параметры микаса

Автор аскан, 17 Травня 2010, 21:42:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: batyaВ принципе у меня так как и у тебя, ток холостые по стандарту не менял 870+-70 (940),топливо подача на холостых 60 (как и в стоковых параметрах) а вот на рабочем вместо 170, зделал 130,
Дивний в тебе сток, в мене з заводу було хх=970, Gxx=42, Gob=170

Цитата: batyaуправления шагом ХХ 42, УОЗ 11.8, управления клапаном адсорбера 20%, больше ничего не менял. Доволен никаких зависаний, провалов и якорей (микас 10.3 стандарт 1.2)
А вот поповоду масленого голодания так оно и есть на холостом ходу и проподает кагда обороты достигают 2000.
Расход зимой - 9,10.
Лето город - 8.
Трасса - 6.
Бензин - 92
Масло ENEOS 10W40
Тут я так зрозумів перепрошивав мікаса, можеш кинути прошивку подивитись що до чого.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Типовые параметры микас:
ХХ-940
Gxx-60
Gob-170
А вот у тебя это что-то дивное с холостым ходом и с топливоподачей на холостых было.
Я ничего не прошивал, просто от корректировал параметры.

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Володимир

Цитата: batyaТиповые параметры микас:
ХХ-940
Gxx-60
Gob-170
А вот у тебя это что-то дивное с холостым ходом и с топливоподачей на холостых было.
Машиа 2008 року, мікас 10,3+ видно в погоні за евро опустили паливоподачу на хх а щоби оберти хх хоч якось тримались їх підняли до 970.
Цитата: batyaЯ ничего не прошивал, просто от корректировал параметры.
чим відкорегував, за ці параметри зрозуміло, але в попередніх постай мова йшла  про адсорбер і кут запалювання, з цим не зрозуміло, якщо можна детальніше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Антон

у меня холостой 900, Gxx-78,Gob-175 двиг 1.3, микас 10.3+
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Валерий

Цитувати виділенечим відкорегував, за ці параметри зрозуміло, але в попередніх постай мова йшла  про адсорбер і кут запалювання, з цим не зрозуміло, якщо можна детальніше.
АКМ он же T-monitor.


Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Антон

а с 10.3+ он работает?
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Володимир

І що ці параметри мотім зберігаються?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Цитата: ВолодимирІ що ці параметри мотім зберігаються?
конечно в АКМ и в SensDiag  сберегаются, а вот KWP_d - нет
sheriff а с 10.3+ он работает?- конечно работает.

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Володимир

Цитата: batyaконечно в АКМ и в SensDiag  сберегаются, а вот KWP_d - нет
sheriff а с 10.3+ он работает?- конечно работает.
А незнаєш що ці параметри означають конкретно, мінімально-максимально допустимі параметри чи воно їх якось фіксує, є якась інфа на цей рахунок.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Да там понятная прога, мin-max что было ,что будет.
Вот не плохой сайт покавыряйся тут: http://injektor.kremenchuk.com.ua/soft.shtml

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Володимир

Цитата: batyaДа там понятная прога, мin-max что было ,что будет.
Ну ладно розберусь, а можеш кинути свій АКМ мені на скриньку [email protected] бо я їх маю кілька але ні в одному ці режими не працюють.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Цитата: ВолодимирНу ладно розберусь, а можеш кинути свій АКМ мені на скриньку [email protected] бо я їх маю кілька але ні в одному ці режими не працюють.
Я сайт кинул там все есть от прог до прошивок, загрузчики, параметры, литература итд. валом всего.
Удачи! Разберайся.

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Володимир

Цитата: batya
Цитата: ВолодимирНу ладно розберусь, а можеш кинути свій АКМ мені на скриньку [email protected] бо я їх маю кілька але ні в одному ці режими не працюють.
Я сайт кинул там все есть от прог до прошивок, загрузчики, параметры, литература итд. валом всего.
Удачи! Разберайся.
АКМ ти звідти брав, бо той також дивлюсь ці менюшки не відкриває. Релле підігрівача, остання менюшка що відкривається, може щось в АКМ потрібно включити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Та с того сайта брал и все работало,я на днях винду переустановил глюкнула и проги моей нет (поэтому я тебе и дал ссылку на сайт) думал скачаю тож с сайта, еще можно уоз  менять SensDiag V1.2.5, но я ей еще не пробывал работать, так чуть потестил без подключения к машине.
Только что с сайта скачал АКМ - все работает (пользуйся стрелками вверх и вниз и клавишей интер :)),фуг перепугал меня паникер :|.

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Володимир

Цитата: batyaТолько что с сайта скачал АКМ - все работает (пользуйся стрелками вверх и вниз и клавишей интер :)),фуг перепугал меня паникер :|.
Ну так би і сказав що тільки клавішами працює, бо я завжди користувався мишкою а мишкою друга половина кнопок не нажимається. Доречі на тому сайті стара версія АКМ, в мене є за 2004 рік.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion