Меня подрезали,а я виноват?, подрезали на перекрестке

Автор Александр, 28 Вересня 2012, 21:01:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алексей

Вибачте шо не втему, а фото на водійських посвідченнях міняються при настанні 25-45 років? дякую
[h] \"Открылась новая группа славутоводов в контакте!!! присоединяемся http://vk.com/slavuta_club_info\"[/h]

Володимир

Цитата: ToRsionВибачте шо не втему, а фото на водійських посвідченнях міняються при настанні 25-45 років? дякую
Колись в законі писали що видаються на все життя, про заміну фотокарток я не знайшов.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Александр

Цитата: КАРАБАСГарячкувата лінія це фігня, там сидить таке саме мусоріло. Протокол потрібно підписувати ЗАВЖДИ, тільки, в вашому випадку потрібно було поставити дату та час підписування. Протокол мав складатись на місці події;)Всі наявні документи +заява в прокуратуру та службу внутрішньої безпеки, на СВБ не сподіватись, а прокуратура може допомогти. І менше емоцій, наробили ДАЙ помилок, цими помилками їх і бити. Непогано б скани документів побачити, може там ще щось можна нарити.
Сегодня пришло письмо от начальника гай цитата:\"Видповидно до вымог ст.7 закону Украины (про звернення громадян) писмо направлено для рассмотрения в ЛМУ ГУМВСУ \"

Кар Аббас

ДАЙ не буде розглядати об\"єктивно. Прокуратура та СВБ.

Цитата: ToRsionВибачте шо не втему, а фото на водійських посвідченнях міняються при настанні 25-45 років? дякую
На що міняєте? :D
Хоч я жию на чужині, хоч і нелегко мені,
Знаю що там, мій рідний край...
Серце тужій, тужій, хоч сам не бачив я -
Люблю тебе, Земле Моя! (C)\"Рушничок\" Canada

Василь

pallech1, а що у експертному висновку написано? Хто що порушив і до яких наслідків те порушення призвело?
Цитата: ToRsionВибачте шо не втему, а фото на водійських посвідченнях міняються при настанні 25-45 років? дякую
З паспортом не плутайте...
Авто - ЗАЗ-110307 1,2S 2003 р.. Пробіг - 30 500 км.