на ямах сильний стук в передній частині машини

Автор Роман Кричківський, 23 Листопада 2010, 18:14:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Max 55

Та не говори, заладили со своей графиткой
Люди НЕ используйте графитку это рулевое управление!!!

Володимир

Цитата: Антона графитка это мусор, графитовые щетки ротор выедают - какая накер это смазка?
А ти поміряй кілометраж який пройшла поверхня ротора відносно шітки, плюс додай зношуваність від іскроутворення і тоді зрозумієш, змазка чи ні. Як думаєш, в електродвигунах для чого ставлять міднографітові втулки замість шарикових підшипників, де вони на суху працюють дуже довго?

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%82
Цитата: ВікіпедіяФізико-хімічні властивості
Особливості кристалічної структури графіту та незначна величина сил зчеплення між його шарами зумовлюють ковзання шарів один щодо одного навіть при малих значеннях напруг зсуву в напрямку ковзання. Це дозволяє використовувати вуглеграфітові матеріали як антифрикційні за рахунок низьких сил зчеплення між дотичними поверхнями. З іншого боку, відсутність міцних міжшарових зв'язків у графіті полегшує відділення його частинок від деталей, що труться. Це обумовлює зменшення їх зносу.

Застосування
В суміші з мінеральною оливою його використовують як мастило для машин, що працюють при підвищених температурах.

Графіт має уникальні власивості покращувати антифрикційні властивості багатьох полімерних матеріалів (фторопласт, поліаміди і т.ін.), які застосовуються в якості деталей вузлів тертя.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

АнтохА

в электродвигунах слабеньких, найди двиг от 2кВт со втулками, устанешь.
можешь хоть всю машину графиткой обмазать, дело то твое, но есть именно для этого спецмальные смазки на много уникальниее мусора
http://www.oks-germany.com/ru/greases/
окс354 тряпкой не вытрешь и ей пофик влага

Number One

ОМГ o_O
Скоко ж нафлудили, пока меня не было!  :)
Графитка, не графитка... Вот я как нить приеду и зальёшь мне именно то, шо сам и прописал :P
И печку заодно починить. И ещё полмашины :D

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!