Не заводиться авто

Автор Юра, 04 Березня 2011, 15:28:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юра

Всім привіт,прошу допомоги,можливо хтось стикався або знає які можуть бути причини поломки..
Ітак славута 1.2 мікас 10.3
Проблема наступна
Зранку сів в машину,заїхав на заправку,заправився 92 бенз на окко все ок,їду собі,проїхав після того десь 10км по трасі і тут при швидкості 70-80 машина починає задихатись пару секунд а потім взагалі не їде,заглохла,постояв покрутив стартером не їде,пройшло хвилин 10 кручу і заводиться,все ок проїхав ше десь 15км і тут знову те саме,після того вона вже не завелась,позвонив,за мною приїхала потягнули..коли вже підїжжав попробував завести з передачі,завелась все ок,чітко працює без проблем,заглушив,думав топливний фільтр,поїхав купив,прийшов до машини,завожу все ок,погазував трохи машиною і заглохла(,майстер дивився,сказав фільтр не поможе бо бенз поступає,дивився до свічок,каже іскри нема.Підкажіть в чому проблема?куди дивитись?Чек енджін не горить..
Жизнь - игра, играй красиво

Kritik

бенз галімий
не заправляйся за окко
в нашій країні, дорожче - не зважди краще...
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Юра

Жизнь - игра, играй красиво

Сергей

значит котушка!
или мозги сигнал не подают!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Camel Trophy

Нет искры- надо проверить управляющий сигнал на катушку,  так же искры не будет если ДПК не работает

В данном случае- 95 % что катушка долбит если на холодную будет заводиться а с прогревом в движении глохнуть 100000% она

Kritik

не раз чув шо від окковського бензину горять катушки і пропадає іскра...
попробуй з кимось перекинутися катушками і будеш точно знати чи це воно
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Юра

всім дякую за підказки,завтра буду знімати з сенса катушку і підкидати собі,надіюсь поможе,дякую
Жизнь - игра, играй красиво

Max 55

Еще, может глючить ДПКВ на время пропадать контакт, были случаи

Юра

всетаки модуль полетів, підкинув від сенса з номером 57.3705 все працювало,тільки чек енджін чомусь горів(.прийшов на базар,питаюсь ціну - 480грн :o  а я надіявся хоч 350грн,думав шо робити але вчасно згадав шо в знайомого лишились деякі запчасті з сенса,позвонив до нього,взяв його але там номер 42.3705 а в мене 57.3705 але попробував,поставив,працює.Підкажіть які можуть виникнути проблеми від цього і чому міг загорітись чек енджін?до цього навіть при несправному модулі не горів..
Жизнь - игра, играй красиво

Max 55

Цитата: MickПідкажіть які можуть виникнути проблеми від цього і чому міг загорітись чек енджін?до цього навіть при несправному модулі не горів..
Надо смотреть ошибки, почему он загорелся никто не скажет - комп диагностика рулит
У тебя мозги 10.3 или 10.3+?

Юра

Жизнь - игра, играй красиво

Max 55

Цитата: Mick10.3 без плюса
Кароче не то, ты поставил:
Если Микас 7.6, то лучше родную или (42.3707)
Если 10.3 то можно 2111-3705010- хх (4601.3705)

Юра

розумію шо 57.3705 така як  і була підходила б краще але вона - 480грн а цю мені віддали за просто так тому і питаю чи є в них якась серйозна різниця бо по їзді не відчутно
Жизнь - игра, играй красиво

Max 55

Есть разница, то что ты поставил, она с коммутаторами внутри
А родная идёт без коммутаторов, так как они в Микасе находятся
Тоесть в родной внутри только катушки, а ту что поставил там еще плата

Юра

добре,це я зрозумів,а їздити так можна?
Жизнь - игра, играй красиво