Происшествия, аварии, катаклизмы

Автор Vitaliy., 15 Лютого 2020, 12:19:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

#195
Цитата: Володимир від 29 Жовтня 2021, 10:56:12
У Харкові ще одна ДТП з "Інфініті" – загинула жінка
https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/28/7312032/
"Зазначається, що аварія сталася за 100 метрів від резонансного ДТП з іншою "Інфініті" декілька днів тому.......На проспекті Гагаріна" ГАГАРИН
На проспекті Гагаріна на базе бывших скотобоен создан мясокомбинат
проспект Гагаріна, до 1961 года ЗмиЇвская улица

    infinity-безграничность вірніше мабуть безбашенші, а вірніше тварі бо прямо на пішохідному переході "під час переходу проїжджої частини на пішоходку наїхав автомобіль Інфініті, від удару жінку відкинуло під колеса автівки Деу, що рухалась у зустрічному напрямку."

Хоча "автомобільний Харків написав що "На Героев Сталинграда 6 (что в 100 метрах от ДТП с Инфинити) другой автомобиль этой же марки насмерть сбил пешехода."  - ну хрен редькі не солодкіший Скоріш за все на перехресті цих так єпічно названих вулиць.

   
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Кажете хороших доріг нам бракує. Коли дороги були погані то стільки аварій і смертей не було, за 2-3 міцяці вже 5 на ділянці дороги в 30 км, принаймі із тих що мені відомо, причому коли збивають пішоходів то їх доводиться збирати по частинам.

Це остання аварія із летальним випадком, а так їх більше, бо новенькі відбійники потроху отримують серйозні пошкодження дорожні знаки збивають. Якийсь час була ейфорія від хорошої дороги, менше 100 кмг важко було їхати, а зараз розумію що потрібно знову вчитися помало їздити.

На Тернопільщині у ДТП загинули 2 людини, дві особи травмувалися
https://suspilne.media/174615-na-ternopilsini-u-dtp-zaginula-ludina-troe-osib-travmuvalisa/
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 29 Жовтня 2021, 13:39:22Кажете хороших доріг нам бракує.
:(  ХМ.. ну так ми дійдемо до того, що навіщо нам нормальна водка -багато питимуть, навіщо нам нормальне мясо -багато їстимуть......чисте повітря -багато....
А я б просто вернув смертну кару -смерть -за смерть без усяких варіантів. А несповналітній сидить до сповна і теж на...й -бо з нього толку не буде. Батькам штамп на лоба "ви виростили вбивцю!"
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Цитата: Володимир від 29 Жовтня 2021, 13:39:22Якийсь час була ейфорія від хорошої дороги, менше 100 кмг важко було їхати, а зараз розумію що потрібно знову вчитися помало їздити.
Є таке, хочеться ще швидше їхати, бо дуже класно, драйв.
Конче необхідний повноцінний круїз-контроль... Бо педалька якось сама притискується...

Vitaliy.

Цитата: Toris від 29 Жовтня 2021, 19:03:58Конче необхідний повноцінний круїз-контроль...
в голове нужны тормоза, и это главное правило безаварийной езды
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Toris від 29 Жовтня 2021, 19:03:58необхідний повноцінний круїз-контроль
Як він допоможе при виненкненні несподіваної, раптової перешкоди?
Цитата: Vitaliy. від 29 Жовтня 2021, 20:10:20в голове нужны тормоза, и это главное правило безаварийной езды
стопудово.
ПДР веліками доповнили.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Цитата: Vitaliy. від 29 Жовтня 2021, 20:10:20в голове нужны тормоза, и это главное правило безаварийной езды
Є в голові гальма, але втомлюється права нога, коли годинами їдеш. А коли тапку у підлогу, тоді нога відпочиває. Тому краще мати круїз-контроль: і організму добре, і ніякого перевищення швидкості.

