Трапеция рулевых тяг на шарнирах

Автор Роман1977, 03 Січня 2019, 11:58:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Роман1977

Цитата: Сволочь від 12 Січня 2019, 21:16:09
В этом разделе свё обговорено:
https://slavuta-club.info/forum/index.php?board=41.0
Я так и понял что свё обговорено .Потому что кроме хамства и глупости ни чего не предложили.
Жаль , раньше форум был для славутоводов а щас для трепачей.  :sad:

Володимир

Цитата: Роман1977 від 12 Січня 2019, 20:55:00
Цитата: Володимир від 12 Січня 2019, 19:12:14
Цитата: Роман1977 від 12 Січня 2019, 11:29:28
Цитата: ZaVa від 11 Січня 2019, 23:12:12
Кури форум, все есть.
Краткость сестра  таланта.  :applause: А вообще идеальный ответ на каждый заданный вопрос в любой теме форума.
На таврофорумі можуть навіть забанити новачків.
Я дико извиняюсь, но если на форуме где ищут ответ на техническую проблему ( или не понятный ответ к этой проблеме ) будут банить новичков ( или тех кто не нашёл ответа ) ТО нахрена такой форум . Извиняюсь за грубость, но я ищу ответы людей которые понимают в ремонте авто, или тех кто знает где эти ответы искать. ( ответы типа ищи на форуме можете засунуть себе куда подальше).
Сори за грубость но я хотел бы узнать ответы на свои вопросы а не под колки. ( на хамить и сам могу).
На будь якому форумі не поважають тих, хто вперто не хоче користуватись пошуком, хоча тут на форумі я таких випадків не пам"ятаю, зазвичай новачкам допомагаємо, але інколи попадаються такі унікуми які відповіді читаюсь через рядок і цим дратують всіх учасників форуму.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Якщо коротко: тут залишились лише ті, хто не пробував трапеції.

Володимир

Цитата: Toris від 13 Січня 2019, 17:14:36
Якщо коротко: тут залишились лише ті, хто не пробував трапеції.
Якщо пам"ять не зраджує, то тут таких і не було, на таврофорумі де користувачів в рази більше я також не пам"ятаю щоби хтось таке ставив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

RusIra

Цитата: Володимир від 03 Січня 2019, 15:02:02
Цитата: Роман1977 від 03 Січня 2019, 11:58:52
Здравствуйте. Народ кто ставил сей девайс отзовитесь , стоит ли платить такую сумму или нет?

https://zapchastizaz.com.ua/zapchasti-tavriya-slavuta/5976-trapeciya-rulevykh-tyag-na-sharnirakh-tyuning-1102-3414030-93   :help:

Спасибо.
Тут десь є тема про рулюве де ці тяги обговорювали.

На мою думку брати не варто, тому що там получається різна довжина рулювих тяг, тобто між лівою і правою різниця 5-10 см.

Якщо глянути на цю фотку, то напевне і більше. Я навіть на цей рахунок писав коментар на сайті, але його витерли, напевне з метою щоби я не портив ім бізнес.



Цілком погоджуюсь стосовно різної довжини, яка матиме негативний вплив на кінематику передньої підвіски (зокрема рульового механізму). Але в даній конструкції є ще один досить значний негативний фактор. Маю на увазі повну відсутність демпфіруючих елементів.
   По-перше це призводить до підвищених навантажень в таких узлах як рейка - опорна втулка, та шестерня - рейка. Для "таврійської" рульової, враховуючи її надійність, це не дуже добре.
   По-друге це також має негативний вплив на комфорт експлуатації у вигляді додаткових коливань на кермі(ніби їх до того було недостатньо). Тому вважаю таку конструкцію доволі сирою, але маю в планах зробити свій варіант на шарнірах з урахуванням всіх вищевказаних недоліків. Треба тільки вільного часу десь знайти). Коли буде готова модель, якщо буде цікаво, можу викласти у темі.