фари для освітлення поворотів

Автор Віталій, 05 Січня 2012, 16:51:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Віталій

в одному журнальчику вичитав про таке вдосконалення і собі захотів. може хто робив то як краще це реалізувать? принцип дії має буть таким що при повороті додаткові лампи освітлюють місце куди збираєшся завернуть. чи варто окремо це продумать на бампері збоку чи простіше прилаштувать там де ставляться протитуманнні фари - щоб одні стояли прямо, а інші при потребі світили у боки?

АнтохА

это адаптивные фары, интелектуальный свет.
там не все так просто, при поворачивании, модуль в фаре поворачивается, на разной скорости по разному.
так что это не просто приколхозил и все

Number One

Цитата: Антонэто адаптивные фары, интелектуальный свет.
там не все так просто, при поворачивании, модуль в фаре поворачивается, на разной скорости по разному.
так что это не просто приколхозил и все
У Ауди А8 предыдущей так было - при повороте загорается дополнинельная лампа для освещения поворотов. Так шо не обязательно поворотый модуль.
В принципе можно сделать. Но надо только как-то контакты на руле колхозить, шоб при повороте руля загоралась лампа.
Или кнопки принудительного включения.

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Евгений

Или кнопки принудительного включения.

Ну це точно не варіант. Кожного разу коли повертаєш включати і виключати кнопку - маразм...(моя думка)

YUKON

Парни!Таким и Опель и Ауди и еще много модных брендов занимается...а вы тут всякие прибамбасы бесполезные продумываете! А в нашем классе авто(считай поло класс) таких прибамбасов нет...а если учесть вцелом всю(примитивную как для сегодняшнего дня)конструкцию авто...то делать такой системе на наших ласточках - нечего! Мне тоже много чего в свое время хотелось сделать еще на Таврии...но увы...колхозить не люблю...а лепить лиж бы лепить не хочу!

Vishnujana

Ви таке пишете наче Ви їздите в таких місцях, де темно як в шахті.
якщо Ви й справді недобачаєте, то краще вже придбати фарошукач, його можна крутити як заманеться.
ось Вам посилання де Ви знайдете зображення автодороги освітленою одним(!) фарошукачем
http://www.uaz-club.org.ua/forum/viewtopic.php?p=109681&sid=810ee8d7eae88d6c33347cb8f578ebb7

Володимир

Можна такі фари включати розом з поворотом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: ВолодимирМожна такі фари включати розом з поворотом.
Я наприклад...не бачу такої потреби взагалі...хоча можна взяти 2 фари прожекторного типу...навісити їх на бампері...і при включанні відповідного повороту буде вкл. одна зі згаданих фар...але на наші генератори і так достатньо всяких інших....штатних навантажень... :|

Max 55

Тема какая то смешная, далёкая от реальности

YUKON

Цитата: Max 55Тема какая то смешная, далёкая от реальности
Вот и я о том! :|

Vishnujana

Цитата: ВолодимирМожна такі фари включати розом з поворотом.
підтримую.
можна вмонтувати в бампер фари, які б світили в сторони і вмикалися разом з поворотами при включених габаритах.

це така тема для водіїв які дивляться суто вперед машини, тримаються за кермо обидвими руками і сидять дуже близько підсунувшись до керма, що навіть голову бояться повернути в сторону, а коли їм сигналиш, -- вони думають, що то просто хтось там десь сигналить і ні в якому разі не їм, бо вони дуже сконцентровані і напружені.

Александр

Цитата: ВолодимирМожна такі фари включати розом з поворотом.
Дві умови - поворот+габарит (світло) думаю вистачить  :cool: Та й технічно не дуже важко реалізувати з тими самими туманками недорогими.

це така тема для водіїв які дивляться суто вперед машини, тримаються за кермо обидвими руками і сидять дуже близько підсунувшись до керма, що навіть голову бояться повернути в сторону, а коли їм сигналиш, -- вони думають, що то просто хтось там десь сигналить і ні в якому разі не їм, бо вони дуже сконцентровані і напружені.

Тобто всі водії Ауді і інших преміум-тачок - тупорилі ланари?  :o  Мені страшно ...
Глаза боятся, а руки из жопы.

Володимир

Тільки фари потрібно включати дві нараз, щоби не вводити зустрічних водіїв в оману, а також щоби в інспекторів ДАІ не було лишніх запитань.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: Александр Надводнюк
Цитата: ВолодимирМожна такі фари включати розом з поворотом.
Дві умови - поворот+габарит (світло) думаю вистачить  :cool: Та й технічно не дуже важко реалізувати з тими самими туманками недорогими.

це така тема для водіїв які дивляться суто вперед машини, тримаються за кермо обидвими руками і сидять дуже близько підсунувшись до керма, що навіть голову бояться повернути в сторону, а коли їм сигналиш, -- вони думають, що то просто хтось там десь сигналить і ні в якому разі не їм, бо вони дуже сконцентровані і напружені.

Тобто всі водії Ауді і інших преміум-тачок - тупорилі ланари?  :o  Мені страшно ...
Саня там просто над цим пихтіли інженери і технолги, а тут...ну ти поняв!

Александр

Та при чому тут технологи! Я бачив ці фари А8, там просто в фарі стоїть маленький рефлектор, повернутий в сторону. Алгоритму роботи цеї фари я не знаю, але він не надскладний, я думаю. А бачити повороти треба всім, а не тільки мажорам.  ;)
Глаза боятся, а руки из жопы.