КАТАЛИЗАТОР

Автор Виталя, 24 Грудня 2007, 22:11:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: vitos1256я так розумії що крім неприемного звуку нічим незагрожуе. мені головне щоб добре їхалаі бензу їла небагато а звук то вже сервіс  :)
Якщо орієнтуватись на миттєвий розхід по БК, то з прямоточним Полмо економія починалась після 3000 обертів, і було дуже шумно, тому я старався так багато не крутити. На босалі економія вже з низів, і набагато тихіше, на обертах тихіше ніж на ХХ, тому не страшо покрутити двигун, я інколи при розгоні пропускаю передачі, тобто наприклад після третьої можу включати п\"яту, пропускаючи четверту.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

A4_

Владимир у тебя катализатор стоит?

Володимир

Цитата: A4_Владимир у тебя катализатор стоит?
Ні, я його викинув ще на перших тисячах після покупки авто.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ромео

Цитата: Володимир
Цитата: A4_Владимир у тебя катализатор стоит?
Ні, я його викинув ще на перших тисячах після покупки авто.
У меня стоит уже 5 лет и  никакого дискомфорта я не чувствую...

A4_


Володимир

Цитата: Ромео
Цитата: Володимир
Цитата: A4_Владимир у тебя катализатор стоит?
Ні, я його викинув ще на перших тисячах після покупки авто.
У меня стоит уже 5 лет и  никакого дискомфорта я не чувствую...
Ну якщо їздити тільки по асфальту то дискомфорту нема, а якщо інколи з\"їзджати то бувають випадки що резонатор чіпляється за дорогу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ромео

Цитата: A4_И не погнил?
Нет, на вид как новый.
Цитата: ВолодимирНу якщо їздити тільки по асфальту то дискомфорту нема, а якщо інколи з\"їзджати то бувають випадки що резонатор чіпляється за дорогу.
Трохи не так. Я по сільських автобанах теж частенько катаюся. Найбільше при з\'їзді з бардюра страждає не каталізатор а рідний резонатор який ще нижче висить.  Але зараз в мене стоїть плоский резонатор з М2141 і проблем з бардюрами немає...

Віталій

нарешті прийшов кінець  глушнику так вирішив замінити все  і викинути каталізатор ось що з цього вийшло:
з мінусів:звук став голосний і неприемний,від машини запах як від старого москвича відчуваеться і в салоні,
з плюсів: кліренс став більший,ну мабуть і все їде так само як і їхала нічого незмінилося з витратою пального поки сказати важко так як проїхав небагато.
славута 1,3LI 08р.в.

Віталій

Цитата: mexanik62Запах в салоне. Может просто слабо прикручено к коллектору. Или смазка выгорает ежели смазывал графиткой.
ні там все гаразд може чуть пропускае шарнір між штанами і резоатором,але сам запах вихлопа змінився і не в кращу сторону у гаражі доки прогрілась то прям капец.
славута 1,3LI 08р.в.

Max 55

та где всё нормально!
если в салоне воняет, то у тебя яблоко отпущено скорее всего из за не правильной завальцовки на резонаторе!
так это прикинь зимой, а что будет летом!?

Віталій

Цитата: Max 55та где всё нормально!
если в салоне воняет, то у тебя яблоко отпущено скорее всего из за не правильной завальцовки на резонаторе!
так это прикинь зимой, а что будет летом!?
і що правильно буде зробити вирізати кольцо з тоненького параніту чи мож з алюмінію або герметиком промазать
славута 1,3LI 08р.в.

Max 55

Цитата: vitos1256
Цитата: Max 55та где всё нормально!
если в салоне воняет, то у тебя яблоко отпущено скорее всего из за не правильной завальцовки на резонаторе!
так это прикинь зимой, а что будет летом!?
і що правильно буде зробити вирізати кольцо з тоненьког параніту чи мож з алюмінію або герметиком промазать
с помощью медного молотка развальцовывается, до плотной посадки со штанами и все, еще пружинки нужно зажимать не полностью, оставлять зазор около 1,5...2 мм между витками

Віталій

із пружинками все добре а яблуко якось наче мілко сіло одне в друге . нема часу знову все знімати мож просто герметиком промазать саме яблуко?
славута 1,3LI 08р.в.

Віталій

все вирішилось відносно просто:за допомогою прокладки з склоткані прмазаної герметиком
славута 1,3LI 08р.в.

ВКБ

В мене каталізатор досі висить і на бензині сморід. Раніше не було. Відать кирдик йому. Може вичистити та мочалок з нєржавєйки напизати та буде як резонатр...щоб не викидати і зробити негніющий резонатор. Коли тихо працю це ж гуд. Питання як на розхід і тягу буде впливати
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.