параметры микаса

Автор аскан, 17 Травня 2010, 21:42:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Я не пытаюсь углубится ибо знаю что проблема в 98% не в мозгах.
Но хотелось бы выставить в проге базовые параметры (чтобы исключить их влияние на роботу двигла)
Та что программа у меня она дает банально поменять только 4ри параметра

1 Обороты (стоит 940)
2 РХХ (где само как я понял поставило значение и оно зависит от оборотов, и поставило оно в раене базовых) по этому в это значение я лезть не буду.
И еще есть 2 параметра по которым у меня вопросы.

Это СО на ХХ где стоит 65
И как я Понял просто СО где стоит 155

Все больше мне ничего не нужно, я не собираюсь заниматься перепрошивкой мозгов.



Алек

Добрий день. в мене є ELM 327 Блютуз і програма Open Diag. Параметри в мене хх 870, шаг реле 32-35, хх Со 60, хх Со при русі 170. Проблема така при русі на другій передачі коли різко відпускаєш педаль газу при обертах 1500-2000 машину дьоргає.
В чому причина може ще бути а бо що треба змінити

Володимир

Цитата: Алек від 05 Липня 2019, 09:56:57
Добрий день. в мене є ELM 327 Блютуз і програма Open Diag. Параметри в мене хх 870, шаг реле 32-35, хх Со 60, хх Со при русі 170. Проблема така при русі на другій передачі коли різко відпускаєш педаль газу при обертах 1500-2000 машину дьоргає.
В чому причина може ще бути а бо що треба змінити
Треба знімати лог роботи двигуна в цей момент, інакше ніхто причину не вгадає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек

Лог я так зрозумів це фото з параметрами з Open Diag

Володимир

Цитата: Алек від 05 Липня 2019, 21:35:09
Лог я так зрозумів це фото з параметрами з Open Diag

Лог, це коли у файл пишеться певний відрізок роботи двигуна, потім можна його детально аналізувати, по знімках з екрану я не впевнений що можна щось визначити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек

На блютуз адаптрі ELM 327 програма Ooen Diag можливо зміни наприклад кути запалювання. І ще одне там є парамерт приоткивач дросельної заслонки які там параметри ставити.
Я коли ставлю на Open Diag на андроїд шаг РХХ ти коли виключаю запалювання і адаптер то потім ті параметри не ті що я ставив

Володимир

Цитата: Алек від 06 Липня 2019, 22:17:42
На блютуз адаптрі ELM 327 програма Ooen Diag можливо зміни наприклад кути запалювання. І ще одне там є парамерт приоткивач дросельної заслонки які там параметри ставити.
Я коли ставлю на Open Diag на андроїд шаг РХХ ти коли виключаю запалювання і адаптер то потім ті параметри не ті що я ставив
В режимі діагностики можна змінити тільки оберти ХХ, G0XX, G0b, решта функцій тільки для діагностики.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек

В чому може бути проблема дьоргаеться при сбросе газа на другій передачі. Куди і до чого дивуватися а то уже їздити так дістало.
Мої параметри Рхх  900. СО 58, СО на ходу 165

Ivan1988

Цитувати виділенеМої параметри Рхх  900. СО 58, СО на ходу 165
Два дня назад писал
Цитувати виділенехх Со 60, хх Со при русі 170

Если датчик кислорода есть, то на прогретом двигателе на хх СО выставь так чтобы коррекция по датчику кислорода (он же лямбда-зонд) равнялась 1. Так само и на ходу выставляешь топливную коррекцию Gob, легче с помошником. Коррекция по датчику кислорода при движении должна быть 1 +-0.02.

Володимир

Цитата: Алек від 07 Липня 2019, 22:17:00
В чому може бути проблема дьоргаеться при сбросе газа на другій передачі. Куди і до чого дивуватися а то уже їздити так дістало.
Мої параметри Рхх  900. СО 58, СО на ходу 165
Слідкуй в момент скиду газу як міняються режими роботи двигуна, та коефіцієнтом лямбдарегулювання, оці вищеописані параметри ні про що не говорять.
Цитата: Ivan1988 від 07 Липня 2019, 22:38:48Если датчик кислорода есть, то на прогретом двигателе на хх СО выставь так чтобы коррекция по датчику кислорода (он же лямбда-зонд) равнялась 1. Так само и на ходу выставляешь топливную коррекцию Gob, легче с помошником. Коррекция по датчику кислорода при движении должна быть 1 +-0.02.
Тут не згоден, коефіцієнт лямбдарегулювання має бути порядка 0,98 для плавнішої роботи в перехідних режимах.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек

А за допомогою ELM 327 блютуз і програмою Open Diag android це зробити можливо тобто настроїти Klz-1. У мене в open diag там здається klz-1,04, 1,06

Володимир

Цитата: Алек від 08 Липня 2019, 15:01:07
А за допомогою ELM 327 блютуз і програмою Open Diag android це зробити можливо тобто настроїти Klz-1. У мене в open diag там здається klz-1,04, 1,06
Я більше схиляюсь до того що в тебе проблема в механіці, підложи під капот два куски підопласта щоби бачити при русі двигун, можливо задня подушка надірвана і він в тебе літає під капотом, якщо там все норм, то знайди ноут з к-лайн адаптером, і зніми з допомогою програми МікасОнлайн http://vlad5229.narod.ru/projects.html лог роботи двигуна і кидай сюди, бо твої пости з параметрами ні про що не говорять, а тут екстрасенсів нема щоби з твоїх слів вгадати що там твориться.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеУ мене в open diag там здається klz-1,04, 1,06
Попробуй добавить топливоподачу
Gox-65 Gob-170. Если не поможет вернешь все обратно.