Глобальная встреча славутоводов 2011

Автор Kritik, 22 Лютого 2011, 23:58:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

ну як і кожного року
де? коли? скільки бухла брати?
і т.д...

 :D

будуть реальні пропозиції - буде говносувалка.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Дима

:D   :D   :D  уже хоть какоето начало  :D

Дима

а если бердянск гдето на начало сентября? ниукого там краев нету чтоб на базу какуето подешевле чтоб

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Дима


Kritik

ні, ні в якому разі....

я про то шо тему можна навіть не читати
точніше пости можна навіть не читати....

кожний буде писати шо хоче в своєму місті, канешно, простіше проїхати 10 км по місту і бути на глобалці, ніж їхати 800 км через всю Україну, цими воєнними дорогами, шоб приїхати і побачити 10 п\"яних рил :)

кожний буде писат дату коли він собі запланував відпустку...

багато хто буде мене вламувати приїхати, але я не приїду, але ви все таки вип\"єте хоть разок за мене, і мені буде дуже приємно(чесно) про це прочитати

в ітозі буде 2-3 міні глобалки, 1 десь на сході, тіпа Донецьк, 1 десь центр або десь на морі, і 1 в Карпатах....

буде купа недовольних, і купа довольних бо були на стільки п\"яні шо їм було пофіг
половина посвариться, бо хтось шось зробив але галімо, а я нічого не зробив але полошити треба...

прийде Крітік, закриє тему, і на цьому зікінчиться 2011 рік...

вот....
десь так на сторінці двадцятій я кину ссилку на цей пост і всі дружно поржем, шо я всьо знав на перед  :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Андрій

зустріч має бути в Києві, або біля Києва - це столиця України і цим все сказано

Kritik

ах да
я забув про нашого миротворця, Кая, він все буде писати правильно, і дійсно враховувати точку зору кожного....
але його ніхто не послухає, всьо станеться як я написав в пості №8
але сам Кай поїде в Карпати, і гарно відпочине  :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Андрій

в Карпати я катаю кожен рік незалежно від Глобалки, така вже в мене звичка, жодного разу не стверджував що будь яка зустріч славутоводів в Карпатах претендувала на ГЛОБАЛЬНУ, це факт.

Андрій

Цитата: Kritikну як і кожного року
де? коли? скільки бухла брати?
і т.д...

 :D

будуть реальні пропозиції - буде говносувалка.


Реальна пропозиція - Київ. І не треба ніяких більше варіантів обговорювати, бо буде срач.

Kritik

срач всьоравно буде
бо ніхто крім Киїських в Київ не поїде....
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Андрій

Цитата: Kritikсрач всьоравно буде
бо ніхто крім Киїських в Київ не поїде....
...думаю, тобі треба це витерти, бо це і є срач. Так?

Славик

gda_1974 а что в Крыму море чистое ? лично я очень хотел бы поехать на встречу и желательно в какой нибудь другой город там где есть речка и много зелени, и ещё очень хочу во Львове побывать так что предлагаю там встречу организовать. Надо тока денег насобирать

Павел

Цитата: gda_1974ЛИЧНО Я ХОЧУ ЧТОБ ВСТРЕЧА БЫЛА НА МОРЕ - НО НЕ В ОДЕССЕ, ТАМ МОРЕ ГРЯЗНОе
Цитата: Славкаgda_1974 а что в Крыму море чистое ? лично я очень хотел бы поехать на встречу и желательно в какой нибудь другой город там где есть речка и много зелени...

Правильно, все правильно!
И поэтому встреча ДОЛЖНА быть в Херсоне!
Тут Вам и речка чистая (хочешь Ингулец, хочешь Конка, Хочешь - еще штук пять разных рукавов не считая самого Днепра), и местность живописная, и рыбалочка отменная, можно и охоту организовать. Тут и море (хочешь Азовское, хочешь Черное), пансионаты, даже с интернет-доступом, опять же рыбалочка...
Да и бухло не особо дорогое.

Так что давайте на лето все к нам! :) :) :)
_________________________________________________________________
Умение ругаться матом по-настоящему приходит лишь с умением водить автомобиль.

Славик