Учёт в МРЭО

Автор Валентин, 04 Вересня 2011, 19:57:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Эд

Ребята разъясните пожалуйста, машина первая потому не в курсе, купил Славуту по доверенности, у человека который купил у хозяина так-же по доверенности, вписал туда себя и жену,надо ли снимать машину с учета, можно ли снять с учета по месту жительства, или только по месту регистрации машины??? В общем что мне надо сделать чтоб через три года (по окончании доверенности) не искать хозяина???
Славута 1.2s карб 55т. 2004г.в !!!

Number One

Переоформи на себя сейчас! :D
Говорилось уже сколько раз, не покупайте по доверке, потом такая головомойка... :/
Снимаешь с учёта по месту регистрации, ставишь по месту жительства. всё в целом стоит около 4000 грн.
Только если через три года планируешь продать, то можно на себя не переоформлять, а снять с учёта и продать...

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Евгений

може хто в курсі, чи потрібно платити податок до пенсійного фонду 3% при переоформленні авто! Його наче відмінили, але  хто його знає як там на практиці?

а ще, хто на протязі останього місяця двох знімав - ставив авто в Києві, які зараз розцінки, які законодавчі зміни, хто може допомогти в цьому непростому ділі за певну винагороду?

Юрій

Не знаю, як в Києві, а в нас є такі помогали, під МРЕО крутяться.
Під\'їдь туда, запитай когось з персоналу - вони покажуть. А, може, і самі запитають тебе.



Хто знає? На причіп треба страховку оформляти?

Володимир

Цитата: ЮрійХто знає? На причіп треба страховку оформляти?
Потрібно, її ціна приблизно 50% від вартості на автомобіль.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Zhek@

Переоформлял  с месяц назад, была по доверенности потому все расходы легли на меня, как за продавца так и за покупателя, ниже приблизительный список, выбирайте нужное и сплюсовуйте, повторюсь список приблизительный , цены в несколько гривен могут гулять.
Итого:
Снятие с учета в МРЭО - 364гр.
Справка-счет - 800гр.( в ней оценили машину или 12000 или 13000гр - точно не помню.  Машина Славка 2003г)
Налог на прибыль от продажи,  с оценки авто ( платит продавец ), в данном случае я платил - 150гр.
Оформление в МРЭО ~ 1120гр. ( из них: в МРЭО - 540гр., 3% в пенсионный фонд - 350гр., Эксперт криминалист - 170гр.,стоянка у эксперта тоже платная - 10 гр., услуги кассы - 50гр., )
У меня конечно были еще расходы , но это мои нюансы с доверкой.
п.с. После снятия с учета в МРЭО, на красных транзитах можно ездить 2 месяца, но если снимали по доверке то срок действия транзитов привязан к доверке, т.е., если доверки осталось 20 дней то и ездить на транзитах осталось 20 дней.
После оформления справки-счет выдаются другие красные транзиты, на них уже больше 10 дней ездить нельзя ,надо оформлять на себя, но так как машина уже по справке-счету ваша, то можно и дольше, только штраф заплатите  :D

булат

Цитата: >Zhek@<Оформление в МРЭО ~ 1120гр. ( из них: 3% в пенсионный фонд - 350гр)
разве при оформлении б\\у тоже надо платить в ПФ?

Дмитрий

Закон України \"Про Державний бюджет України на 2012 рік\"

Стаття 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду Державного бюджету України на 2012 рік у частині доходів є:
.......

9) збори на обов\'язкове державне пенсійне страхування, що відповідно до закону сплачуються при торгівлі ювелірними виробами із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння та при відчуженні легкових автомобілів, з операцій придбавання (купівліпродажу) нерухомого майна, з користування та надання послуг стільникового рухомого зв\'язку (додаткові збори на виплату пенсій) у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України;

Закон України \"Про збір на обов\'язкове державне пенсійне страхування\"

Стаття 1.  Платниками  збору на обов\'язкове державне пенсійне
страхування є:

.....

