КАТАЛИЗАТОР

Автор Виталя, 24 Грудня 2007, 22:11:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ромео

Не простіше поставити карбюраторну стстемуі не заморочуватися?

Володимир

Цитата: ВКБ від 28 Березня 2020, 08:49:39
В мене каталізатор досі висить і на бензині сморід. Раніше не було. Відать кирдик йому. Може вичистити та мочалок з нєржавєйки напизати та буде як резонатр...щоб не викидати і зробити негніющий резонатор. Коли тихо працю це ж гуд. Питання як на розхід і тягу буде впливати
Може для початку попробувати замочити в колі?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Можна купити проставку і не морочитись. Звук майже тойже.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 30 Березня 2020, 16:26:02
Можна купити проставку і не морочитись. Звук майже тойже.
А екологія?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 30 Березня 2020, 17:18:01А екологія?
Стало интересно, а есть кто проверял выхлоп (имею в виду уровень углеводородов и т.п.) или просто менял свой старый катализатор на новый?

Sergik32

мені з нього вихлоп не подобається, а значить і екології він також шкідливий, люблю вихлоп 76-го бензину з маслом, синенький такий, щоб як з мотоцикла.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: _Aleksandr_ від 30 Березня 2020, 17:49:19
Цитата: Володимир від 30 Березня 2020, 17:18:01А екологія?
Стало интересно, а есть кто проверял выхлоп (имею в виду уровень углеводородов и т.п.) или просто менял свой старый катализатор на новый?
Я після 900 км пробігу каталізатора зняв і поставив карбовий.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

Вважаю що конструктори не захотіли заморочуваться і втулили каталізатор куди простіше.
А можна ж було наприклад переробити "штани" і поставити його зразу за випускним коллектором.
Відповідно система вихлопу(резонатор, глушник) залишилися як на карбові.
Або ж резонатор перемістити десь до задньої вісі, щоб не заважав знизу.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Sergik32

от я резонітор переніс до туди де ручник натягується, знизу вже не торчить, каталізатор то на штатному, бо його нікуди не всунеш
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Vadim_K від 31 Березня 2020, 10:33:15
Вважаю що конструктори не захотіли заморочуваться і втулили каталізатор куди простіше.
А можна ж було наприклад переробити "штани" і поставити його зразу за випускним коллектором.
Відповідно система вихлопу(резонатор, глушник) залишилися як на карбові.
Або ж резонатор перемістити десь до задньої вісі, щоб не заважав знизу.
Тільки резинки на рулювах тягах будуть згорати в рази швидше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Мій каталізатор здох, воняє на бензині жесть. Раніше такого не було. Поки стоїть на місці. Напихаю мабуть мочалок з нержи, буде резонатором антибубном.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

panzer1989

#206
Цитата: ВКБ від 11 Квітня 2020, 22:16:59
Мій каталізатор здох, воняє на бензині жесть. Раніше такого не було. Поки стоїть на місці. Напихаю мабуть мочалок з нержи, буде резонатором антибубном.

Незнаю, як мочалки поведуть себе у каталізаторі (там керамічні соти), але у мене замість каталізатору вварена гофра 45х200. Але авто їздить на бензині лише до заправки (коли газ скінчається). + гофри (для мене) у тому, що вихлопна перестала битися о кулісу кпп.

Vadim_K

Цитата: ВКБ від 11 Квітня 2020, 22:16:59
Мій каталізатор здох, воняє на бензині жесть. Раніше такого не було.
Запах це не показник. Для приговору потрібно підключити 4-х компонентних газоаналізатор і тоді стане ясно.
До речі каталізатор працює тільки на стехіометричній суміші.
А з Вашими експериментами по зменшенню паливоподачі, та ще й без ДК то не зрозуміло яка у вас суміш.
ДК до речі спеціально зробили для того щоб працював(допалював) каталізатор.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

KOT

Кто в курсе, катализатор сможет сдерживать дым с масложорного двигателя?
У друга на лачетти масло кушает где то литр на 1000 при езде по городу, с выхлопной нет дыма, катализатор сдерживает или все таки где то убегает?

Володимир

Цитата: KOT від 12 Квітня 2020, 10:42:08
Кто в курсе, катализатор сможет сдерживать дым с масложорного двигателя?
У друга на лачетти масло кушает где то литр на 1000 при езде по городу, с выхлопной нет дыма, катализатор сдерживает или все таки где то убегает?
Якщо встиг каталізатор прогрітись, до думаю допалювати масло може.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion