Ласкаво просимо & Добро пожаловать!

Автор YDoron, 31 Січня 2021, 23:49:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

zootechnik

Всім привіт, в автоклубах  я не новачок -  в vaz2101.com з 2010 року.
На роботі продавали списані авто, серед них була Славута з пробігом 64 тис.км і просили за неї 700$
кузов в норм стані, але двері вдарили коли в гараж задом здавав водій з досвідом 0 км, доїздився він на ній поки пробило прокладку і вона не перестала їхати, потім стояла рік в гаражі.
при розпродажу попала під продаж, оскільки я розпродував авто то вирішив її брати - кузов в гарному стані і пробіг невеликий
ось так я став власником 01.09.2021р ЗАЗ 110307 2004р.в. зеленого кольору.

першим ділом замінив термостат.... і він виявився з дефектом, непропай, вигнало тосол. Поставив старий - машина кипить, але радіатор прогрітий повністю, датчик не включився.
Поліз в інтернет, знайшив цей автоклуб, пишуть про пару з вихлопної, пішов подивився - точно парує як з киплячого чайника - голова 100%
зняв голову, прокладка пробита і дирка в палець на випускному вікні 4-го циліндра - кароче доїздився минулий водятел...
я не думав що голова на таврію така дорога, за дві голови можна таврію на ходу купити...
відвіз на поварку, 800 грн поварили і шліфонули
але все рівно кипить, в вихлопну не парує і в бачок не воняє, залишились з підозрілих помпа і радіатор, ну то потім, поки що мене возить мій вазік 2101

В цілому враження від машини тільки позитив, незважаючи на малі габарити вона досить вмістка та і по трасі біжить як велосипед і завдякт малим габаритам можу заїхати туди, куди інші не вміщаються

Toris

Вітаю в нашому клубі, шановний zootechnik!

Славутка дійсно вдячне авто, якщо його чесно обслуговувати. Для коротких господарських поїздок на невеликі відстані - конкурентів, мабуть, немає. Багажник та задня частина складеного салону просто шикарні: туди входить харківський шосейний велосипед без розбирання і ляда нормально закривається. У сусіда, власника Renault Scenic, мову відняло, коли він це побачив. Видихнув лише "ого!"  :-D
Бажаю успіхів у доведенні авто до живого стану!
:mitsu:

Митяй

Здравствуйте меня зовут знакомые все Митя))).Наконец накопил деньги,получил права и хочу купить машину)))).Определился с славутой,за 1000 у е ,не чего не купить нормального(((.Сначала решил почитать знатоков фанатов славут))),может кто то позднее подскажет хороший вариант покупки.Но считаю надо немного подучить матчасть))),чтоб не лохонуться при покупке)))).Может кто то за денежное вознаграждение поможет купить нормальную славуту и перегнать ,может ,что то приличное появиться в продаже на форуме.Всем буду очень признателен за советы и подсказки,ну как то так)))

vladishtm

Цитата: zootechnik від 02 Вересня 2021, 20:51:57вона досить вмістка
Це точно. Раджу ще багажник типу https://planeta-auto.com.ua/p786136105-bagazhnik-zaz-sens.html (трохи може і дорогувато). В мене такий теж з тросиками. Доволі добре стоїть. Доски бруси ... і т.п... добре перевозити.

А я от, здуру звісно, (пожалів людей), нещодавно трохи ( кілометра до 3х)потягав бус вольцваген на буксирі з трьома там пасажирами. С горками 10-15% . Далі третьої не включав, швидкість до 30км. Важкувато йшло. От думаю чи не підпалив я зчеплення?  :sad: Більше так точно, нізащо робити не буду. Хай там що.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 07 Вересня 2021, 08:45:09
Цитата: vladishtm від 06 Вересня 2021, 18:26:02Раджу ще багажник типу https://planeta-auto.com.ua/p786136105-bagazhnik-zaz-sens.html (трохи може і дорогувато).
Краще причіп.

Але ж він дорожче, і региструвати - гроші.  І фаркоп. В мене немає. Вирішив, що ящо багато і важке - то не так часто буває, заплачу  - привезуть. Хоча якщо б був причіп на моїй так би мовити стоково -не вдмовився. Але маємо, що маємо. Мрію про причіп на свій мотоблок - 9к.с.  Тут мені б було більш правильно і актуально. Пісочок, дровішки, гній, мусор.... на рибалочку на лиман, бо на славуті жалкувато машину. ... та багато чого :rolleyes:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 07 Вересня 2021, 10:41:41
Цитата: Володимир від 07 Вересня 2021, 08:45:09
Цитата: vladishtm від 06 Вересня 2021, 18:26:02Раджу ще багажник типу https://planeta-auto.com.ua/p786136105-bagazhnik-zaz-sens.html (трохи може і дорогувато).
Краще причіп.

Але ж він дорожче, і региструвати - гроші.  І фаркоп. В мене немає. Вирішив, що ящо багато і важке - то не так часто буває, заплачу  - привезуть. Хоча якщо б був причіп на моїй так би мовити стоково -не вдмовився. Але маємо, що маємо. Мрію про причіп на свій мотоблок - 9к.с.  Тут мені б було більш правильно і актуально. Пісочок, дровішки, гній, мусор.... на рибалочку на лиман, бо на славуті жалкувато машину. ... та багато чого :rolleyes:
Ну моя славка за рік багато тон вантажу на причіпі перевозить, пхав би все в салон чи на багажник зверху то давно на металолом пішла б.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

tarasenkoff

Доброго ранку, привела мене до вас проблема... Маю заз 1102 ,потріскався ущільнювач навколо скла задніх дверей(ляда), вода затікала в салон. Купив новий ущільнювач поставив, але все одно затікає вода.Може хто воював з такою бідою ,порадьте будь-ласка може є якісь герметики....Може резиновий ущільнювач якось можна змягчити щоб був більш еластичний...На перед дякую.

vladishtm

Цитата: tarasenkoff від 20 Вересня 2021, 10:18:46
Доброго ранку, привела мене до вас проблема... Маю заз 1102 ,потріскався ущільнювач навколо скла задніх дверей(ляда), вода затікала в салон. Купив новий ущільнювач поставив, але все одно затікає вода.Може хто воював з такою бідою ,порадьте будь-ласка може є якісь герметики....Може резиновий ущільнювач якось можна змягчити щоб був більш еластичний...На перед дякую.
Ну наприклад ось недавно по темі https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17496.msg555897#msg555897
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

sova37

Доброго дня.
Давно відвідую форум...дійшла черга в до реєстрації- надумав придбати тяги замість тросиків у задні двері)

Sirco

Недавно забрав Славуту 1.2 інжектор у кума, перероблена інвалідка, у мене перша машина. дві несправності: через термостат на запускається охолодження (поміняв два термостати, на заглушеній прокачую нижній патрубок вручну (бо пустий) після запуску відразу знов порожніє). у розширювальний бачок гази не викидає...
Друга проблема після вимикання запалення дві релюшки залишаються теплими, підігрів заслонки і на ебу. відповідно акум розряжається. підігрів заслонки зняв релюшку, але це вже "колхоз" а я такого не люблю... може хто підскаже, буду дуже вдячний

Володимир

Цитата: Sirco від 04 Жовтня 2021, 11:09:08
Недавно забрав Славуту 1.2 інжектор у кума, перероблена інвалідка, у мене перша машина. дві несправності: через термостат на запускається охолодження (поміняв два термостати, на заглушеній прокачую нижній патрубок вручну (бо пустий) після запуску відразу знов порожніє). у розширювальний бачок гази не викидає...
Друга проблема після вимикання запалення дві релюшки залишаються теплими, підігрів заслонки і на ебу. відповідно акум розряжається. підігрів заслонки зняв релюшку, але це вже "колхоз" а я такого не люблю... може хто підскаже, буду дуже вдячний
Ці дві релюшки вмикаються ебу, можливо замок запалювання не відключає живлення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Sirco від 04 Жовтня 2021, 11:09:08
Недавно забрав Славуту 1.2 інжектор у кума, перероблена інвалідка, у мене перша машина. дві несправності: через термостат на запускається охолодження (поміняв два термостати, на заглушеній прокачую нижній патрубок вручну (бо пустий) після запуску відразу знов порожніє). у розширювальний бачок гази не викидає...
Друга проблема після вимикання запалення дві релюшки залишаються теплими, підігрів заслонки і на ебу. відповідно акум розряжається. підігрів заслонки зняв релюшку, але це вже "колхоз" а я такого не люблю... може хто підскаже, буду дуже вдячний
Патрубок треба прокачувати на працюючому двигуні, качати і верхній, і нижній.

Stack

Ищу славуту для работы, нелегкая это задача....!))) :drinks:

Sirco

Кому цікаво, проблема з охолодженням була через помпу... Поміняв і на холостих поступово-потроху підтягнувся весь радіатор і термостат відкрився і запрацював. До цього на 110-115 км/год машинка починала грітися, зараз краса)))