Вигнати повітря з системи

Автор Андрій, 04 Січня 2019, 10:55:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

Доброго дня. Ось вирішив спитати тут, може ви щось підкажете, був досвід якийсь...
Амулєт. Їздив, пічка топила що з котельні.
Поставив я газ, ГБО 4.
Виїхав від газовщика - пічка не працює. Дує холодним повітрям.
Він сказав повітряна пробка...
Що я тікі не робив.
Підключили газ вот так

Тобто, фактично, врізалися в патрубок що іде до опалювача, і обратку підключили в патрубок, що йде З опалювача..

Я спочатку думав що тосол просто замикається на редукторі і до пічки не доходить. Перетиснув шланг подачі на редуктор.
ефекту нуль. газував так, с відкритою кришкою бачка - те саме.. ефекту нуль...

Ставив машину на естакаду, носом догори, так пробував,  перетискав редуктор на підйомі газував, чого тікі не робив.
Пічка дує ледве ледве теплим, я б сказав кімнатною температурою повітрям...

Вчора вирішив перекрити шланг подачі на редуктор, а обратку с редуктора зняти і глянути.
Вот так:


З обратки повітря не йшло..
Шланги що ідуть на пічку вхідний гарячий але не такий як на редуктор, руку тримати можна, але на межі -такий гарячуватий. А який вихідний с пічки теплий...
Газовщик каже це повітряна пробка, вигоняй..
Я вже не знаю що з цим робити.
Може було щось подібне у когось?


[img]http://s

Володимир

Радіатор пічки часом не забитий?

Перевір ще чи герметична система, тобто на гарячу має бути тиск в системі, на таврофорумі писали що в деяких катайців якщо система не герметична, то пічка не гріє.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Розмоляй або російскою, або українською, не паплюж мову, це поперше.
Подруге, тут тобі не амулетофорум.

Уключай гімн, щоб вікна у амулеті бухали, та танцюй з бубном.

Ну а до діла, пісяй тосолом у патрубок газового редуктора, сусіду на девьятці допомогло.

Андрій

Володимир
Ймовірність нульова що він забитий. Коли я гнав на газ пічка топила так як с котельні
Жар сильний був
А с газа забираю і все..
Я теж думав за герметичність системи, але я думаю якщо вона була б не герметична то по теорії тосол уходив би. А він не уходить.
Я теж десь читав за це, то у мене тікі одне на що грішити то кришку бачка.. Але вроді вона тримає тиск..


[img]http://s

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Ivan1988

Цитувати виділенеВолодимир
Ймовірність нульова що він забитий. Коли я гнав на газ пічка топила так як с котельні
Жар сильний був
А с газа забираю і все..
Я теж думав за герметичність системи, але я думаю якщо вона була б не герметична то по теорії тосол уходив би. А він не уходить.
Я теж десь читав за це, то у мене тікі одне на що грішити то кришку бачка.. Але вроді вона тримає тиск..

Нужно проверить. После поездки, когда двигатель горячий открути крышку расширительного бачка, если давление в системе есть то ты услышишь "пшик". У меня была подобная проблема именно из-за того что крышка не держала давление, когда поменял то сразу стал хорошо греться редуктор и радиатор печки.

Андрій

Поміняв кришку. Ефекту нуль...
що цікаво на ХХ таке відчуття як краще топить
по набережній їдеш постійно 3500 обертів то холодніше
коли я перетиснув один шлалнг на редуктор, а зворотній зняв то тосол при заведеному двигуні не лився, а коли даю обертів то уходив дещо нижче всередині шлангу як трошки вспоктувався


[img]http://s

Сволочь

А какое сечение врезанных тройников?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: Андрій від 04 Січня 2019, 15:10:37коли я перетиснув один шлалнг на редуктор, а зворотній зняв то тосол при заведеному двигуні не лився, а коли даю обертів то уходив дещо нижче всередині шлангу як трошки вспоктувався
Чим більша швидкість в трубі, тим менший тиск на стінки.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрій

аа...
я думав там взагалі напором піде рідина


[img]http://s

Алексчук

Цитата: Володимир від 04 Січня 2019, 15:41:24
Чим більша швидкість в трубі, тим менший тиск на стінки.





Ты Владимир спутал грешное с праведным, если ты сможешь увязать давление с диаметром или скоростью в трубопроводе, то станешь Нобелевским лауреатом. Не путай сюда инжекцию, которую ты привел на второй картинке.

Вообще я худею с этого Андрюши, ему говорят заполни систему сняв шланг  газового редуктора, ... ну играйся дальше.

Сволочь

Сейчас прийдёт Бузян и выставит эту фотку:

А вообще, это безграмотно- ставить 2  тепло потребителя параллельно.





























"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Алексчук

Цитата: Сволочь від 04 Січня 2019, 20:47:27
Сейчас прийдёт Бузян и выставит эту фотку:

А вообще, это безграмотно- ставить 2  тепло потребителя параллельно.
Во-во, шо мешает подачу печки пустить через редуктор, сколько там того теплосьема на нем, с гулькин йух. Ох уже эти кузнечики.

Валерий

А помпа нормально маслає? Може після добавки не хватає потужності помпи?
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Андрій

Я навіть не знаю які там врізки робили.. я все що міг то робив
буду тепер чекати кінця свят, зарплати, і їхати на сто... а там вже специ хай скажуть, чи це так газ, чи що там..
потім росповім...


[img]http://s