Лампочки в фары

Автор Alex Miha, 07 Грудня 2007, 18:08:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alex Miha

Так он не только нам навешал, а всей Украине...

Денис

а чего всей украине?

Александр

Поставил ОСРАМ - перфектно!!!
Я дома, в конечном итоге))))

Алла

Борис, а какой фирмы би-ксенон будешь себе ставить? Получается, что он даже дешевле, чем в Метро! Очень я заинтересовалась этим вопросом, тем более, что и муж мне говорит, что надо бы поменять свет. И вот еще. На днях муж ставил ксенон одному товарищу, ему его продали как БИ, а оказалось, что обычный. Причем нагрузили мужика- цена минимальная по закупке-перезакупке за 350 гринов, типа, по знакомству, и все такое. Вот так разводят неграмотных.

Alex Miha

Цитата: omarа чего всей украине?
Та он же и на таврииоргюа говорил. :P А Мастер красавчик!

Денис

Я тоже думаю ставить ксенон, мне сказали что простой стоит 200 грн. за пару но это фуфло, а нормальный 400 долларов, есть и круче, но к нему есть доп. приборы. А пока стоят Филипс +50 пока не жалуюсь.

SLAVUTA CLUB FORUM, DACIA CLUB FORUM,DEPECHE MODE FORUM

Денис

Может и будет счастье, но по моему лутьше Ксенон.

SLAVUTA CLUB FORUM, DACIA CLUB FORUM,DEPECHE MODE FORUM

Kritik

Тимчасово поставив Philips +30%, але замало.Буду брати або OSRAM NIGHT BREAKER +90%, або Philips Diamond Vision.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

Були куплені лампи головного світла Philips Diamond Vision. Після установки лівої лампи рішив перевірити різницю з правою \"старою\". Уявляєте який був в мене вираз обличчя, коли я побачив ярко білу \"з легким голубуватим відтінком\" праву фару, і жовту-жовту ліву... і це при тому, що ліва не стокова а Philips +30%. До речі, нові лампи мають яркість +90% в порівянні з стоковими,тому їх називають \"псевдоксенон\", але споживають 55/60W як і стокові. Світять набагато яркіше і набагато дальше. І дійсно, на вигляд, ну дуже похожі на ксенон.

Сьодні ше купив нові габаритні лампочки, світодіодні, ярко-якро білі.

Тепер коли їду по місту вечерком то замітив шо люди на зупинках і пішоходи втикають на мою машину, думають: \"вот тіп собі гонить, ксенон на Славуту поставив.\" І вже дзвонили пару знайомих, які мене бачили в місті і питали чи я собі ксенон поставив. І звісно моя відповідь: \"ТАК!!!\" :P
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Денис

А сколько они стоят? Я б себе тоже такие поставил!!!!!!!

SLAVUTA CLUB FORUM, DACIA CLUB FORUM,DEPECHE MODE FORUM

Kritik

Я брав у знайомого за 22$, а в магазині бачив за 160 грн.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Стас

Фото с включенными фарами можна! ЕСли все гуд на выходных поеду тоже посмотрю!

Kritik

Сорі, але я не маю цифровика, і ше фоток не робив. Та і на фотці різниці ти не побачиш,а в живу - Рулез!!!
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Стас

Надо будет поспрашать, а то света не хватает критически!

Kritik

Як я тебе розумію, в мене тож була така проблема. На справжній ксенон грошей шкода, і тим більше є набагато дешевша альтернатива. Ці лампи майже не поступаються найдешевшому ксенону.Але ціна в 10 разів менша...
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.