Red Sport Kar

Автор Жулик, 16 Лютого 2015, 11:01:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Жулик

ниче не будемо мить то на скоростуху тупа не вліяє а от на карман вліяє іспитано, як затече падла не туди де тра і всьо тяни на СТО.

дешевше катаця на грязному, максімум протереть сухой трапочкой )

YUKON

Цитата: Жулик від 22 Червня 2015, 08:57:55
ниче не будемо мить то на скоростуху тупа не вліяє а от на карман вліяє іспитано, як затече падла не туди де тра і всьо тяни на СТО.
дешевше катаця на грязному, максімум протереть сухой трапочкой )
От блін лентяйко, візми літр бензу і кісточку, миється аж бігом! То ти не хош!

Жулик

мить не буду і точка  ;D мені шо нема куда діть бензіну по 20гривньов?

YUKON

Лентяйко! Дригун повинен блистіти як у кота...

Жулик

ніфіга.
Колись теж так думав і в один прекрасний момент вирішив помить за 35км від дому бо там був шлан  :), так от тоді мене перли на шнурку додому.

Згорів камутатор, потім я його купив а потім здав бо машина заводисаль тільки в момент коли відпускаю ключа запалювання, потім купив новий знов і все настроілось, от скажи воно тре?
Той гімарой на сраку, для чього? Ті шо в двигуні бутерброди возиш? На тех стан впливає, та ніфіга, навпаки довше катаешся без заморочів...

YUKON

Ну. знаєш, з дуру мона й корову тавой! Скік я на славці мив, жодного разу не дрюкнула мене! Хоча більше всього брав кісточку і драяв бензом! Водою мив один раз на рік на мойці, але хлопчина був толковий, жодного разу запалення не тронув!

Жулик

от скажи тре вона та латерея?
ну нафіга????

YUKON

Для двигуна треба! Нормальний тепловий режим запорука тривалої служби двигуна! А якшо все зробить акуратненько то все буде норм!

Жулик

Нормальний тепловий режим  :D :D :D :D :D

та ти шо изза масла на двигле буде охлаждаця дольше аж на 0,000001секунду дольше.

може радика помить більше пользи буде )))

YUKON

Жулег, так і скажи, я не Жулег я лентяйко, мити не буду, хай все в маслі! Мало того, ше залізу, зніму штани і навалю туди! І пісочком притрушу! А шо, воно теж норм буде! Не грітимиться! Зате буде купа... ;D ;D ;D

Жулик

Нормальний тепловий режим запорука тривалої служби двигуна

Двигло в маслі запорука тривалої служби двигуна изза онтикоразійної обробки.  :P

Sergik32

не треба мити, таврія легка, а так хоч трохи ваги додає
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Жулик від 22 Червня 2015, 12:01:43
Нормальний тепловий режим запорука тривалої служби двигуна
Двигло в маслі запорука тривалої служби двигуна изза онтикоразійної обробки.  :P
Так і г-но хай буде! Тож якби не агресивна среда! Але хай буде! Як Сірго казав тяжиліша буде! Якшо треба і я приїду з дружбанами допоможу нас-ть! А чьо норма буде!

Sergik32

гарно промасляний мотор і рівномірно покритий пилюкою дає велюровий підкапотний простір, а велюр це солідність, навіть у французів дорогі авто йшли з велюровим салоном, а тут без грошивих влаженій маємо такий дорогий вєСч
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

не ну ти падиви, срань типу гавно земля і т,д тре мить а масло і пиль нет....