Цитата: vladishtm від 29 Жовтня 2021, 20:16:04
Цитата: Toris від 29 Жовтня 2021, 19:03:58необхідний повноцінний круїз-контроль
Як він допоможе при виненкненні несподіваної, раптової перешкоди?
На швидкісній трасі немає раптових перешкод, а для поворотів/підйомів педалька гальм нікуди не пропадає, вона знаходиться там же.

vladishtm

#202
Цитата: Toris від 29 Жовтня 2021, 20:58:27На швидкісній трасі
Як позначається "швидкісна траса"  в ПДР? Де в нас є чесні (повністю і вірно оборудовані з розділенням на рівні пересіченнями для авто і для пішоходів) автомагістралі?  Можливо є по кілька кілометрів на бориспільській, одеській....? так на тих кілометрах ні заморитись ні віддохнути не встигнеш  :lol:
https://ru.wikipedia.org/wiki/Автомагистраль
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: Toris від 29 Жовтня 2021, 20:58:27Є в голові гальма, але втомлюється права нога, коли годинами їдеш. А коли тапку у підлогу, тоді нога відпочиває. Тому краще мати круїз-контроль: і організму добре, і ніякого перевищення швидкості.
Самообман. Никто кроме водителя недолжен "помогать" управлять машиной. Это не самолёт с автопилотом, тут ситуации разные могут случиться.
Цитата: Toris від 29 Жовтня 2021, 20:58:27На швидкісній трасі немає раптових перешкод
Блажен тот кто верует. Неожиданность может подкрасться неожиданно с неожиданной стороны. Да и дебилов есть за рулями (тот же даун с Харькова).
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

_Oleksandr_

Цитата: vladishtm від 29 Жовтня 2021, 21:59:48Де в нас є чесні (повністю і вірно оборудовані з розділенням на рівні пересіченнями для авто і для пішоходів) автомагістралі?
Пока планируются https://hromadske.ua/ru/posts/platnye-dorogi-zachem-oni-nuzhny-kogda-poyavyatsya-v-ukraine-i-skolko-pridetsya-platit-za-proezd

Володимир

Доки камер не понаставляють на кожному кроці, порядку з перевищенням швидкості не буде. Як каза один турок що робив ремонт дороги, що доки ваші водії навчаться по цій дорозі їздити, то вздовж дороги буде купа хрестів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Вангую, що якщо водії наші не будуть перевищувати, вони будуть засинати від нудьги. І буде, як на автобанах: заснув, прокинувся - ДТП 20 автомобілів.

Володимир

Цитата: Toris від 01 Листопада 2021, 10:48:18Вангую, що якщо водії наші не будуть перевищувати, вони будуть засинати від нудьги. І буде, як на автобанах: заснув, прокинувся - ДТП 20 автомобілів.
Вони полосу що розділяє дорогу та обочину зробили рел'єфною, як наїзджаєш колесом то починає гудіти, але якщо машині добра шумка то напевне не почуєш. Але заснути реальніше було на старих дорогах, бо там постійно розкачує в сторони, тоді на сон постійно тягнуло, я один раз майже біля самого дому заснув.

Я коли ще до ремонту доріг перший раз виїхав на трасу Тернопіль-Львів, то на швидкості 100 кмг було відчуття що їдеш 50, а на тій трасі як їдеш 100 кмг, то кожна фура тебе обганяє.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

drone

Не знаю. Лично мне спать хочется разве что на М-02. Особенно когда едешь ранней осенью, в машине тепло от пригревающего солнца, дорога прямая и ровная. Так и клонит заснуть после часа-другого езды.
Чтоб кардинально исправить ситуацию нужны меры как в Финляндии: штрафы в процентах от годового дохода, до 3 лет стажа нельзя садиться за руль машины с мотором мощность больше ЕМНИП 150 лс.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Володимир

Цитата: drone від 01 Листопада 2021, 13:21:32
Не знаю. Лично мне спать хочется разве что на М-02. Особенно когда едешь ранней осенью, в машине тепло от пригревающего солнца, дорога прямая и ровная. Так и клонит заснуть после часа-другого езды.
Чтоб кардинально исправить ситуацию нужны меры как в Финляндии: штрафы в процентах от годового дохода, до 3 лет стажа нельзя садиться за руль машины с мотором мощность больше ЕМНИП 150 лс.
Я цього року багато зробив довгих поїздок по хорошій трасі, спати ніколи не хотів, а от по дорозі М12 ще до ремонту, то постійно на сон тягнуло, ямки полатали, але дорога зношена і вся в коліях та плавних ямах, машину постійно розкачує в сторони і хочеться спати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion