світлотюнінг

Автор руслан, 21 Лютого 2012, 19:39:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

руслан










прошу оцінити висказатись.думка ваша важлива,може хтось щось собі робив,викладайте фото,то моє хоббі.може щось нове для себе зроблю

Number One

Как делал? Как мыть, как ведёт себя в дождь, как установить и т. д.
Инфа, инфа...

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

руслан

Цитата: Number OneКак делал? Как мыть, как ведёт себя в дождь, как установить и т. д.
Инфа, инфа...
переважно це світодіодні лєнти,але розпаяні,кріпляться на основу я брав пластикову полосу,якщо точніше для монтажу проводки,побутової,в будматеріалах знайшов відповідної ширини і довжини.розпаював в співвідношені один до одного,прольот рівний світловому елементу,світодіоди мають бути вологозахищені,в салоні використав світлопровід,його знайти важче,решітка радіатора підсвічена просто наклеїв з середини,все підєднано послідовно,через запобіжник,окрему кнопку,салон підсвічено окремими світодіодами.їжджу вже рік,безпроблем,все залежить від якості пайки,з мойкою також без проблем

Number One

Звичайна світлодіодна лєнта, я такт розумію, не вологозахищена і не підходить.

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

руслан

Цитата: Number OneЗвичайна світлодіодна лєнта, я такт розумію, не вологозахищена і не підходить.
незахищена непідходить,вона дешевша але вийде з ладу швидко.особливо зимою,хоча можна все це помістити в селіконовий прозорий шланг,і так кріпити,але він швидко запилиться,сам пробував.Лєнту бажано брати німецьку,і мініум її крутити і вигинати,хоч вона гнеться але то незначить що цим можна зловживати

Саня

Я делал что-то похожое :)




руслан

Цитата: MouseЯ делал что-то похожое :)



пріветствую брата по разуму,а а дядінька мєнт за синій нічого неказав?особисто я завжди перед постами,там де знаю то виключаю,а взагалі гарно,цікаво було глянути на синій варіант

Саша

дядінька мєнт не має права нічого сказати!!!!він має право провірити так сказать \"на лошка\" припугнути тебе а якшо ти поведешся то для дядінькі мєнта свято! :D
LED тюнінг

руслан

Цитата: олександрдядінька мєнт не має права нічого сказати!!!!він має право провірити так сказать \"на лошка\" припугнути тебе а якшо ти поведешся то для дядінькі мєнта свято! :D
згідно правил помойму пункт31.1.3 встановлення додаткових стоянкових вогнів дозволено,і там їх кількість і тип невказується,але з мєнтами спорити як правило безтолку,вони окрема катигорія людей.хоча нарахунок людей яб також задумався

LonelyWolf

Подсветка приборки в красном с инвертированным одометром



Габариты в туманках


Саня

Цитата: schaksпріветствую брата по разуму,а а дядінька мєнт за синій нічого неказав?особисто я завжди перед постами,там де знаю то виключаю,а взагалі гарно,цікаво було глянути на синій варіант

Тоже виключав де знав

руслан

Цитата: LonelyWolfПодсветка приборки в красном с инвертированным одометром



Габариты в туманках

прівет,а докладніше як монтував?

LonelyWolf


Дмитрий

Кому интересно как это все ставится и что для этого надо, можете почитать в статье Подсветка днища там все подробненько расписано с фотками и коментами!

Алексей

Цитата: schaks
Цитата: LonelyWolfПодсветка приборки в красном с инвертированным одометром



Габариты в туманках

прівет,а докладніше як монтував?

Походу дырки сверлил и ставил плафоны как на габаритах у фарах нашей славуты, а светодиоды не плавит? так как у меня сильно греется корпус он слава Богу железный, но раз проехался и надо было одну туманку поправить так нагрелась так, что руку обжег  :D
[h] \"Открылась новая группа славутоводов в контакте!!! присоединяемся http://vk.com/slavuta_club_info\"[/h]