Выхлопная система

Автор Дима, 18 Листопада 2010, 18:22:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 10 Січня 2020, 10:44:13
Цитувати виділенето казав що коли прогорає глушник, то відчувається як двигун втрачає потужність.
На газоне был настроенный выпуск?  :happy:

Та хто його знає чи була вона настроєна, довга банка, в середині пряма перфорована труба, можна було побачити на просвіт другий кінець, і куча перегородок в середині.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

так от бубніння на хх і напрягає, коли оберти збільшую то тихо робить. ну зараз сверлянув по отвору в глушаках щоб конденсат витікав бо там аж булькотить
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

_Oleksandr_

Цитата: Sergik32 від 12 Січня 2020, 17:16:04бубніння на хх і напрягає
Кстати, на карбовом резонаторе при ХХ 890 слышно только двигатель

Володимир

Цитата: Sergik32 від 12 Січня 2020, 17:16:04
так от бубніння на хх і напрягає, коли оберти збільшую то тихо робить. ну зараз сверлянув по отвору в глушаках щоб конденсат витікав бо там аж булькотить
Значить треба вварити кусок труби як в тій статті що я давав посилання вище.
Цитата: _Aleksandr_ від 12 Січня 2020, 23:42:12
Цитата: Sergik32 від 12 Січня 2020, 17:16:04бубніння на хх і напрягає
Кстати, на карбовом резонаторе при ХХ 890 слышно только двигатель
Резонатори є різні, також залежить від температури, на холодному може бубніти, а на гарячому вже ні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Вчера на драйве кто то спросил как сделать выхлоп, в комментариях ему сказали поставить коллектор от 1.4 с ланоса на 1 трубу и потом всё с ланоса, по фоткам смотрел они похожи, но на сайте написано что невзаимозаменяемы, вот интересно с доработкой они становятся к нам или нет, там вроде и звук меняется.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Володимир

Цитата: Серёга від 13 Січня 2020, 18:25:58
Вчера на драйве кто то спросил как сделать выхлоп, в комментариях ему сказали поставить коллектор от 1.4 с ланоса на 1 трубу и потом всё с ланоса, по фоткам смотрел они похожи, но на сайте написано что невзаимозаменяемы, вот интересно с доработкой они становятся к нам или нет, там вроде и звук меняется.
На ланосах колектор на одну трубу, бо після колектора зразу стоїть нейтралізатор.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Всё вопрос снимается, я не посмотрел какое авто у человека
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

kipa192

Так что сегодня нормальное покупать на выхлоп ? Как обзывается ?

Серёга

Цитата: kipa192 від 27 Січня 2020, 21:20:07
Так что сегодня нормальное покупать на выхлоп ? Как обзывается ?

Вроде как босал
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Володимир

Підглянуто на таврофорумі. https://tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=100535








Донор.


Цитувати виділенеПо результатам:
Звук стал намного тише. Но - теперь на холостых, если находиться снаружи, раздражает тарахтение собственно двигателя, которое раньше было меньше слышно из-за звука выхлопной системы - надо думать про звукоизоляцию моторного отсека, а из салона в движении слышен вой коробки. Ну - тут в помощь замена коробки и звукоизоляция салона.
На некоторых режимах работы двигателя появился непонятный негромкий дребезг. Типа вибрация, но самой вибрации не чувствуется. Идет вроде сзади. Полапал там рукой - думаю, может резонатор высоковато стоит, и бьется об трос ручника. Потеплеет - посмотрю внимательнее.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

я тоже відтягнув резонатора дозаду, біля ручника стоїть, але карбовий, і він херово глушить, ну точніш гірше стокового убирає частоти
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 21 Лютого 2020, 13:57:18
я тоже відтягнув резонатора дозаду, біля ручника стоїть, але карбовий, і він херово глушить, ну точніш гірше стокового убирає частоти
На фото резонатор від ваз 2108.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

да, але невже отих пару см довжини так хвайно рихтують шумову характеристику вихлопу?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Не знаю, щоби знати треба пробувати. Може для ваз поляки штампують кращі резонатори ніж на славуту, бо я ставив такий самий полмо але для славути, то він прямоточний, бубнить сильно.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Sergik32 від 21 Лютого 2020, 13:57:18біля ручника стоїть, але карбовий
Такие карбовые бывают? Думал, что карбовые, там где банка на месте катализатора у инжектора.