Цікаве відео

Автор Володимир, 22 Червня 2011, 17:49:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Toris від 09 Серпня 2019, 19:41:41
Поспілкувався я з тим чуваком на ютубі, вказую йому на очевидні речі, навіть картинки йому порівняльні намалював, але схоже що у чувака манія величі, постійно стрілки переводить на його супер підвіску WRS (цікаво звідки назва така), або на якісь інші теми що не стосуються рулювих тяг. Ще з тиждень зачекаю, як не дась відповіді на мій останній пост то подзвоню, послухаю лекцію про підвіску WRS.  :-D

Цитата: Toris від 16 Серпня 2019, 10:04:20
Я вже знайшов у Пискобуку цей фест і підписався. Дасть Бог, наступного року зганяємо до вас.
На рок, чи наш козу воводити?


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 16 Серпня 2019, 10:11:44На рок, чи наш козу воводити?
На рок. А про "козу водити" є добре відео в Ютрубці?

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Правильный выхлоп на славуту,турбославута и он лайн...
Spoiler
[close]
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук


Vitaliy.

Нашему городу 150
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: Володимир від 01 Вересня 2019, 17:15:30
Spoiler
[close]

Тю, у нас на заводе Ланос прошел полтора лимона, куплен был в 1997 году, все время в работе и по командировкам, списали еще на ходу, т.к. купили три Тойоты. Кстати Тойотап Карина 86года выпуска тоже прошла миллион четыреста, еще на ходу, стоит в гараже.

Володимир

Цитата: Алексчук від 01 Вересня 2019, 21:46:48
Цитата: Володимир від 01 Вересня 2019, 17:15:30
Spoiler
[close]

Тю, у нас на заводе Ланос прошел полтора лимона, куплен был в 1997 году, все время в работе и по командировкам, списали еще на ходу, т.к. купили три Тойоты. Кстати Тойотап Карина 86года выпуска тоже прошла миллион четыреста, еще на ходу, стоит в гараже.
Ланос також на батарейках?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Тю! Так новітні технології, воно так і має бути.

Я в суботу сидів у славутці таксиста (карб, люкс, єдиний власник з салону) - так у нього на одометрі 480'000+ км.
І машинко досі "живєє всєх жівих", доглянута, м'яка, тиха.

Алексчук

Цитата: Володимир від 02 Вересня 2019, 07:43:35
Цитата: Алексчук від 01 Вересня 2019, 21:46:48
Цитата: Володимир від 01 Вересня 2019, 17:15:30
Spoiler
[close]

Тю, у нас на заводе Ланос прошел полтора лимона, куплен был в 1997 году, все время в работе и по командировкам, списали еще на ходу, т.к. купили три Тойоты. Кстати Тойотап Карина 86года выпуска тоже прошла миллион четыреста, еще на ходу, стоит в гараже.
Ланос також на батарейках?
Не, на бензине. Вопрос, а с какого года та машина?

Володимир

Цитата: Алексчук від 02 Вересня 2019, 13:51:36
Цитата: Володимир від 02 Вересня 2019, 07:43:35
Цитата: Алексчук від 01 Вересня 2019, 21:46:48
Цитата: Володимир від 01 Вересня 2019, 17:15:30
Spoiler
[close]

Тю, у нас на заводе Ланос прошел полтора лимона, куплен был в 1997 году, все время в работе и по командировкам, списали еще на ходу, т.к. купили три Тойоты. Кстати Тойотап Карина 86года выпуска тоже прошла миллион четыреста, еще на ходу, стоит в гараже.
Ланос також на батарейках?
Не, на бензине. Вопрос, а с какого года та машина?
То навіщо давати коментарі коли не дивився відео?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Алексчук

Цитата: Salek від 06 Вересня 2019, 15:33:23
Австралийская полиция нашла 1 миллиард долларов. Ну, как, миллиард. Они нашли кокаин весом 1 тонна, что, как предполагают, стоит именно столько
Spoiler
[close]

Тебя же просили прятать ЮТЮБ

Видать кто по чем продает  :-D

Правоохранители в Киеве изъяли 400 кг кокаина, который попал в Украину из стран Латинской Америки, на общую сумму около 60 млн долларов США.
Подробности читайте на УНИАН: https://www.unian.net/incidents/10603899-v-kieve-policiya-izyala-pochti-poltonny-kokaina-video.html