Микас OnLine

Автор Володимир, 23 Березня 2013, 19:02:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Перша версія програми для онлайн настройки мікаса. Поки що працюю в напрямку реалізації всіх функцій для діагностики, щоби розшифрувати до кінця протокол мікаса, потім візьмусь за онлайн настройку таблиць, можливо з цього щось і вийде.

Кому цікаво, програму можна скачати на цій сторінці http://www.vlad5229.narod.ru/projects.html
Пряме посилання на файл http://vlad5229.narod.ru/indexfiles/MikasOnLine.arjВолодимир

Цитата: SalekЭто можно будет OnLine править например угол зажигания или топливо отдачу?
Маю таку надію, але поки що тільки діагностика.

Max 55

Круто Володимир
респект и уважуха  *THUMBSUP*   *DRINK*

A4_

Зачет  *THUMBSUP*   *DANCE*

Евгений

Блин, зря Таврию продал :D

Володимир

Цитата: SalekНу теоретически такое возможно?Я не програмёр но мне казалось что карту (например зажигания) можно изменить только перепрошивкой или записью калибровок прошивки.
Так і є, я хочу попробувати зробити по іншому алгоритму, протокол міка має деякі цікаві особливості.

Max 55

Володимир читай ЛС

Romka

молодец!
мне встречалась реклама на какую то прогу универсальную, что то на подобии Chiptuner, і там били скриншоты, где было указано ЗАЗ Славута МИКАС 10,3+, ы производилась онлайн корректировка очень многих параметров
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Andrew1.2Li

Объясните мне,необученому))))чем вот это сие чудо отличается,от обычной диагностики через k-line адаптер,програмой АКМ?[url=http:

Володимир

Цитата: Andrew1.2LiОбъясните мне,необученому))))чем вот это сие чудо отличается,от обычной диагностики через k-line адаптер,програмой АКМ?
Якщо мова йде про мою програму, то я писав в першому пості, що іде розробка, і в першу чергу будуть розроблені всі можливі функції діагностики, а потім все решта.

Хочеться зробити універсальну програму, в яку зібрати все необхідне.

Andrew1.2Li

Да про Вашу!Так она такая же как и акм будет,просто универсальная,в которой будет все самое необходимое?И соединяться будет через обычный k-line адаптер?[url=http:

Володимир

Цитата: Andrew1.2LiДа про Вашу!Так она такая же как и акм будет,просто универсальная,в которой будет все самое необходимое?И соединяться будет через обычный k-line адаптер?
Іменно так, плюс планується свій загружчик, типу чіплоадера, відкриватись деякі таблиці як в чіпексплорері, і саме головне хочу попробувати зробити можливість настройки графіків в онлайн режимі.

Andrew1.2Li

Спасибо за пояснения!Круто,удачи Вам в розработке![url=http:

Володимир

Якесь до мене сьогодні западло приходило в гості, три дня сидів писав програму, а сьогодні випадково затер модуль, сиджу відновлюю програмний код, доки не забув що натворив за ці три дні. Блін, злий що собака.

ВКБ

Благе діло для вимираючого класа.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.