Прошивки на Мікас (Обговорення прошивок і ЕБК Мікас)

Автор Володимир, 22 Травня 2011, 17:59:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: ОлександрMel від 01 Травня 2023, 06:18:55По цьому відео, то ніби взагалі усе легенько. Чи є якісь тонкості ?
Діагностичний роз"єм На Славуті стоїть під бардачком- раз. На люксу вже наче зроблений перехід на ОДВ , нічого паяти не треба - два (про зайвий провід від насоса писав вже). Перемичкі скільки я в себе писав-читав ніякі нікуди не пихав. Писав-читав чіплодером. Просто дивитись та писати лог файл -Опендіаг (на комп чи смартфон).
Звісно асе можна зробити самому -не боги горшки... -але ж треба мати поняття роботи з портами, розуміти що робиш. Якщо все знаєте і вмієте (сумніваюсь -бо тоді б не  розпитували тут) - легко зробите самі (залити готову прошивку), установивши потрібні проги, почитавши, поміркувавши хелп чіплодера, придбавши все для роботи. Якщо ЧАЙНИК, то вам кращий варіант найти в Хмельницькому хто робить (буде дешевше і спокійніше). Не поріть гарячку (авто ж їздить) а двигайтесь спокійно до мети. Прошивку можете у мене взяти - даром. Або 096 з відключеною лямбдою. Зараз можна і тим же вайбером чи подібним відеовказівки робити, але ж де гарантія що все пройде гладко (ну наприклад світло вирублять? чи інет...) і т.п.
Якщо сам -алгорітм -спочатку добийтеся беззбойного звязку ,  писання логів, скидання помилок ( тоб то без писання у мікас кодів) читання з мікаса прошивки,продивитися прошивку мікасом онлайн, порівняти зі стокоіою 111тою...... Керування С0 та С0хх...і т.п... Тоб то потоваришуйте з мікасом  :drinks: .
Переводити мікас у режим програмування при цьому не потрібно ні в якому разі!

ПС Невже і правду пробіг Славути 27000 -повезло.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Тут, можна і самому. Проте тоді треба підстрахуватись.
Наприклад, купити робочий блок на якому ваше авто буде працювти і далі вперед.
Чи домовитесь, що вас притягнуть чи привезуть на СТО і переш~ють навіть убитий блок за 100$.
І ризикуйте. Можливо зекономете, а ще точно - наберетесь досвіду.  :rolleyes:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Цитата: ОлександрMel від 01 Травня 2023, 06:18:55По цьому відео, то ніби взагалі усе легенько. Чи є якісь тонкості ?
Про всяк випадок запитайте у Славіка (чи його дружини) на автобазарі (вхід з вул.Трудової від магазину "Підшипник", одразу зліва ларьок з написами "Таврія Славута Сенс Ланос") про наявність та вартість аналогічного "мозку" на його розборці.

Але якщо Ви поки що не маєте досвіду прошивання електроніки, то дуже раджу робити це разом з яким досвідченим айтішніком чи телемайстром. Акумулятор автомобіля має бути справним та повністю зарядженим, акумулятор ноутбука справним та повністю зарядженим, роз'єми/контакти автомобіля та ноутбука мають бути чистими та піджатими, щоби був добрий електричний контакт; антивірус/файрвол ноута має бути вимкнений, усі інші програми, котрі не приймають участі, мають бути вивантажені/прибиті з оперативної пам'яті; блютузи, вайфаї ноута також гасимо.

Перед прошиванням ОБОВ'ЯЗКОВО (!) зробіть резервну копію прошивки, яка зараз у Вашого блока - і скопіюйте її на ноут, хмару та на кілька флешок. Треба максимально перестрахуватись.

Romka

Все вірно.
 І почати з діагностування та читання, щоб відчувати процес і авто. Зорієнтуватись з поведінкою при цьому: позбутись мандражу при підключенні, холодно розуміти послідовність дій, не забувати послідовність підключення\відключення, роботою ключа запалення, послідовності натискання кнопок в програмах.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Romka від 02 Травня 2023, 11:29:14Все вірно.
До слова Романе, це ж ти наче писав що С0 та С0хх  скидається при відключенні акума на прошиті значення...(я теж так думав)..... Але я зараз часто відкидаю "-" з акума на ніч. То ж  бачу що ці параметри (С0 та С0хх) все рівно залишаються такими, якими я прописав їх через діагноз.  прогу опендіаг перед цим........і це вважаю  грамотно для разрабів.
Стан бензонасосу залишається до відпрацювання сбросу реле ЕБУ.....
стан форсунки, свічки -не знаю.... схоже мабуть теж до реле ЕБУ (іншим чином перезагруз ЕБУ).
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Я такого не писав!
Ці параметри не скидаються після скидання клеми.
Я писав, що якщо включили чи виключили реле охолодження через діагностичну програму і від'єднались, то ці налаштування скинуться тільки після вимкнення авто ключем через секунд 20.
ПС. В прошивці з активною Лямдою (стокова) параметри С0 та С0хх скинуться після вимкнення запалення. Як інші, що підлягають автокеруванню по прошивці.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Romka від 02 Травня 2023, 23:04:49В прошивці з активною Лямдою (стокова) параметри С0 та С0хх скинуться після вимкнення запалення. Як інші, що підлягають автокеруванню по прошивці.
.
Ну х.з.  :dunno:  Може про це... В мене лямбда підключена, С0.  і С0хх залишаються такими як я заношу зі смартфона, хоч після виключеннч запалення, хоч після відєднання акума.  :dunno:  В мене точно
 вимкнуто адаптація - можливо це вплинуло  :dunno:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ОлександрMel

