Помогите, новенькому разобраться.

Автор adwin, 14 Травня 2012, 12:06:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gray-black

Цитата: UstinovЕсли браузер хром (и подобные) CTRL+R достаточно (на странице сообщений со своим сообщением).
помогло  [:}
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

щось не можу навіть 1 фотку загрузити,ось таке викидає "Папка для вложений заполнена. Попробуйте файл меньшего размера или свяжитесь с администратором.",може хто що підкаже
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

admin (предыдущий)

Цитата: gray-black від 28 Березня 2016, 21:44:12
щось не можу навіть 1 фотку загрузити,ось таке викидає "Папка для вложений заполнена. Попробуйте файл меньшего размера или свяжитесь с администратором.",може хто що підкаже

фотку спробуйте зменшити в розмірі

gray-black

Цитата: admin від 30 Березня 2016, 15:47:56
Цитата: gray-black від 28 Березня 2016, 21:44:12
щось не можу навіть 1 фотку загрузити,ось таке викидає "Папка для вложений заполнена. Попробуйте файл меньшего размера или свяжитесь с администратором.",може хто що підкаже

фотку спробуйте зменшити в розмірі
не можу вставити фотку 178КБ
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Володимир

Цитата: gray-black від 14 Листопада 2016, 21:57:09
Цитата: admin від 30 Березня 2016, 15:47:56
Цитата: gray-black від 28 Березня 2016, 21:44:12
щось не можу навіть 1 фотку загрузити,ось таке викидає "Папка для вложений заполнена. Попробуйте файл меньшего размера или свяжитесь с администратором.",може хто що підкаже

фотку спробуйте зменшити в розмірі
не можу вставити фотку 178КБ
https://postimage.org/
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володя

Бред. На любом форуме при подаче нового объявление все просто, написал текст, добавил фото, отправил. Тут надо курсы заканчивать. Уменьшил фотку до 80 !!!!! килобайт, все равно МНОГО!!!

admin (предыдущий)


SeVA

Всім доброго часу доби)
Я не є власником ЗАЗ Славута, я взагалі не маю в приватному володінні авто. Коли потрібна була автівка, то домовлявся з шефом і брав на роботі, або ИЖ ОДА, або ГАЗель. (досвід водіння на цих авто досить суттєвий) Але час від часу виникає потреба, щоб авто було поруч тут і зараз, терміново. Тому замислився над придбанням автомобіля, почав грунтовно вивчати ринок обмежений бюджетом. Оскільки до своїх чеснот, на жаль, не можу додати вміння заробляти суттєві гроші, то бюджет авто 2 – 2,5 тис.  $ 
Авто треба виключно для сім*ї. Претензій до статусу авто немає.
Передивився значний масив авто родом з-за кордону, в поважному віці 20-30 років, і зрозумів, що я не готовий до такого ризику, авто старі, а ціни на запчастини неприємно дивують. Згадав, що старший брат колись їздив на Славуті і характеризував її приблизно так:
«есть двери, есть крыша, она едет, если сложить задние сидушки, то туда можно еще мешков с картошкой напихать достаточное количество, ремонтировать надо периодически, но запчасти стоят очень недорого, если сравнивать с другими марками и всегда есть в наличии»
Тому, порадившись с дружиною, вирішили більш серйозно придивитись до Славути, малого і двох котів ніхто не питав, будуть їздити на тому, що купим)))
Хотілося б купити ЗАЗ Славута 1.3 (інжектор обов*язково)  , можливо, в люксовому варіанті, хоча на мотоциклі без тахометра катаю без проблем, але для авто...краще хай буде (але не принципово). Звісно, є бажання, щоб машина була якомога «свіжішою» і в нормальному стані. Все ж таки більше люблю їздити на авто, а не в ньому колупатись
Підкажіть стосовно двигуна, чи є принципова різниця між 1,2 і 1,3 ?
Чи потрібне ГБО на цю тачку(4 покоління)? Наскільки балон заважає в багажнику? І чи не шкодить це двигунові?
Буду вдячний за підказки і поради
Мешкаю в Черкасах, тому, якщо на форумі є власники Славути з цього мальовничого міста, то чи можна зустрітися і «помацати» авто зблизька?


Сів за кермо, нерви залиш вдома

Володимир

Наскільки балон заважає в багажнику?[/quote]В мене балон під багажником.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Григорий

В мене також балон під багажником і я задоволений.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Sergik32

на авторіа є хвайні екземпляри, з малим пробігом
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Иван1957

Помогите разобратся с даичиком Холла.Поменял пять штук может работать один километр

Серёга

Цитата: Иван1957 від 14 Січня 2018, 19:17:06
Помогите разобратся с даичиком Холла.Поменял пять штук может работать один километр

Может вал люфтит? Я тоже их менял из-за расшатанного вала пачками пока новый трамблёр некупил и забыл что это такое.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Иван1957