гріється машина

Автор gray-black, 11 Квітня 2017, 22:33:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gray-black

всім привіт!!!
вилізла така проблема:коли навколишня температура була нижче 0,стрілка температури двигуна була на 12 годин і по трасі і по місту,на 13 годин і далі заходила якщо на ХХ робило авто 20хв і більше
а останній тиждень навіть по трасі стоїть на 13 годин,у місті доходить часто до червоної зони,але не кипить,вмикається вентилятор,по трасі відкривав кран пічки(обдув ввімкнено на літній варіант) температура впала на 12.30 десь за хвилину
попереднього літа такого не було,раз попав в 3 пробки на одеській трасі(загалом 4 години на 1 передачі старт-стоп)стрілка за 13 годин не заходила
боюсь коли десь попаду в пробку закіпити
може хто що підкаже,бо не охота лишній раз розбирати і методом тика шукати причину
1.2 карб ГБО ланос термос
дякую за поміч  :thank_you:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Max 55

термостат не до конца открывается

Жулик

А даткик в радиаторе не может тупить?
У меня так было а я термос поменял( и нифига.
Замена датчика все розрулила...

Хотя если даже по трессе доходит до красного, то может и Макс прав...

gray-black

проблема була в термосі,сьогодні замінив вставку,повиганяв пробки,вентилятор вмикається на 13 годин(раніше до червоної зони доходило)
стара вставка на вигляд норм,кип"ятити і т.д. нема коли,нова робить то й добре
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

EvgenS

Какой фирмы вставку брал и на сколько градусов?

gray-black

Цитата: EvgenS від 15 Квітня 2017, 21:56:37
Какой фирмы вставку брал и на сколько градусов?
лузар 87
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Еffгений

Доброго времени суток! Если кто может помогите разобраться! У меня Славута 2007 года инжектор 1.2 но мозги стоят от десятки 2012 Микас 10.5 машина постоянно грееться. Может ли это быть связанным с мозгами?

Max 55

Цитата: Еffгений від 29 Квітня 2017, 03:53:20
Доброго времени суток! Если кто может помогите разобраться! У меня Славута 2007 года инжектор 1.2 но мозги стоят от десятки 2012 Микас 10.5 машина постоянно грееться. Может ли это быть связанным с мозгами?
Таких не бывает мозгов, тем более на десятке
Если вы желаете получить помощь надо знать точно, что за блок у вас стоит, сфотографируйте наклейку на блоке

Andrey555

У меня точно так же было.. и кипела. Мне посоветовали заменить датчик в радиаторе, который включает вентилятор немного раньше, чем нужно. Проблема исчезла, теперь все класно в этом плане.

Григорий

Цитата: Andrey555 від 02 Листопада 2017, 13:40:39
У меня точно так же было.. и кипела. Мне посоветовали заменить датчик в радиаторе, который включает вентилятор немного раньше, чем нужно. Проблема исчезла, теперь все класно в этом плане.
Андрей у инжекторных нет в радиаторе датчика температуры, у них двигателем вентилятора управляют мозги.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Andrey555

Цитата: Григорий від 02 Листопада 2017, 13:53:15
Цитата: Andrey555 від 02 Листопада 2017, 13:40:39
У меня точно так же было.. и кипела. Мне посоветовали заменить датчик в радиаторе, который включает вентилятор немного раньше, чем нужно. Проблема исчезла, теперь все класно в этом плане.
Андрей у инжекторных нет в радиаторе датчика температуры, у них двигателем вентилятора управляют мозги.
Извините тогда))) Не внимательно читал)

Григорий

А относительно проблемы с датчиком так у меня прошлые хозяева при продаже сказали что иногда  закипает и замена трёх термостатов результата не дало, я определил через время и причина была в датчике температуры радиатора,  он иногда не включал вентилятор, замена датчика и установка разгрузочного реле.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Жулик

Цитата: Григорий від 02 Листопада 2017, 14:05:37
А относительно проблемы с датчиком так у меня прошлые хозяева при продаже сказали что иногда  закипает и замена трёх термостатов результата не дало, я определил через время и причина была в датчике температуры радиатора,  он иногда не включал вентилятор, замена датчика и установка разгрузочного реле.
Та это инж там нет датчика на радиаторе!  :wallbash: ты вить сам написал  :-D


И что значит греется? Как поняли? Чем меряли? Кепела?

Если робочая температура в раене 96-98градосов это норм.

И некакие замены термоса не помогут. Хоть термос на 80 хоть на 60градусов они все будут тупо открыты при робочей температуре в 96 градусов.
В инж теплее печка )))) зато.

Григорий

Я просто хотів відповісти- цитувати  Андрію а вийшло як відповідь.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

[email protected]

Всім доброго дня! Прошу Вашої допомоги, так як мало знаюсь в машині, проблема в закипанні тосолу , всі патрубки гарячі, вентилятор вмикається, а сам радіатор холодний та патрубок внизу термостата теж...чи треба при поломці термостата якщо то в ньому діло?міняти зразу термодатчик?дякую всім