на ямах сильний стук в передній частині машини

Автор Роман Кричківський, 23 Листопада 2010, 18:14:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Віталій

я ось подивився по книжці  так там побка з пружинкою яка піджимае рейку до шестерні р.вала а от скільки її піджати пока ненайшов.мож вивісити передні колеса і піджимати поки не стане тугіше крутитися руль?
славута 1,3LI 08р.в.

Max 55

Цитата: vitos1256я ось подивився по книжці  так там побка з пружинкою яка піджимае рейку до шестерні р.вала а от скільки її піджати пока ненайшов.мож вивісити передні колеса і піджимати поки не стане тугіше крутитися руль?
Еще раз повторяю если втулка убита поджатием не обойтись
Поджимается на столе в тисках, при этом крутится пассатижами вал рулевой
На машине очень хреново поджимать и без толку

АнтохА

Цитата: Max 55Поджимается на столе в тисках, при этом крутится пассатижами вал рулевой
На машине очень хреново поджимать и без толку
почему?

Віталій

Цитата: Max 55
Цитата: vitos1256я ось подивився по книжці  так там побка з пружинкою яка піджимае рейку до шестерні р.вала а от скільки її піджати пока ненайшов.мож вивісити передні колеса і піджимати поки не стане тугіше крутитися руль?
Еще раз повторяю если втулка убита поджатием не обойтись
Поджимается на столе в тисках, при этом крутится пассатижами вал рулевой
На машине очень хреново поджимать и без толку
шо хреново я згоден але чого без толку поясніть ато дуже нехочеться її знімати?
славута 1,3LI 08р.в.

Max 55

Цитата: Антон
Цитата: Max 55Поджимается на столе в тисках, при этом крутится пассатижами вал рулевой
На машине очень хреново поджимать и без толку
почему?
То, что хрен туда подлезешь это раз и если убита втулка это ничего не даст это два, и если рейка воду варит её полюбому снимать надо всё просматривать и убирать оттуда грязь и дефектовать детали

vitos1256 ту уверен что именно она, на ямках в руль отдаёт- стучит????

Віталій

як на мене то да уверен тим більше що самий більший стук коли колеса стоять прямо
славута 1,3LI 08р.в.

Max 55

Цитата: vitos1256як на мене то да уверен тим більше що самий більший стук коли колеса стоять прямо
Это не аргумент!
Подергай за рулевые тяги вниз и смотри на рейку - если двигается то сто пудово в ней люфт!!!

Віталій

добре завтра попробую. а попробувать підкрутити пружинку можна чи пока краще нетрогати?
славута 1,3LI 08р.в.

АнтохА

Max 55, на счет убитой влулки согласен, а вот на счет неудобно - хочешь сниму завтра видео как я за 20 секунд подтягиваю или отпускаю рейку только с открытым капотом

Kritik

Антон
давай!
але серйозно!

закинемо в тему FAQ
багатьом буде корисно!!!
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

АнтохА


Віталій

славута 1,3LI 08р.в.

Max 55

Цитата: АнтонMax 55, на счет убитой влулки согласен, а вот на счет неудобно - хочешь сниму завтра видео как я за 20 секунд подтягиваю или отпускаю рейку только с открытым капотом
Хочу

Володимир

Цитата: vitos1256я ось подивився по книжці  так там побка з пружинкою яка піджимае рейку до шестерні р.вала а от скільки її піджати пока ненайшов.мож вивісити передні колеса і піджимати поки не стане тугіше крутитися руль?
Для початку перевір який шат має рейка, радіальний (на кручення), чи вертикальний, тобто рейка ходить вверх вниз. Перший випадок лічиться затягуванням пробки, але робити це потрібно на знятій колонці, пошукай десь є тема про рулюве я там описував спосіб як регулювати. Другий лічиться заміною пластикової втулки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

LonelyWolf

А если уже снимать рейку - менять и подшипники.
vitos1256, я бы снял. Тем более,что она сухая - нужен конкретный осмотр. Я смазывал смесью ЛИТОЛа и трансмиссионки.