Щиток приборов

Автор Александр, 27 Листопада 2012, 20:09:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Александр

Здраствуйте!!Помогите разобраться и зделать такой щиток приборов




Саша

скажу з свого гіркого досвіду процедура не легка!якшо хош у мене є тут один паріньок може забацати за недорого такий як у мене!пиши!
LED тюнінг

Александр

Цитата: олександрскажу з свого гіркого досвіду процедура не легка!якшо хош у мене є тут один паріньок може забацати за недорого такий як у мене!пиши!
Я знаю что не легко ее зделать, главное чтоб люди которые ето шарят подсказали с чего начать то было уже проще.
Александр можете фото выложить своей приборки?

Саша



скло тоноване датчики бенз і темп винесені на панель
LED тюнінг

Жулик

А бенз ты палкой меряешь  o_O ?

LonelyWolf

Цитата: Sliava!А бенз ты палкой меряешь  ai ?
Цитата: олександрскло тоноване датчики бенз і темп винесені на панель

Саша

LED тюнінг

Александр

Александр сколько будет стоит проделаная работа?

Саша

приблизно 150 робота аше плюс стрілочки,лєнта світодіодна,тах від ваз 06,шкали приборів!мені наприклад повезло бо  я за стрілочки платив 80грн а так десь грн 200 коштують опельовські!
LED тюнінг

Lanos 1.6SX FSO

Цитата: олександрприблизно 150 робота аше плюс стрілочки,лєнта світодіодна,тах від ваз 06,шкали приборів!мені наприклад повезло бо  я за стрілочки платив 80грн а так десь грн 200 коштують опельовські!


На заказ сможете сделать? К примеру я перешлю Новой Почтой панель, сколько обойдется ваша работа + запчасти. Нужно знать примерную цену.
От чего напитываться будет тахометр от Ваз 2106?

Саша

пирблизно ціну важко сказати я як собі робив кучу разів переробляв то підсвітка не та то стрілки то шкали то ше шось тому і не памята шо по чом вийшло!найбільша проблема найти по дєшовці стрілки бажано від мазди 626 88року!цікавить тільки щиток приборів?
LED тюнінг

Lanos 1.6SX FSO

Цитата: олександрпирблизно ціну важко сказати я як собі робив кучу разів переробляв то підсвітка не та то стрілки то шкали то ше шось тому і не памята шо по чом вийшло!найбільша проблема найти по дєшовці стрілки бажано від мазди 626 88року!цікавить тільки щиток приборів?

Да, хотелось бы так как у тебя)

Саша

то які питання???мені хотілося я зробив)))
LED тюнінг

El'f

Цитата: reha

Кто знает чей это тахометр с датчиками? Смотю что на нем значек заза

Саша

то на шкалах значок намальований просто!
LED тюнінг