо foxdesert1 с таврия орга, за отличную резину на дицках разява 101, резина внатури прошла очень мало как новая, дицки прийдется покрасить бо видон не гуд.
Калики

профиль )



YUKON

То все таке, головне номер як у Еволюшена! Капот аля карбон, тре ще "жерло" як у Ево ! Ото головне! І тармаза вентіль практично! Вобчем тре ще люксові ковпаки і спартяга гатова! Відносно лицювання радіатора, нічого ти не зробиш, пластмасова ришітка завжди була коротка так я вона йшла з утопленими фарами! Тре залізяку(рідну залізну обліцовку), вирізать в ній дюрку і під сітку і обов'язково шильдік ЕМ від БМВ, або ще краще Evo! :D :D :D :D :D

Жулик

Як це ниче не зробыш, в славуте решетка ж нормально стоит, че от славуты туда заводську не впереть?