Выхлопная система

Автор Дима, 18 Листопада 2010, 18:22:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

igo61

Цитата: ВКБ від 28 Січня 2021, 16:16:22
Цитата: igo61 від 28 Січня 2021, 15:49:37
Цитата: User2108 від 28 Січня 2021, 13:27:24
А орфографія у вас не в пошані була? Ви на неї забили.
Там більше в пошані політ думки і свобода власного слова. На те, шо його пости не читаються іншими читачами - їм насрать с великої букви.
У вас є довіреність від всіх розписуватись? От до чого ця какафка в тапки?
Дядьку, ви читати вмієте?
По-перше. Я висловив свою думку і "довірка" з цьго приводу від інших читачив не потрібна зовсім. Роблю висновок - юрист ви зовсім ніякий.
По-друге. Я висловив свою думку вам в очі. Так, вона не співпадає з вашим баченням світу - ну то таке. Ваша ж відповідь повністю підтверджує моє припущеня про ваше "насратєльске" відношення до інших пошановників вашої творчості. Замість прийняти слушну критику і виправитись, ви роздмухуєте конфлікт, порушуючи пункт 4.10 Правил.

І діло тут зовсім не в настрої. А в ставленні до людей, які з тобою спілкуються. Коли далі свого дзьоба нікого не бачиш.
З повагою!

Доречі, є така штука, стілус називається. В рази збільшує точність влучення в букви на клавіатурі смартфона.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Так тоді і писати треба вам - "я вважаю що..". Хаванагілу станцював, зачет.
"Я" і "всі " кажись є різниця?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Угу, дядько бачить тільки те, шо хоче.
Цитата: ВКБ
Хаванагілу станцював
Якщо по справі нічого нема - вільний.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Sergik32

оце то "вихлопна система", всі випустили пар і конденсат, всі охололи і далі по конструктиву. Якості вихлопу БОСАЛ я віддаю перевагу, за 2 роки вся в дирках, не отворах, а дирках.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

#634
Сержик це внатурі?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

да, прогниває в місцях контактної зварки, резонатор вже в дирках, в глушаку я просвердлив сам, хоча гниє і без свердловки.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Глушак то паропровід. Хай гниє на здоров'я.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

тож да, то його робота
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

Цитата: Sergik32 від 29 Січня 2021, 10:05:20
оце то "вихлопна система", всі випустили пар і конденсат, всі охололи і далі по конструктиву. Якості вихлопу БОСАЛ я віддаю перевагу, за 2 роки вся в дирках, не отворах, а дирках.
:wacko:
Дивно, два роки умов києва і стан гарний, а не тещо  в дірках.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

я мало їздю то може і гниє зсередини, хоча цих півроку то практично вже їздю кожен день, як поставив газіровку.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

В мене до босала нема претензій тільки до карбового резонатора, живе на машині з 2013-го року з ввареною гайкою під ДК, це єдиний кусок випускної системи босал який я не гнув і в якого із швів не тече конденсат.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

а в мене на цьому карбовому босалі якраз в місцях контактної сварки по тим точкам і прогнило, хоча що там всередині то вариться, там жеж перфорація скручена в трубу, тож нічого до зовнішнього кожуха не повинно варитися
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цікаве відео про те як будується вихлоп, в відео є субтитри і можна включити автоматичний переклад.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Вопросы про резонатор. По идее, в нём внутри есть центральная шайба с отверстием, между двух труб с большими отверстиями перфорации. Чтобы часть волны выхлопа отражалось от неё, и способствовало лучшей газоочистке в цилиндре при примерно 3т оборотах (хотя это не двухтактник с настроенным выхлопом, но схоже). А как называется вид резонатора (а резонатор ли, в этом случае?), если внутри центральная перфотруба со средними или мелкими отверстиями, с парой перегородок по периферии, и сквозным проходом газов? У тюнеров это вроде прямоток называется. Но одно дело, если он в конце системы (после резонатора), а другое дело вместо резонатора.
Вчера захотелось, загорелось, и сделалось, то есть восстановил прогнивший корпус на резонаторе , сделал новую наружную и переднюю с задней части корпуса. Сегодня уже и поставил. Тихо.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 18 Вересня 2023, 23:22:54А как называется вид резонатора (а резонатор ли, в этом случае?), если внутри центральная перфотруба со средними или мелкими отверстиями, с парой перегородок по периферии, и сквозным проходом газов?
Це називають стронгер, якщо мова про отаке: