Grayish-green Injector Kar :-D

Автор Жулик, 26 Лютого 2016, 13:23:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Жулик від 17 Травня 2016, 15:08:50
то яш пишу с загадкой шоб цикаво було )))
Шо ты панимаешь?   
Держу интигу до конця так сказать  :-D
а ще знов купил прикурюватель, в одну ж таврию встановлювалы вже терь ще в цю тре  :facepalm: знов тре реле проводки.
Благо место для дюрки есть де подсос мае быть )
Доречі в мене на Таврюшці там стояв з заводу прикурвриватєль, і це 1989 році, москальовський правда але був! Люкс камплєктація :P

Жулик

Цитата: YUKON від 17 Травня 2016, 15:16:34
Цитата: Жулик від 17 Травня 2016, 15:08:50
то яш пишу с загадкой шоб цикаво було )))
Шо ты панимаешь?   
Держу интигу до конця так сказать  :-D
а ще знов купил прикурюватель, в одну ж таврию встановлювалы вже терь ще в цю тре  :facepalm: знов тре реле проводки.
Благо место для дюрки есть де подсос мае быть )
Доречі в мене на Таврюшці там стояв з заводу прикурвриватєль, і це 1989 році, москальовський правда але був!  :P
в 89 я родывся хароший год був даже прикуриватели в таврии ставили  -_-

YUKON

Цитата: Жулик від 17 Травня 2016, 15:17:20
Цитата: YUKON від 17 Травня 2016, 15:16:34
Цитата: Жулик від 17 Травня 2016, 15:08:50
то яш пишу с загадкой шоб цикаво було )))
Шо ты панимаешь?   
Держу интигу до конця так сказать  :-D
а ще знов купил прикурюватель, в одну ж таврию встановлювалы вже терь ще в цю тре  :facepalm: знов тре реле проводки.
Благо место для дюрки есть де подсос мае быть )
Доречі в мене на Таврюшці там стояв з заводу прикурвриватєль, і це 1989 році, москальовський правда але був!  :P
в 89 я родывся хароший год був даже прикуриватели в таврии ставили  -_-
За великим рахунком ти її і в очі не повинен був бачити, хіба на фото, але... }-)

Жулик

я ее не мав бачить просто год хороший був  :-D...



Реле обизательно ставить на прикуривалку? так впадло  :facepalm: а проводки то будуть грется  :(

YUKON

Цитата: Жулик від 17 Травня 2016, 15:21:53
я ее не мав бачить просто год хороший був  :-D...
Реле обизательно ставить на прикуривалку? так впадло  :facepalm: а проводки то будуть грется  :(
В сэтці його не було, але можна ставити, головне щоб запабєжник був!

Sergik32

На прикурювалку запобіжника вистачає, головне кинути з АКБ окремого провода і на ньому вже втулити запобіжника
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

короче антена новая не помогла ( все равно немного шипит иногда.
И это при матифони сони, у моего бати брата такая стоит ловит нормально, может шото подгорело?

Также была разобрана пендаля сцепы и все смазано литолом, ибо припарило скрипения ее аля москвич  :facepalm:.

Sergik32

да шо у вас на москвичі такий виворот, у мене в москалику все працювало як часики, КПП як в іномарці, ричаг не літав по салону, і це при тих ричагах-кулісах, все чотко і конкретно, пєндалі всі тихо і без скрипу працювали, одне хреново що пендалька гузу мала люфт бо там все з зазорами в карбіку і лєнь було на тросика переробити, я тоді ще не особо туди лізти хотів.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 18 Травня 2016, 08:14:51
да шо у вас на москвичі такий виворот, у мене в москалику все працювало як часики, КПП як в іномарці, ричаг не літав по салону, і це при тих ричагах-кулісах, все чотко і конкретно, пєндалі всі тихо і без скрипу працювали, одне хреново що пендалька гузу мала люфт бо там все з зазорами в карбіку і лєнь було на тросика переробити, я тоді ще не особо туди лізти хотів.
ты давно на 412том ездил за рулем)?
Я пока ездил все ок а потом як 2 года на славци и сив в 412 то ржав до смерти  :rofl: не едет а пиридвигаеця )))

YUKON

Цитата: Жулик від 18 Травня 2016, 08:17:03
Цитата: Sergik32 від 18 Травня 2016, 08:14:51
да шо у вас на москвичі такий виворот, у мене в москалику все працювало як часики, КПП як в іномарці, ричаг не літав по салону, і це при тих ричагах-кулісах, все чотко і конкретно, пєндалі всі тихо і без скрипу працювали, одне хреново що пендалька гузу мала люфт бо там все з зазорами в карбіку і лєнь було на тросика переробити, я тоді ще не особо туди лізти хотів.
ты давно на 412том ездил за рулем)?
Я пока ездил все ок а потом як 2 года на славци и сив в 412 то ржав до смерти  :rofl: не едет а пиридвигаеця )))
А москалику бистріше не треба! :rofl:

Sergik32

412 то не то, у мене був 2140, там і салон пацікавіше був
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Тут дело не в швидкасти в мене в деда вин був идиал 70тис пробигу 77го года выпуска я на нем 145км давав  :rofl:

Но як воно еде  :facepalm: ....

Sergik32

ти просто вже загордівса своїм 250-тим, канєшно після такої аФтівки сісти у москвич то це вже не то
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 18 Травня 2016, 08:32:55
ти просто вже загордівса своїм 250-тим, канєшно після такої аФтівки сісти у москвич то це вже не то
Касмич продали ще колы в мене була славука  :(.
Так шо слава богу после 250й я на 412 не катався  :-D

YUKON

Цитата: Жулик від 18 Травня 2016, 08:34:04
Цитата: Sergik32 від 18 Травня 2016, 08:32:55
ти просто вже загордівса своїм 250-тим, канєшно після такої аФтівки сісти у москвич то це вже не то
Касмич продали ще колы в мене була славука  :(.
Так шо слава богу после 250й я на 412 не катався  :-D
Дайте Москаликові спокійно спочивати на лаврах! Він своє вже давно відпахав!