Немножко юморка

Автор admin (предыдущий), 20 Червня 2015, 21:13:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Vitaliy.

Жалко гавкать не научили )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

З таким на прогулянку не соромно вийти... Жодний собакірен не обділить увагою. :-D

Geroy

Женская логика: ждать принца, а потом возмущаться, что он лежит на диване и не вкалывает как рабочий или крестьянин.

Karp


Toris

Цитата: Karp від 24 Червня 2020, 15:46:52
Цитата: Toris від 23 Червня 2020, 20:28:33
З таким на прогулянку
Лучше с таким :-D
Нє, з таким гуляти не можна, бо можна випадково наробити ділов. Один необережний рух перехожого збоку - і банкнаш. Розповідай потім у відділку, де гроші та чому без маски? :-D

Romka

Сьогодні встановлено новий антирекорд швидкості автоматичною фіксацією перевищення швидкості руху.
Автомобіль Таврія рухався зі швидкістю 250 км/год.
Але в графі сума штрафу зазначено - КРУТО!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Karp


Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Karp


Vitaliy.

Видео смешное тем, что из говновозки слепили типа тягач (ещё бы скотчем седло к раме примотали), да и такая шаланда (наверно пенопласт возить)  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

о шо це Віталій так нагнав на совкомобіль, так то ж надійна техніка, весь союз на ньому побудований. Жарт конєшно, але співвідношення розмірів прицепа і занончєГа просто капєц.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vitaliy.

Цитата: Sergik32 від 14 Серпня 2020, 11:13:25о шо це Віталій так нагнав на совкомобіль
Мне не автомобиль непонравился, а колхозная доработка переделка, которая кроме негативных эмоций жутко не соответствует техническому грамотному смыслу. Седло на стремянках!!! на задней телеге я уверен тормозов нету!!!
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 14 Серпня 2020, 22:22:30
Цитата: Sergik32 від 14 Серпня 2020, 11:13:25о шо це Віталій так нагнав на совкомобіль
Мне не автомобиль непонравился, а колхозная доработка переделка, которая кроме негативных эмоций жутко не соответствует техническому грамотному смыслу. Седло на стремянках!!! на задней телеге я уверен тормозов нету!!!
Я думаю що вся та затія то для ютуба, тормозів нема бо газ-53 не має компресора, також на відео видно що після чіпляння причіпа в газона колеса просіли. Грузопідйомність газ-53 4200 кг, думаю що той причіп пустий важить набагато більше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Смотреть с 4:15 .
п.с. я в ахуе )))
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх