ЗИМА 2017-2018

Автор Игорь, 17 Січня 2018, 14:00:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Львівська область, с. Славське, Карпати: легенький мороз -5...-3 градуси, штиль, яскраве сонце. Сніг 20...30 сантиметрів. Лижний рай.
Завтра їдемо в Косіно на термальні води ловити кайф.
Торіс насолоджується відпусткою в "Перлині Карпат" та навколишніх лижних базах. :heppy_dancing:

Sergik32

Торіс насолоджується відпусткою, а ми всі по-доброму йому заздримо, блін, хочу наврочити, щоб усі так собі дозволяли насолоджуватися відпусткою в горах на лижах
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Треба зібрати грошей і приїхати. Я півтора роки по суті не був у відпустці.

В нас тут християнська конференція, викупили весь готель і живемо, як вдома. Сторонніх немає, всі свої (~80 душ).

Благодать.

Sergik32

одні браття і сестри во Хресті, класно, всі свої
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алексчук

Цитата: Sergik32 від 06 Лютого 2018, 12:08:12
одні браття і сестри во Хресті, класно, всі свої
Наверное оргия?

Цитата: Сергей від 06 Лютого 2018, 09:41:26
Погода-кабздеццц. В до 7 утра  упало пару снежинок при +1, а через пол часа уже было такое впечатление, что снег валил всю ночь, насыпало см 5. И главное ни ветра, ни минуса. Уже валит почти три часа, температура +3 и где-то, где ровно лежит уже см 10 высота-хлопья просто огромные. Отэто будет половодье, патамуша всю неделю обещают +5-8 градусов тепла.


Половодья не будет, земля не промерзла, все уйдет в песок :).

Володимир

У нас сонце, ні хмаринки, зранку на своєму градуснику наблюдав температуру -13, хото живе в  долі, то кажуть було до -20.

На роботі маємо Оксану, а сьогодні Оксани, то також святкуємо і добре нам, можливо Торісу там в чанах з гарячою водою і комфортніше, але ...........
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

да, сонечко, морозець, Оксана і накритий стіл, оце гарний день. Торісу конєшно класно, повітря чисте і морозне і снігу по ричаг і лижі і гора зі спуском, ну чим не клас.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 06 Лютого 2018, 15:28:00
да, сонечко, морозець, Оксана і накритий стіл, оце гарний день. Торісу конєшно класно, повітря чисте і морозне і снігу по ричаг і лижі і гора зі спуском, ну чим не клас.
Ну я так підозрюю що він в чані також якусь Оксану має, а може Оксана його.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

можливо, перефразую мого земляка, першого презика Украйони "маємо тих кого маємо"
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей

Цитата: Алексчук від 06 Лютого 2018, 14:44:39
Половодья не будет, земля не промерзла, все уйдет в песок :).
Какой песок-сплошной чернозем. У нас на позапрошлой неделе снегу немного выпало, а потом ещё и дождь к выходному полоскал, так только  позавчера подсыхать начало.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

Проснувся. Глянув забортну температуру: -19°C. Збентежився. Потім стало цікаво, чи заведеться Славутик?
Вийшов на мороз. Закашлявся від холодного повітря. Попустило. Почистив авто від снігу. Вирішив не гвалтувати акумулятор: відкрию салон і заведу, як вже на роботу їхатиму.

...Сів у салон. Повітря виходить з носу клубами; стараюсь видихати у відкриту дверку, щоби не на холодне лобове скло. Соваю важелем КПП - ледь соває, так загусла олива. Пробую вертіти кермо - те ж саме. Завівся з другого тику. Якісь оберти низькі, навіть при натиснутій педалі зчеплення. Маніпуляції з підсосом допомагають мало. Почекав трохи - оберти зросли. Повільно відпускаю зчеплення на нейтралі - нормально. Педаль гальма туга і назад погано повертається. Двигун якийсь в'ялий, постійно хоче заснути, ледь з двору виїхав.

...Два рази заглох в дорозі, поки двигун прогрівся. Схоже, гальма таки примерзли. Пічка не охолоджує скло, їхав, спостерігаючи за дорожною обстановкою крізь сіточку з льоду. На під'їзді до роботи виявив, що вказівник температури охолоджуючої рідини показує +100°C! Молюся: Господи, хоч би до роботи доїхати! Доїхав не гальмуючи і не газуючи, волочився неспішно. На термометрі +120°C! Запаркувався, відпустив напарника, відкриваю капот і спостерігаю, як сочиться пара з розширювального бачка охолоджуючої рідини і щось булькає в надрах. Потім виперло трошки рідини з-під пробки датчика, а клапан пробки від "Пежо" навіть не чхнув. Стою, спостерігаю, як апокаліптично стікає охоложувальна рідина по кузову. Звернув увагу, що рівень рідини в бачку був високий, коли відкривав капот, а за секунд 10-20 знову став нормальний. Кількість рідини, яка просочилась крізь різьбу пробки датчика мізерна. Отже, кудись та рідина пішла. Якраз проходив поруч "жигуліст": описав йому ситуацію, він каже, що термостат прихопило і його потрібно міняти.

В надрах двигуна наступив спокій. Закриваю капот і йду до кабінету. Схоже, що пора чекати весни. :)

Володимир

У на -21 зранку було.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

-19-21. Торісович, а пічка що не гріє чи що, в таку морозяку вона відбирає тепло що навіть на термостат не вистачить щоб відкрився
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Я так зрозумів, що пічка пробувала гріти, але чисто здувала пару з носів, а скло все одно мало розморозилось. Поки до роботи доїхали, то пари з носів-ротів у салоні вже не було видно. Від точки старту до роботи приблизно хвилин 10 часу іхати. Воно й при -10 починало розвиднятись на склі ближче до роботи.

Vitaliy.

У нас Солнышко. Температура утром была -9, сейчас -5.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх