Візитки для сайту

Автор Юра, 28 Липня 2010, 00:37:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юра

Не мав чим зайнятись сьогодні от прийшло на думку створити такі собі візитки для сайту

Для чого вони? :cool:
часто зустрічаю на вулицях міста славки на титанах але з купою всякихх зайвих наклейок,мухобойок і т.д :sick:.
або ніби і досить гарно зроблені машини але без клубних наклейок і ніби в нас в бортовиках не зустрічав..

можливо хтось з них клацає по якихось сайтах по тюнінху :) мб хтось сам по собі на базарі шо знайшов то вцепив.. :pinch:

але суть така: ідете бачите стоїть славка ніби трохи з тюнінгом, візитку під щітку втикнули :silly: (бо не завжди власник в машині або біля неї) і мб скоро приймаєм новго одноклубника і поможем в чомусь і мб в кого раг. пакет(рагульский тюнінг) тому поможем його позбутись і мб власник славки сам шось цікаве для себе найде і зробить))

 сьогодні ніби намалював візитки правда чорно-білі (бо в мене кольорового принтера нема то і робив чорно-білі)

роздрукував на картоні ніби так непогано вийшло :ermm: :


і в кошильок влазить норм :D

Юра

Короче зацініть ідею якшо шось завтра викладу ссилку на картинку з візитками бо вона під контактівські розміри не підходить

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

LonelyWolf

Идея интересная. Миксер-Студио пробо получилось!

Алексей

Хорошая идея. Вот бы и реализация была такая...

Юра

Kritik Ну так як я зрозумів до кінцевого результту ідея не дойшла))

от сцилка на картинку яку тре друкувати на а4 якраз 10 візиток:
http://travian-cool.at.ua/Slavuta/vizutka.jpg

Якшо треба в кольорі або інші написи, іншу машину кажість зроблю :)
Ато мені якраз нема чим зайнятись а пофотожопити непроти :P

Camel Trophy

Давно об этом думал! Прикольная тема, надабна и у нас парастыкивать!

А еще лучше договориться и в один день пройтис каждому по своему городу и выяснть скок за один день со всей украины привлекли людей :whistling:

Chars

К чему привлекать,к форуму?

Антон

Все за. Единогласно :). Ток на обычной бумаге, я их таскал... они у меня быстро вышли из товарного вида :).... А визитки это заказывать, платить... :) Надо клубный фонд и представителей по регионам :).
Вибро шумо материалы STP Изделия из стеклопластика.
«Все, что решается при помощи денег это не проблема, а статья расходов»

Chars

Я ж и говорю: к пустому столу гостей не приглашают ;-)

Юра

Цитата: MotorheadВсе за. Единогласно :). Ток на обычной бумаге, я их таскал... они у меня быстро вышли из товарного вида :).... А визитки это заказывать, платить... :) Надо клубный фонд и представителей по регионам :).

1) Ну в мене на картонці думаю сильно не покоцаються..)
2) нашо заказувати платит иякшо я вже намалював? :D і ше можу в кольлоровому варіанті зробити і якісь покрутіші)

Антон

Ну про платить, я ж не про макет, а про печать их на визиточной бумаги... а у меня так вообще принтера даже нет :)
Вибро шумо материалы STP Изделия из стеклопластика.
«Все, что решается при помощи денег это не проблема, а статья расходов»

Kritik

Chars
ти на шо намікаєш?

п.с. тут ніхто нікого не тримає.... не подобається- до побачення :)
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Chars

Я ни на шо не намикаю!кому нада тот сам дорогу сюда найдет и отсюда тоже,миж иншим!





визы скачал! распечатаю! людям раздам!

Денис

Twister
я тож таким делом занялся ещё весной :)

Нет плохой погоды. Чем лучше погода - выше скорость, чем хуже погода - лучше дрифт.
[img]http://lines.kukuzya.ru/12_19_12495827240.60265300_2_2_13861.875_FF0000_edd920d320c