Славута стандарт 1,2Si инжекторная

Автор liubechbad, 07 Лютого 2016, 20:06:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

liubechbad

С блока то я почти все слил, потому, что снимал патрубки, так много вытекло через них , а вот про печку Я ЗАБЫЛ  :wallbash:, так, что замену охлаждающей жидкости придется как-то повторить....

liubechbad

Была такая проблема: если нажимал тормоза при включенных противотуманке и ближнем свете фар, то правый поворотник не мигал (с зади мигала новогодняя елка), в смысле горело что попало.... оказалось, когда снимал задний фонарь (надо было), то нормально массу не прикрутил.

liubechbad

купил майки на сидения и оплетку на руль... оплетку сразу же повредил... обыдно да...

YUKON

Цитата: liubechbad від 26 Листопада 2016, 21:48:41
купил майки на сидения и оплетку на руль... оплетку сразу же повредил... обыдно да...
Кільцем небось???

liubechbad

кільцем, з ядрьоного дермантину (як виявилось... купляв як шкіряну....), чіпляв закльопкою джинсів коли виходив з машини (сидіння не рідні...висока підтримка), не зразу зрозумів як я пошкоджую.. тому декілька разів чіпляв та здирав...

YUKON

Цитата: liubechbad від 28 Листопада 2016, 20:42:59
кільцем, з ядрьоного дермантину (як виявилось... купляв як шкіряну....), чіпляв закльопкою джинсів коли виходив з машини (сидіння не рідні...висока підтримка), не зразу зрозумів як я пошкоджую.. тому декілька разів чіпляв та здирав...
Я в себе кільцем блін по всьому колу чохла понаставляв дряпин! Їй богу...до машини,як до дівчини, кільце зніми, надівати тре всю одежу без дряпучих на ній предметів!

YUKON

Цитата: Жулик від 29 Листопада 2016, 10:08:52
Я гребу про шо вы!? У вас шо руль как в камазах крутится, ногами в дверь упираетесь?
Куянину тип тебе цього не зрозуміти...сходи вивчи матчасть потом прийдеш розсусолювати!

YUKON

Цитата: Жулик від 29 Листопада 2016, 10:27:59
Цитата: YUKON від 29 Листопада 2016, 10:24:49
Цитата: Жулик від 29 Листопада 2016, 10:08:52
Я гребу про шо вы!? У вас шо руль как в камазах крутится, ногами в дверь упираетесь?
Куянину тип тебе цього не зрозуміти...сходи вивчи матчасть потом прийдеш розсусолювати!
Ок пойду почитаю мать часть как кольцом руль царапать...  :rofl:
Для тебе новина що баранка вертається в "0" положення??? На баранці чохол, на руці кільце! Баранка вертається в "0". Не зростається???Тоді йди вчись!

Жулик


YUKON


liubechbad

Почала підтікати гальмівна рідина. Ями нормальної нема, тому поїхав на СТО (за тиждень витікало півбачка), замінили головний циліндр. Повертався з СТО на роботу - пропустив між колесами льодяну брилу (так вийшло) - відірвав "штани" - знову повернувся назад (чувакам підфартило), коли відкручували "штани" обломались всі чотири шпильки  :facepalm:....... залишив на СТО ремонтують. І чому ВОНА не ламається влітку  }-)

Sergik32

влітку дуже проблематично знайти льодяну брилу, щоб її пропустити між колесами
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: liubechbad від 08 Грудня 2016, 23:02:25
коли відкручували "штани" обломались всі чотири шпильки  :facepalm:....... залишив на СТО ремонтують. І чому ВОНА не ламається влітку  }-)
А це в Чернігові такі "унікуми"??? Ні шоб зачекати поки охолоне...простіше обламати шпильки да потім мадачитись до несхочу!

liubechbad

Сьогодні поїхав у гараж за картоплею  :mitsu:.... сніг у кооперативі не почистили.. грібся, грібся, плив, плив і ..заглох  }-). Давай заводити - стартер не крутиться, повертаю ключ - щось під капотом клацає - але нічого не крутиться.... Почитав буквар  :mitsu: - написано - знімати і розбирати стартер. До гаража метрів 100 не доїхав... пізно, вечір... але знайшлись добрі люди - дьорнули, завівся з товкача (інжектор кажуть краще не дьоргать, але форсмажор...). Доїхав до гаража , відкидав сніг - було по гомілки (добра цього року зима), бл.... замок замерз - неможу відкрити......машина робить - не глушу. Тр..вся -тр...вся  - палив, поливав, стукав по воротах ...  :clap:.ПОБЄДА!!! - Відкрився (наче й змазував силіконом - мабуть малувато). Заліз набрав картоплі в сумку, сів вирівняв машину почав їхати......еп..ль кинув раніше зчеплення - ЗАГЛОХ. Пьявся- пьявся, не можу самотужки заштовхати (пі гору заїзд). З самого початку за мною наблюдав сторож кооперативу, коли я почав гамселити ногами по воротах, він вирішив підійти і поцікавився " що сталося?". Я йому сказав що "творча невдача". Давай штовхати вдвох. Ніх...я не виходить... Пізно, вечір, (картопельки бл..ь захотілось)... але знову знайшлася компанія добрих людей які допомогли заштовхати машину в гараж -  :). Глянув в інтернеті - стартери в зборі по 1000 грн, значить треба розбирати і шукати що там треба замінити - бо накладненько виходить..... Буду далі читати буквар.

Sergik32

Напевно згадав усіх причетних до розробки і впровадження на конвейєр славути, а також кооператив і його власника, за нечищені дороги. Ну стартер зніми і дай на ремонт, або сам, може там уже втулки зношені і він клинить, може втягуюче не працює.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0