Установка Биксенона или Led?

Автор gold8swag, 29 Жовтня 2019, 13:50:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Это теоретически или практически проверено?
\
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Цитата: Romka від 02 Листопада 2019, 13:44:04Что-то я не верю в леды в галогеновой фаре, боюсь сварка будет.
Якщо кристали діодів тоненькі і знаходяться на місці ниток розжарення галогенок, то фокусування фари точнісінько таке, як з галогенкою.

Перевірено практикою, у т.ч. і на славутці в штатній оптиці. Славутка не моя, я лише дивився світло. Лампи були якісь китайські, з вентиляторами на радіаторах, "холодні", яскравість така собі, в туман/дощ без протитуманок видно поганенько. Але фокусування нормальне, на стіні все правильно. По місту гасати чуваку нормально, нікого не сліпить.

Я ж мрію про дорогі філіпси з пасивним охолодженням... Уже взяв би, але жаба придавлює час від часу. Так і мрію. Чекаю на четвертий кристал в лінійці, щоби придавити жабу. :-D

_Oleksandr_

Цитата: Romka від 02 Листопада 2019, 19:40:01Это теоретически или практически проверено?
Да, можно и так сказать. Холодный свет меня не смущает - сам езжу на LED-ках 6500К. На галоген возвращаться не планирую.

sniper

Цитата: Toris від 02 Листопада 2019, 19:45:44
Цитата: Romka від 02 Листопада 2019, 13:44:04Что-то я не верю в леды в галогеновой фаре, боюсь сварка будет.
Якщо кристали діодів тоненькі і знаходяться на місці ниток розжарення галогенок, то фокусування фари точнісінько таке, як з галогенкою.

Перевірено практикою, у т.ч. і на славутці в штатній оптиці. Славутка не моя, я лише дивився світло. Лампи були якісь китайські, з вентиляторами на радіаторах, "холодні", яскравість така собі, в туман/дощ без протитуманок видно поганенько. Але фокусування нормальне, на стіні все правильно. По місту гасати чуваку нормально, нікого не сліпить.

Я ж мрію про дорогі філіпси з пасивним охолодженням... Уже взяв би, але жаба придавлює час від часу. Так і мрію. Чекаю на четвертий кристал в лінійці, щоби придавити жабу. :-D
вот только такое небывает))) максимум близко к расположению, но тогда мелкие 3 кристалла, 4е уже вылазят за габариты нити. а 3 имеют низкий световой поток) любой ксенон пересветит, а наша оптика даёт мало засветов, относительно вазовской оптики.

на что-то еще способны 6 светиков с отражателем в верхнюю часть фары. вот тогда еще формируется что-то похожее на правильный свет и яркости хватает. но один фиг фокусировка галогенки лучше.
славута 1.3 Li

Toris

Цитата: sniper від 02 Листопада 2019, 21:02:59вот только такое небывает))) максимум близко к расположению, но тогда мелкие 3 кристалла, 4е уже вылазят за габариты нити. а 3 имеют низкий световой поток) любой ксенон пересветит, а наша оптика даёт мало засветов, относительно вазовской оптики.

на что-то еще способны 6 светиков с отражателем в верхнюю часть фары. вот тогда еще формируется что-то похожее на правильный свет и яркости хватает. но один фиг фокусировка галогенки лучше.
От вмієш компетентно привести до тями мрійника. :-D Але надія все одно є: Філіпс випустили нові кристали 0,76мм, на 5 мм довжини "спіралі" їх 5-6 штук зайде, що з двох сторін означає 10-12 кристалів та ще краще фокусування.

_Oleksandr_

Цитата: sniper від 02 Листопада 2019, 21:02:596 светиков с отражателем в верхнюю часть фары
Кстати, на многих LED лампах при включении дальнего, диоды отвечающие за ближний свет не выключаются - работают одновременно все 12 светодиодов.
Особенно оценил, когда ездил по плохой дороге - и прямо перед машиной все отлично подсвечивается и притопить можно - не страшно, что ямка выскочит на тебя из темноты.

P.S. не фирменные лампы на 4 диода в ряд уже можно найти

Romka

С прочитанного ясно, что есть позитивный опыт использования ледов, давайте выкладывайте сюда конкретные марки ледов и фотки света на стене на расстоянии 3 метра.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vol4ok7

У меня знакомый  у которого светодиоды,рассказал про один немаловажный недостатокПри снеге и обледенении обычные галогенки или линзы оттаивают стекло ,а светодиоды имея низкую теплотдачу нет....Поэтому в плохую погоду нихрена не видно!

YUKON

Цитата: vol4ok7 від 05 Листопада 2019, 20:19:25
У меня знакомый  у которого светодиоды,рассказал про один немаловажный недостатокПри снеге и обледенении обычные галогенки или линзы оттаивают стекло ,а светодиоды имея низкую теплотдачу нет....Поэтому в плохую погоду нихрена не видно!
Мда, в прошлу зиму викладував фото в бортовик...все норм світить.Леди вже рік як на ближньому світлі. От кому, запитуючи, людині вірити?

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

YUKON

Цитата: Romka від 06 Листопада 2019, 18:09:16
В славутофарі?

Яка різниця?
Ставив в 05 тазіка на попередній неділлі Леди ( Мичи).
Все у фокусі, світять відмінно!СТГ наявна!
Буде можливість виложу модель ЛЕДів  і СТГ

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Після того, як поспілкувався з Олександром 1968, переглянув геть усі лампи H4 на хазяйстві - всі скляні колби виявились кривуватими, у т.ч. філіпси. :facepalm:

А леди штампуються рівненько, що дає надію на краще фокусування, якщо по глибині посадки не буде косяків.

Romka

Тільки маленький, але важливий  ньюанс - в філіпс крива тільки колба, а спіралі рівні і нахотяться там де їм треба бути, щоб фокусуватись!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

gold8swag

Думаю купить Solar H4 6000K 6000Lm Philips ZES 12/24V 8804
https://avtozvuk.ua/solar-h4-6000k-6000lm-philips-zes-1224v-8804-2-sht-/p236177

Как думаете стоит попробовать:?