7) юридичні  та  фізичні  особи   при   відчуженні   легкових
автомобілів,   крім  легкових  автомобілів,  якими  забезпечуються
інваліди,  та  тих  автомобілів,  які   переходять   у   власність
спадкоємцям за законом; { Статтю 1 доповнено пунктом 7  згідно  із
Законом  N  208-XIV  (  208-14  ) від 22.10.98 - дію продовжено до
01.01.2002   згідно   із  Законом  N  2120-III  (  2120-14  )  від
07.12.2000,  дію продовжено до 1 січня 2003 року згідно із Законом
N  2905-III  ( 2905-14 ) від 20.12.2001, дію продовжено до 1 січня
2004 року  згідно  із  Законом N 380-IV ( 380-15 ) від 26.12.2002,
дію  продовжено  до  1 січня 2005 року згідно із Законом N 1344-IV
(  1344-15  )  від 27.11.2003, дію продовжено до 1 січня 2006 року
згідно із Законами N 2285-IV ( 2285-15 ) від 23.12.2004, N 2505-IV
(  2505-15  )  від 25.03.2005, дію продовжено до 1 січня 2007 року
згідно  із  Законом  N  3235-IV  (  3235-15  ) від 20.12.2005, дію
продовжено  до  1  січня  2008  року  згідно  із  Законом  N 489-V
( 489-16 ) від 19.12.2006 }

Зверніть увагу - дію цього пункту продовжено лише до 1 січня 2008 року!

Постанова від 3 листопада 1998 р. N 1740
                               
              Про затвердження Порядку сплати збору
           на обов\'язкове державне пенсійне страхування
              з окремих видів господарських операцій


12. Платниками  збору   на  обов\'язкове   державне   пенсійне
страхування   з  операцій  з  відчуження  легкових  автомобілів  є
підприємства, установи та організації всіх форм власності, а також
фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі
шляхом:
     купівлі легкових автомобілів,  у тому числі у виробників  або
торгівельних  організацій (крім випадків забезпечення автомобілями
інвалідів згідно із законодавством);
     міни;
     дарування (безоплатної передачі);
     успадкування (крім випадків успадкування легкового автомобіля
за законом);
     з інших підстав, передбачених законодавством.

     13. Збір  на  обов\'язкове  державне  пенсійне  страхування  з
операцій,  визначених пунктом  12  цього  Порядку,  сплачується  у
розмірі трьох відсотків вартості легкового автомобіля,
 визначеної
відповідно   до   договорів   купівлі-продажу,    довідок-рахунків
торгівельних організацій,  договорів міни,  довідок органів митної
служби,  актів  експертної  оцінки  вартості   автомобіля,   інших
документів,  що  підтверджують цю вартість.

Выводы:
1. В Законе \"Про збір....\" предусмотрено, что этот налог должен платить ПРОДАВЕЦ (читайте внимательно).

2. Постанова же прямо противоречит, Закону, в ней оплата просто преложена на плечи покупателя. Сделано это, я думаю, специально, через волосатые руки производителей машин.

3. Разницы нет, авто новое, или подержанное.

4. Самое главное: пункт 7 ст. 1 ЗУ \"\"Про збір на обов\'язкове державне пенсійне страхування\" - это временный пункт, который ежегодно продлевался, а с 2008 года его продлевать забывают, но все исправно платят сбор в ПФ.
Так что фактически \"юридичних підстав\" платить этот сбор - нету.

Я думаю, любой нормальный юрист легко выиграет это дело в суде, ведь иногда 3% это не 500-700 грн, как в случае с нашими машинами, а х000 грн.
Slavutа 1.2L

Евгений

Langolin все правильно написав. Я говорив з нотаріусом з цього приводу, каже що ніякий ПФ платити не потрібно. Але на практиці тобі машину в мрео ніхто не поставить на облік поки все не заплатиш!!!