Доброго вечора спільнота !!!
Сьогодні перепрошив машину на Е0-з підправленнями.
Машина почала краще функціонувати, зависання обертів на 2500 пропали, прогревочні понизились з 2200 до 1500, плавніше набирає оберти, можна на 1500 їхати без ривків.
.
Але деякі недоліки всеодно залишились:
-При переході з робочих обертів на хх - провал ( зміг добитись більш менш меншого провалу корекцією СоХХ/Со 90/190 )
- Нестабільні хх ( трішки плавають ).
.
Можете дати на пробу ще якусь перероблену прошивку на Славуту 1.3-без датчика фаз,(М113). Якщо можна різні Е2, та Е0.
.
Дякую !!!

Володимир

Цитата: ОлександрMel від 07 Травня 2023, 22:43:50Доброго вечора спільнота !!!
Сьогодні перепрошив машину на Е0-з підправленнями.
Машина почала краще функціонувати, зависання обертів на 2500 пропали, прогревочні понизились з 2200 до 1500, плавніше набирає оберти, можна на 1500 їхати без ривків.
.
Але деякі недоліки всеодно залишились:
-При переході з робочих обертів на хх - провал ( зміг добитись більш менш меншого провалу корекцією СоХХ/Со 90/190 )
- Нестабільні хх ( трішки плавають ).
.
Можете дати на пробу ще якусь перероблену прошивку на Славуту 1.3-без датчика фаз,(М113). Якщо можна різні Е2, та Е0.
.
Дякую !!!
Напиши е-майл, десь в дома на ноуті є, як не забуту то скину.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ОлександрMel

[email protected]
.
Скиньте будьласка такі прошивки:
-перероблена 111, - E0, та Е2,
-люба 096, - Е0, та Е2,
.
Але уточнюю: 113 модуль,  1.3 мотор без датчика фаз.
.
Дякую !!!

Володимир

Цитата: ОлександрMel від 08 Травня 2023, 10:53:27[email protected]
.
Скиньте будьласка такі прошивки:
-перероблена 111, - E0, та Е2,
-люба 096, - Е0, та Е2,
.
Але уточнюю: 113 модуль,  1.3 мотор без датчика фаз.
.
Дякую !!!
Надіслав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ОлександрMel

Цитата: Володимир від 08 Травня 2023, 11:38:24
Цитата: ОлександрMel від 08 Травня 2023, 10:53:27[email protected]
.
Скиньте будьласка такі прошивки:
-перероблена 111, - E0, та Е2,
-люба 096, - Е0, та Е2,
.
Але уточнюю: 113 модуль,  1.3 мотор без датчика фаз.
.
Дякую !!!
Надіслав.
.
Дякую !!!
.
Може хто знає, чому така різниця в розмірі прошивок ?
Коли зчитуєш з машини, розмір 576кБ,
А перероблені 512, 524кБ ???

Володимир

Цитата: ОлександрMel від 08 Травня 2023, 13:21:11
Цитата: Володимир від 08 Травня 2023, 11:38:24
Цитата: ОлександрMel від 08 Травня 2023, 10:53:27[email protected]
.
Скиньте будьласка такі прошивки:
-перероблена 111, - E0, та Е2,
-люба 096, - Е0, та Е2,
.
Але уточнюю: 113 модуль,  1.3 мотор без датчика фаз.
.
Дякую !!!
Надіслав.
.
Дякую !!!
.
Може хто знає, чому така різниця в розмірі прошивок ?
Коли зчитуєш з машини, розмір 576кБ,
А перероблені 512, 524кБ ???
Є різниця чим читати прошивки, з різного ПЗ різний розмір прошивок.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Прошивки сумісні, але є нюанс ,  інакше блок приляже. Розмір прошивки для кожного ПЗ має відповдати вказаному в документації. Потрібно добавити або відрізати пусте місце в прошивці.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ОлександрMel

Цитата: Володимир від 08 Травня 2023, 11:38:24
Цитата: ОлександрMel від 08 Травня 2023, 10:53:27[email protected]
.
Скиньте будьласка такі прошивки:
-перероблена 111, - E0, та Е2,
-люба 096, - Е0, та Е2,
.
Але уточнюю: 113 модуль,  1.3 мотор без датчика фаз.
.
Дякую !!!
Надіслав.
Дякую за допомогу !!!
Питання: ці прошивки заточені під прошив програмою OpenDiagFlasher чи ChipLoader ???