Свічки

Автор Kritik, 25 Травня 2008, 23:50:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Серёга

Раньше ставил бриск тогда они стоили копейки и подделок небыло (35 грн комплект), один раз попробовал нжк нарвался на подделку машина пердела троила глохла выкинул их, щас катаю на золлех свечи нормальные.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Romka

пропадание тяги при хорошем холостом и отсутствии троения ИМХО связано НЕ с свечами, котушкой, проводами.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Andriyko.92

Може хтось підкаже інтернет магазин якийсь норм де можна заказати оригінальні свічки або магазин у Львові ? пробував денсо тт, бріск сільвер, і бош платінум, на денсо тт на холодну норм їде, але економія не така як на бошах, але на бошах на холодну машина ніяка ... бріск сільвер взагалі не сподобались нічим ... може зазор треба було виставити я хз ...  які взяти я тож хз ... для початку хотілося б оригінальні шоб були. машина 1.2 славута карб 2005 р.в на газу ( метан ) ... зараз стоять бош платінум на холодну троїть .... на прогріту обороти плавають ))) так і живем ) підкажіть можливо хтось знає де купити не підробку ті свічки )

YUKON

Цитата: Andriyko.92 від 18 Липня 2017, 13:49:48
Може хтось підкаже інтернет магазин якийсь норм де можна заказати оригінальні свічки або магазин у Львові ? пробував денсо тт, бріск сільвер, і бош платінум, на денсо тт на холодну норм їде, але економія не така як на бошах, але на бошах на холодну машина ніяка ... бріск сільвер взагалі не сподобались нічим ... може зазор треба було виставити я хз ...  які взяти я тож хз ... для початку хотілося б оригінальні шоб були. машина 1.2 славута карб 2005 р.в на газу ( метан ) ... зараз стоять бош платінум на холодну троїть .... на прогріту обороти плавають ))) так і живем ) підкажіть можливо хтось знає де купити не підробку ті свічки )
То не свчки... то регулювання карбу

Sergik32

Андріуко"29, свічки то лотерея, я вже стопіцот раз писав, я і на стокових і на нжк і на денсо тт їздив, монопенісно, якщо в карбі чи інжехтарі є проблеми то свічки тут тіко воскові поможуть. треба регуляйтер системи робити.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Andriyko.92

карб зроблений тільки не давно. Я з новими свічками давав на регулювання до карбюраторщика, і з тими новими воно не то ... на старих денсовських вона на холодну була пачті як інжекторна ... це я маю на увазі після регулювання жалівся майстру шо шось з нею не то на холодну троїть, і сказав мені майстер якщо маю старі свічки то попробувати поставити їх, я поставив денсо тт то були старі мої свічки і на них вона на холодну краще їхала ... ) отакі пироги )  я так зрозумів шо ніхто не вкурсі де можна замовити оригінальні свічки )  тре паходу забити на то продати її, і взяти шось на пл бляхах )

igo61

#1671
Цитувати виділенедавав на регулювання до карбюраторщика
Дай тому карбюраторщику "прикурить". Треба налагодити пускові зазори і свічки (їх марка) будуть до фєні. Там є маленкі тонкощи, про які не кожен майстер знає.
Я в себе як мінімум промив карба рідиною. Замінив мембрани і відрегулював сам пускові зазори, як вказано у букварях. Зараз літо, пуск вранці зовсім без подсоса. А в тебе колбасня при таких температурах. А взимку тоді що буде?


Пожалуйста не надо давать советов связанных с физическим насилием, пока устное предупреждение!
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Володимир

Цитата: Andriyko.92 від 18 Липня 2017, 20:13:44
карб зроблений тільки не давно. Я з новими свічками давав на регулювання до карбюраторщика, і з тими новими воно не то ... на старих денсовських вона на холодну була пачті як інжекторна ... це я маю на увазі після регулювання жалівся майстру шо шось з нею не то на холодну троїть, і сказав мені майстер якщо маю старі свічки то попробувати поставити їх, я поставив денсо тт то були старі мої свічки і на них вона на холодну краще їхала ... ) отакі пироги )  я так зрозумів шо ніхто не вкурсі де можна замовити оригінальні свічки )  тре паходу забити на то продати її, і взяти шось на пл бляхах )
Візьми звичайні дешеві бріски, без резистора з зазором 0,7-0,8 мм. також постав нулюві ВВ провода, та запаяй перемичку паралельно резистору на бігунку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igo61

Желательно что-то (или провода, или свечи) чтоб были с сопротивлением. Если нет, то будут помехи на приёмник, телефон, комп (планшет). Если таковые имеются в машине. При трамблёре достаточно даже центрального провода с распределённым сопротивлением. А свечные могут быть "нулевыми".
Не хвастаюсь и не реклама, у меня стоят обычные "бриски" с резисторами (LR15Y) и "нулевые" провода - опыт предыдущей машинки.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Buzyan

Выезд о два комплекта denso w20tt по сорок тысяч. Можно было ездить и больше. Первый комплект отдал товарищу он проездили года полтора накатал ещё примерно 30 тык.
Установил Плазмофор Супер. Езжу три дня. Свечи нравятся. Больше тяги на низах и есть прирост динамики.
0503881138 0633061992

Жулик

Ежу на lpg6  :rofl: хз работает как и на десо.
Пускай пока ездит)


YUKON

Цитата: Жулик від 31 Січня 2018, 10:17:18
Ежу на lpg6  :rofl: хз работает как и на десо.
Пускай пока ездит)
Ти ж кричав Боч, НГК і от тут на тобі...
Якій ти Жуліку не пастаянний! :rofl:

Жулик

Цитата: YUKON від 31 Січня 2018, 12:17:09
Цитата: Жулик від 31 Січня 2018, 10:17:18
Ежу на lpg6  :rofl: хз работает как и на десо.
Пускай пока ездит)
Ти ж кричав Боч, НГК і от тут на тобі...
Якій ти Жуліку не пастаянний! :rofl:
Я ж написал когда они сдохли))) нгк мое авто вообще не видело :P

YUKON

Цитата: Жулик від 31 Січня 2018, 12:30:12
Цитата: YUKON від 31 Січня 2018, 12:17:09
Цитата: Жулик від 31 Січня 2018, 10:17:18
Ежу на lpg6  :rofl: хз работает как и на десо.
Пускай пока ездит)
Ти ж кричав Боч, НГК і от тут на тобі...
Якій ти Жуліку не пастаянний! :rofl:
Я ж написал когда они сдохли))) нгк мое авто вообще не видело :P

А шо такое? Боч жеж класны цвічки?
Ти будеш тричі крутитись навколо того що треба але не зробиш того що тобі кажуть ,діючи з принципу всруся а не покорюся!
Їздь...мож колись дотумкаєш до Денси. ;)

Жулик

Цитата: YUKON від 31 Січня 2018, 12:46:48
Цитата: Жулик від 31 Січня 2018, 12:30:12
Цитата: YUKON від 31 Січня 2018, 12:17:09
Цитата: Жулик від 31 Січня 2018, 10:17:18
Ежу на lpg6  :rofl: хз работает как и на десо.
Пускай пока ездит)
Ти ж кричав Боч, НГК і от тут на тобі...
Якій ти Жуліку не пастаянний! :rofl:
Я ж написал когда они сдохли))) нгк мое авто вообще не видело :P

А шо такое? Боч жеж класны цвічки?
Ти будеш тричі крутитись навколо того що треба але не зробиш того що тобі кажуть ,діючи з принципу всруся а не покорюся!
Їздь...мож колись дотумкаєш до Денси. ;)
Тумкать должен не я а производитель авто! И рекомендовать свечи.
Бошь прошел в районе 15 тыс, маловато но учитывая цену в 100-120 грн мне этого хватило.
Денсо валяются бу прозапас, робочие на 100%, ездил на них разницы не заметил.

Пока нет желания просто так вывалить бабло на ТТ, вить и так все норм.
Схеру туда лесть?