Сергей

ГАИ: Максимальная стоимость регистрации автомобиля будет составлять 345 грн
 
В ведомстве Лозового отметили, что стоимость самих номерных знаков будет составлять 80 грн.
Максимальная стоимость полной регистрации автомобилей будет стоить 345 грн. Об этом сегодня в ходе брифинга сообщил начальник отдела организации регистрационной работы ГАИУкраины Александр Демьянко, передает корреспондент РБК-Украина.
\"Максимальная стоимость регистрации транспортерного средства с выдачей свидетельства о регистрации и новых номерных знаков будет стоить 345 грн\", - заявил Демьянко.
По его словам цена перерегистрации будет зависеть от того, будет ли новый собственник делать новые номерные знаки или останется со старыми: \"Сумма будет колебаться в зависимости от того, будет ли новый собственник брать новы номерные знаки\", - сказал Демьянко.
При этом он добавил, что стоимость самих номерных знаков будет составлять 80 грн.
По словам Демьянко полная стоимость регистрации мопеда будет составлять 85 грн. В Украине сегодня зарегистрировано более 30 тыс. мопедов.
Демьянко также сообщил, что ГАИ рекомендует при покупке подержанных авто или после нее делать экспертизу. По словам чиновника, пред тем как купить авто или после того как его уже купили, новый владелец может обратиться в МРЭО, где по его просьбе сделают экспертизу: \"По собственному желанию новый собственник обращается к эксперту, который обследует, делает вывод, ставит печать и подпись\", - сказал он.
Напомним, согласно постановлению Кабинета министров от 27 июня предусмотрена возможностьпрямой перерегистрации транспортного средства с одного владельца на другого при его отчуждении, а также проведение добровольного экспертного исследования транспортного средства исключительно по письменному требованию владельца.
Стоит отметить, что с 1 января т.г. Кабмин установил перечень платных услуг, которые разрешается предоставлять подразделениям ГАИ, в частности, стоимость регистрации или перерегистрации колесных транспортных средств. Такая процедура с выдачей свидетельства и номерных знаков была определена в размере 152,63 грн для отечественных автомобилей и 190,15 грн - для машин зарубежного производства, мототранспорта, прицепов отечественного производства и стран СНГ - 148,63 грн.
В то же время, на заседании правительства 8 февраля 2012 г. Министерство инфраструктуры Украиныупростило технический контроль колесных транспортных средств, что было утверждено соответствующим постановлением Кабинета министров. Согласно постановлению, субъекты, осуществляющие техконтроль, будут работать по принципу подачи заявлений. То есть, исполнитель обязательного техконтроля будет направлять Министерству почте уведомление о соответствии его материально-технической базы и персонала требованиям осуществления своей деятельности.
Закон об отмене обязательного техосмотра частных автомобилей и введение упрощенного обязательного технического контроля уполномоченными субъектами хозяйствования без участия ГАИвступил в силу в Украине в августе прошлого года. Возглавляющий тогда Министерство внутренних делАнатолий Могилев отметил, что из-за этого закона ГАИ недополучит в год 500 млн грн, в связи с чем правительству необходимо найти средства для компенсации этих потерь.
19.07.2012

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Юра

І хтось в це вірить???Думаю такого не буде,це ж шара...

Володимир

Цитата: yraІ хтось в це вірить???Думаю такого не буде,це ж шара...
Цілком реально, якщо для оформлення БУ авто не доведеться ще додатково платити в пенсійний фонд, то ДАІ буде мати досить великий прибуток на переоформленні машин, по довіреності ніхто машину купляти вже не буде. Ну і так вони доб\"ються того що по номерам можна буде вичислити поточного власника машини, а не першого.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Коллєги, ще раз повторюсь але питання про перереєстрацію моєї таврії сволоти ще відкрите. Був у суботу в МРЕВ з власником авто, але в них не було в наявності транзитних номерів і тому мене відшили, но власник бувший мент пішов до начальника МРЕВ і той сказав навіщо вас привезли сюди, коли теперішній водій машини має генералку і сам може на себе її переоформити. Я так зрозумів що діду навішали мівіни на вуха і той повірив. я йому об\'яснив що без власника мені треба 2 рази дорожче платити знявши машину з себе і поставити на когось, а потім той хтось оформить її на мене, довідку-рахунок треба 2 рази оплачувати. Але в довідковому окошечку мені хлопчина пояснив, що якщо в дорученні є ще хтось записаний, то він може зняти з реєстрації і на мене переоформити, тоді власник уже і не треба. (у мене доручення генеральне на 3 осіб виписане). Тоєсть я тепер можу зробити так як пояснили чи це все туфта?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Василь

На цьому форумі почитайте: http://tavria.org.ua/forum/showpost.php?p=2169903&postcount=322. Можливо, що знайдете вірні відповіді на Ваші запитання.
Авто - ЗАЗ-110307 1,2S 2003 р.. Пробіг - 30 500 км.

Володимир

Цитата: Sergik32Коллєги, ще раз повторюсь але питання про перереєстрацію моєї таврії сволоти ще відкрите. Був у суботу в МРЕВ з власником авто, але в них не було в наявності транзитних номерів і тому мене відшили, но власник бувший мент пішов до начальника МРЕВ і той сказав навіщо вас привезли сюди, коли теперішній водій машини має генералку і сам може на себе її переоформити. Я так зрозумів що діду навішали мівіни на вуха і той повірив. я йому об\'яснив що без власника мені треба 2 рази дорожче платити знявши машину з себе і поставити на когось, а потім той хтось оформить її на мене, довідку-рахунок треба 2 рази оплачувати. Але в довідковому окошечку мені хлопчина пояснив, що якщо в дорученні є ще хтось записаний, то він може зняти з реєстрації і на мене переоформити, тоді власник уже і не треба. (у мене доручення генеральне на 3 осіб виписане). Тоєсть я тепер можу зробити так як пояснили чи це все туфта?
Хлопчина тобі добре казав, згідно довіреності окрім тебе ще можуть двоє людей представляти інтереси власника, і відповідно від його імені зробити переоформлення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion