Не заводиться авто

Автор Юра, 04 Березня 2011, 15:28:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр 1968

Цитата: igo61 від 16 Березня 2020, 19:17:21
Лечите мозх кому-то другому - я в курсе данного момента.  :P

П.С. Где в цитируемой мной Вашей фразе об оборотах есть сноски на "обороты всасывания" и "обороты сжатия"? Гы-гы, это действительно, прорыв в физике.  :applause:  :heppy_dancing:
Шо поробиш,теоретиків на форумі завжди вистачає.Навіть пропонують за гроші одноклубникам заливати чужі прошивки.Яйця вони такі,завжди зходу починають повчати...

Олександр 1968

#331
Цитата: VAZ 21053 від 16 Березня 2020, 23:23:19
Цитата: Олександр 1968 від 16 Березня 2020, 20:35:22
Цитата: igo61 від 16 Березня 2020, 19:17:21Лечите мозх кому-то другому - я в курсе данного момента.  :P

П.С. Где в цитируемой мной Вашей фразе об оборотах есть сноски на "обороты всасывания" и "обороты сжатия"? Гы-гы, это действительно, прорыв в физике.  :applause:  :heppy_dancing:
Шо поробиш,теоретиків на форумі завжди вистачає.Навіть пропонують за гроші одноклубникам заливати чужі прошивки.Яйця вони такі,завжди зходу починають повчати...
это типа камень в мой огород?
Не парся,не ти перший не ти останній.І заповни профіль а то по стилю дуже на салєка схожий.

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 16 Березня 2020, 18:39:12ок плохо Вы учили физику раз такое дело, средние обороты и скорость оборота в момент сжатиия и всасывания разные... :wallbash:
В нас тут не одноциліндровий дригунець, а усі чотири циліндри і чотири фази одночасно. З пульсаціями, але не так виражено, як в одноциліндровому. В мене акумулятор деградований і короткі поїздки, то відчуваю ці моменти дуже добре.

Skiper

Придерживаемся темы, господа!
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём