Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Kritik
Цитата: олександрмда..... в мене найменше брала 6.2 найбільше 9.5.....
це був моментальний розхід
а ти без БК можеш сказати тільки середній і то приблизно...
думаю в Володимира також ніколи не буває 3,8л/100 км....
Без бк, просто так рахувати по витраченому бензину і кілметражу то літом завжди виходило 5,5-6,0 литра на 100 км, все залежало від того де їздив.

Kritik

Цитувати виділене5,5-6,0 литра на 100 км
оце вже реально
і в більшості напевно так само

а тлю люди не до кінця зрозуміли про які 3.8 літра говориться
і потім появляються міфи про то шо славута по місту бере 4-5 літра

а потім страшне розчарування , коли в реалі получається в 2 рази більше  :(  :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Володимир

Цитата: Kritik
Цитувати виділене5,5-6,0 литра на 100 км
оце вже реально
і в більшості напевно так само

а тлю люди не до кінця зрозуміли про які 3.8 літра говориться
і потім появляються міфи про то шо славута по місту бере 4-5 літра

а потім страшне розчарування , коли в реалі получається в 2 рази більше  :(  :D
Ну так потрібно розуміти що є розрахунковий миттєвий розхід в даний момент часу який коливається в діапазоні 0..30л/100км і є середній розхід що рівний (всього літрів)/(всього КМ)*100

Володимир

Впіймав сьогодні вибоїну то як результат погнув диск, коли зняв колесо то замітив що на лівому колесі колодки поставив не тим боком, тобто скосами вверх, що цікаво що це колесо при тормозінні блокувалося скоріше за праве. Заодно зробив фотосесію тормозних дисків, як вони мають виглядати при нормальних колодках. Шкода що я не сообразив зробити фотосесію коли викидував дафмі щоби зараз можна було порівняти, в порівнянні з тим коли були колодки дафмі вони отримали дзеркальний блиск. Чорні цятки це задири що залишились після дафмі, вони настільки глибокі що ще не затерлись. На одному з дисків відбилась навіть ціла колодка, повний контур зі сплошними задирами посередині.

На цьому фото видно повний відпечаток колодки дафмі.

Володимир

Днями попала мені в руки книжка по ремонту, то я вирішив вникнути у схему регулювання клапанів що там намальована, я завжди регулював старим дідівським способом в кожному циліндрі зразу два клапани, а виявляється потрібно в тому циліндрі поршень якого стоїть на ВМТ регулювати впускний а випускний регулювати  в наступному за порядком роботи. Тому сьогодні вирішив перевірити чи є різниця в регулюванні. Виявилось що є, якщо робити по мурзілці то випускний клапан отримує зазор на 0,05 мм менший, тобто якщо регулювати клапана по два за раз в циліндрі то зазор потрібно ставити не 0,3 а 0,25.

Володимир

Надоїло мені що в поворотах в мене в багажнику літають речі то я собі зробив таку полку, тепер тепер і місця в багажнику побільшало і тишина в поворотах.


Володимир

Цими днями моїй машинці виповнюється три роки, пробіг 14000 км., з цими цінами на бензин пробіг з кожним роком меншає. Якщо в перший рік наїздив 5 тис, в другий трохи менше, а в цей ще менше.

Днями зважився перепрошити свій мікас 10.3+, назбирав грошей на новий і тільки так вирішив прошивати, бо всяке буває, думаю цей завалю, а без машини ніяк. Прошивка в мене вийшла з першого разу не ідеальна, потрібно ще працювати, але їде краще, починаю привикати, може так і залишу.

Вчора думав що моїй машині буде капець, бо залишив її на дворі, а туп почалася така злива з градом в діаметрі я 2 коп. і падав пів години що навіть неможливо було вийти на вулицю щоби сховати її в гараж. Нащастя кузов не постраждав, тільки вся грязюка і засохші мухи повимивались так що будь яка хімія ховається. Думаю може варто запатентувати такий спосіб мийки машин.

Александр

Глаза боятся, а руки из жопы.

Анатолій

Цитата: ВолодимирНадоїло мені що в поворотах в мене в багажнику літають речі то я собі зробив таку полку, тепер тепер і місця в багажнику побільшало і тишина в поворотах.
Володимир, багаж обов\"язково треба кріпити. Не дай бог що, це ж снаряди. А в ліфтбеку багажник відкритий по суті.............

Юрій

Якийсь дивний в тебе килимок в багажнику.
Ще не бачив таких.

Володимир

Цитата: ЮрійЯкийсь дивний в тебе килимок в багажнику.
Ще не бачив таких.
Харківський, матеріал той самий що на підкрилках, можливо і та сама контора робить. Купляв в Тернополі на базарі біля мотора, хотів резиновий але чогось взяв такий, він хоч і не такий еластичний, але великий його плюс це мала маса, важить він напевне стільки як мій один коврик для задніх пасажирів.

Romka

У мене такий же. Легенький. Вже 2,5 роки. Клас.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Днями черговий раз перешив свій контролер, прошивка вийшла дуже вдалою, на 60 км пробігу при спокійній їзді по БК середній розхід вийшов 4,8 л/100км бензину А-92. Дорога десь 40 км, прямої траси, решта по місту та по селам та по дорозі де дуже сильно не поганяєш. Один холодний пуск та їзда на не прогрітому двигуні, раніше на тому самому маршруті було 5,4-5,8 л/100км.

Юрій

Класний розхід. Вітаю!  :cool:  
Але, треба провірити на великих відстанях.

Володимир

Цитата: ЮрійКласний розхід. Вітаю!  :cool:  
Але, треба провірити на великих відстанях.
Я порівнював тільки на тих відстанях де знав точно витрату. Наприклад я постійно їзджу по одному маршруту 16 км, максимум що я контролюючи миттєвий розхід по БК зміг раніше витиснути з машини це був 0,803 л/16км, вчора вже після прошивки заміряв особливо не напрягаючись на економію вийшло 0,740 л/16км.